سرویس فناوري بي سيم ثابت
وزير ارتباطات به اپراتورها دستور داد دريافت مطالبات خود از مردم خوزستان را به تعويق بياندازند.
چندین سال از حضور فناوری وایمکس در کشورمان می گذرد. نوعی ازدسترسی به اینترنت پرسرعت که در زمان راه اندازی شبکه، راهگشای کاربران بسیاری در اتصال به شبکه های جهانی بود و چهار اپراتور مبین نت ، ایرانسل، مخابراتسیار اصفهان و رهام داتک در آن ایفای نقش می کنند.
۱۳۹۴/۸/۲۰ - ۱۱ : ۰
مبین‌نت در چهارشنبه هر هفته از بین مشترکین فعال خود به قید قرعه، به 100 نفر 1000گیگابایت ترافیک هدیه می دهد.
۱۳۹۴/۸/۱۲ - ۱۰ : ۳۵
مدیرکل بازاریابی و فروش شرکت ارتباطات مبین‌نت گفت: «برای سه ماهه اول سال ۹۵ سرویس جدید LTE را راه اندازی می‌کنیم و امیدواریم بتوانیم اینترنت با سرعت ۲۰ مگابایت را ارائه دهیم.»
۱۳۹۴/۸/۴ - ۱۸ : ۶
شرکت ارتباطات مبین نت هم‌زمان با شروع فصل پاییز، پهنای باند اختصاصی اینترنت ویژه سازمان‌ها، شرکت‌ها و مجتمع‌های اداری را با تخفیف و شرایط ویژه و استثنایی عرضه می‌کند.
۱۳۹۴/۸/۲ - ۲۱ : ۱۳
شرکت ارتباطات مبین‌نت در راستای ارایه‌ی خدمات مقرون به‌صرفه‌ به سازمان‌ها و شرکت‌ها، پهنای باند اینترنت اختصاصی را در روزهای برگزاری نمایشگاه تخصصی ایران تله‌کام 2015، با 30 درصد تخفیف ویژه عرضه خواهد کرد.
۱۳۹۴/۷/۵ - ۱۱ : ۱۴
مدیرعامل اپراتور وایمکس خبر داد : ارتقا فناوری پهن باند بی‌سیم به نسل چهارم ثابت
مدیرعامل اپراتور وایمکس مبین‌نت گفت: دوره اولیه 6 ساله پروانه اپراتورهای وایمکس به پایان رسید و پروانه این اپراتورها برای یک دوره 5 ساله بدون هزینه تمدید شد.
۱۳۹۴/۶/۲۸ - ۱۱ : ۲۷
تاکید معاون وزیر ارتباطات بر ارتقای رایگان فناوری وایمکس ایرانسل و خودداری از اشاره به حق لایسنس ارتقای پروانه این اپراتور از 7 استان به 31 استان، ابهاماتی را مبنی بر چشم پوشی چند ده میلیاردی وزارت ارتباطات رقم زده است.
۱۳۹۴/۶/۲۰ - ۱۷ : ۵۷
معاون وزیر ارتباطات خبر داد: تکنولوژی وایمکس ارتقا یافت
رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: طبق مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات اپراتورهای وایمکس ملزم به ارائه تکنولوژی وایمکس پیشرفته مبتنی بر فناوری TD-LTE شدند.
۱۳۹۴/۶/۱۵ - ۱۰ : ۱۴
شرکت ارتباطات مبین‌نت اینترنت وای فای عمومی خود با نام تجاری «وایمو» را به بازدیدکنندگان نمایشگاه فناوری‌های نوین شهری معرفی کرد.
۱۳۹۴/۵/۲۷ - ۱۷ : ۴۶
شرکت ارتباطات مبین نت با حضور در پنجمین جشنواره‌ی فاوا در گروه اینترنت پرسرعت بی‌سیم(wimax) موفق به دریافت جایزه‌ی برترین اپراتور کشور شد.
۱۳۹۴/۴/۱۴ - ۶ : ۲۸
شرکت ارتباطات مبین نت در راستای ارتقای سطح دسترسی کاربران به اینترنت پرسرعت بی‌سیم سراسری، اقدام به ارایه‌ی طرح ویژه‌ی یک ساله با 30 درصد تخفیف و به قیمت 280 هزار تومان نموده است.
۱۳۹۴/۴/۸ - ۱۳ : ۴۶
مراسم اختتامیه پنجمین جشنواره‌ی ملی فناوری اطلاعات و ارتباطات در حالی با حضور معاون اول رئیس جمهوری در محل وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد که شرکت ارتباطات مبین‌نت در بخش ارایه‌دهندگان اینترنت وایمکس به عنوان برگزیده‌ی کشوری انتخاب و رتبه‌ی اول را کسب کرد.
۱۳۹۴/۲/۲۸ - ۱۹ : ۵۸
شرکت ارتباطات مبین‌نت به کلیه‌ی مشترکانی که در بازه‌ی زمانی اول فروردین 1394 تا هشتم فروردین 1394اقدام به ورود به بخش حساب مشترکین و بازدید از سامانه‌ی «دانلود آسان» نمایند، یک گیگابایت حجم هدیه‌، تخصیص خواهد داد.
۱۳۹۳/۱۲/۲۶ - ۱۶ : ۲۸
نهم اسفند ماه، هم‌زمان با روز جهانی حمایت از حقوق مصرف‌کننده، وبینار آموزشی‌ «مروری بر فناوری‌‌های Wireless Broadband» با حمایت شرکت ارتباطات مبین‌نت برگزار می شود.
۱۳۹۳/۱۲/۸ - ۲۲ : ۱۲
معاون بازاریابی و فروش شرکت ارتباطات مبین نت با اشاره به این‌که استاندارد کیفیت اینترنت در ایران تفاوت چندانی با اینترنت در سایر کشورها ندارد، گفت: برخی مشکلاتی که در قطعی اینترنت بوجود می‌آید، به زیرساخت‌های سیمی فرسوده مربوط است.
۱۳۹۳/۱۰/۷ - ۱۸ : ۱۲
رهام داتک اولین شرکت ارایه دهنده اینترنت پرسرعت با فناوری وایمکس است که از اواخر سال 83 خدمات اینترنت پرسرعت بی‌سیم را درشهر تهران آغازکرده است.
۱۳۹۳/۹/۲۵ - ۱۱ : ۵۲
آرشيو خبر ها

نظرسنجي