سرویس فناوري بي سيم ثابت
وزير ارتباطات به اپراتورها دستور داد دريافت مطالبات خود از مردم خوزستان را به تعويق بياندازند.
همزمان با برگزاري دومين دوره از نمايشگاه کامپيوتر و اتوماسيون اداري، الکامپ شهر اهواز، اين شهر به جمع ساير شهرهاي تحت‌پوشش شبکه TD-LTE پيوست.
۱۳۹۶/۱/۲۹ - ۱۴ : ۴۴
کاربران اینترنت در شهر قم از این پس می‌توانند با برخورداری از امکانات فناوری TD-LTE، از اینترنت پرسرعت بی‌سیم ثابت تا سرعت 40 مگابیت استفاده کنند.
۱۳۹۶/۱/۲۱ - ۹ : ۴۸
مديرعامل يک شرکت بزرگ در زمينه ارائه‌ خدمات وايمکس و TD-LTE، درباره کم‌فروشي اينترنت گفت: محاسبه مصرف ديتا امري دشوار است و به نظر مي‌رسد در موارد متعدد مشترکاني که از کم‌فروشي اينترنت گلايه دارند به نوعي احساسي با قضيه برخورد مي‌کنند.
۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۲۳ : ۲۱
تبلیغ برای فروش سرویس آخرین نسل اینترنت ثابت (TD-LTE) به عنوان جایگزین فناوری منسوخ شده وایمکس در حالی توسط اپراتورها آغاز شده که مشترکان تجربه ارائه مشوق‌های ویژه و سپس حذف تخفیف‌ها در وایمکس را داشته‌اند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۱۳ : ۴۷
نسل چهارم اینترنت پرسرعت ثابت(TDLTE) در 4شهر تهران، کرج، مشهد و کیش صبح امروز با حضور وزیر ارتباطات راه اندازی شد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۴ : ۱۰
اهداي حجم و دوره مصرف رايگان، ارايه طرح‌هاي پرسرعت و بسيار مقرون به صرفه، تشريح کامل فرآيندهاي مهاجرت از وايمکس به فناوري جديد و ارائه طرح‌هاي تشويقي، ارايه هداياي فيزيکي به رسم يادبود و نيز تمرکز بر بهبود تجربه مشترکين و ايجاد بخش کافه مشترکين با يک فضاي گرم و دلنشين با اينترنت رايگان از جمله اقدامات مبين‌نت در روزهاي برگزاري نمايشگاه الکامپ ويژه مشترکين وفادار مبين‌نت بود.
۱۳۹۵/۱۰/۱ - ۱۷ : ۲۸
مديرعامل مبين‌نت اعلام کرد: «از نيمه‌ي دوم دي‌ماه فناوري TD-LTE از تهران و کرج به مردم ارائه شده و پس از آن به تدريج در سراسر کشور به مردم ارائه خواهد شد.»
۱۳۹۵/۹/۲۷ - ۱۷ : ۵
شرکت ارتباطات مبین‌نت در بیستمین اجلاس توسعه‌دهندگان فناوری TDD-LTE که از 8 تا 10 آذر ماه در شهر اوزاکا ژاپن توسط انجمن extended Global Platform XGP و اجلاس توسعه‌دهندگان فناوری TD-LTE برگزار شد، حضور داشت.
۱۳۹۵/۹/۱۷ - ۱ : ۳۸
با فرا رسیدن پاییز، مشترکان این شرکت می توانند از طرح های فصلی این شرکت استفاده کنند.
۱۳۹۵/۹/۱ - ۱۱ : ۲۸
18 آبان ماه و همزمان با روز ملی کیفیت، شرکت ارتباطات مبین‌نت تقدیرنامه اشتهار به کیفیت چهار ستاره دریافت کرد.
۱۳۹۵/۸/۲۲ - ۱۱ : ۱۸
مبین نت در فصل پاییز برای طرح های اشتراکی جدید وایمکس، نام "طرح باران" را انتخاب و به مشترکین خود ارایه می کند.
۱۳۹۵/۸/۱۵ - ۱۴ : ۵۴
حجم بالای تقاضا به اینترنت پرسرعت بی‌سیم وایمکس در منطقه 14 و 15 شهرداری تهران، سبب شد تا مبین‌نت منطقه افسریه و پیروزی را نیز به مناطق تحت‌پوشش وایمکس در شهر تهران اضافه کند.
۱۳۹۵/۸/۱۲ - ۱۳ : ۳۷
وزير ارتباطات و فناوري‌هاي نوين آذربايجان که به دعوت وزير ارتباطات کشورمان به ايران سفر کرده بود، از شرکت ارتباطات مبين‌نت بازديد کرد.
۱۳۹۵/۷/۲۹ - ۱۰ : ۴۶
مدير عامل اپراتور دوم ارتباطي درباره احتمال جمع‌آوري مودم‌هاي وايمکس و جايگزيني آن با دستگاه‌هاي TD-LTE گفت: فعلا روي اين موضوع در حال فکر کردن هستيم تا نهايتا مودم‌هاي وايمکس را با همان قيمت فروخته شده جمع‌آوري کنيم.
۱۳۹۵/۷/۱۶ - ۲۰ : ۳۲
مراجعه کنندگان به نمایشگاه تلکام امسال، می توانند استفاده از سرویسهای LTE خانگی و اداری این سرویس دهنده را تجربه کنند.
۱۳۹۵/۶/۳۰ - ۱۱ : ۳
پنل جدید مبین نت این امکان را به شرکت‌ها و سازمان‌ها می دهد تا به راحتی بتوانند پهنای باند مصرفی سازمان‌شان را مدیریت کنند.
۱۳۹۵/۴/۲۸ - ۱۹ : ۱۵
آرشيو خبر ها

نظرسنجي