سرویس فناوري بي سيم ثابت
وزير ارتباطات به اپراتورها دستور داد دريافت مطالبات خود از مردم خوزستان را به تعويق بياندازند.
مدیرعامل مبین‌نت تشریح کرد جزئیات سرویس جدید TDLTE
مدیر عامل شرکت ارتباطات مبین نت، اپراتور سراسری وایمکس با اشاره به این‌که این شرکت تصمیم دارد سرویس TDLTEراه‌اندازی کنند، گفت: این شرکت در حال حاضر امکانات و تجهیزات سخت‌افزاری مورد نیاز برای ارائه‌ی این خدمت را دارد و نیازمند گرفتن مجوز رگولاتوری است.
۱۳۹۳/۹/۱۸ - ۲۰ : ۴۸
وزیر ارتباطات گفت: از ابتدای دولت تاکنون تعداد کاربران اینترنت پرسرعت و وایمکس (بدون احتساب کاربران موبایل) از 3.5 به 7 میلیون افزایش یافته است.
۱۳۹۳/۹/۴ - ۱۶ : ۱۱
با تصویب مقررات ارائه خدمات WiFi عمومی در کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، ارائه‌کنندگان خدمات موظف هستند هویت شخص حقیقی استفاده ‌کننده در محیط‌های درون ساختمانی و برون ساختمانی را شناسائی کنند.
۱۳۹۳/۷/۲۷ - ۲۲ : ۳۹
مديرکل بازريابي و فروش سازماني شرکت مبين نت، اعلام کرد: در مبين نت خدمات ويژه‌اي براي مديريت هزينه در سازمان‌ها و شرکت‌ها ارائه مي‌شود.
۱۳۹۳/۷/۱۹ - ۱۷ : ۲۲
مدیرکل تکنولوژی و طراحی شبکه‌ مبین نت مطرح کرد پیاده‌سازی شبکه LTE از سوی مبین نت
مدیرکل تکنولوژی و طراحی شبکه‌ی شرکت ارتباطات مبین نت با بیان اینکه سرعت اسمی پیاده‌سازی مناسب در LTE حدود 100 تا 150 مگابیت بر ثانیه است گفت: اگر مجوزهای لازم را دریافت کنیم، به دلیل تخصص و دانشی که در سال‌های اخیر در این زمینه کسب کرده‌ایم، می‌توانیم ظرف دو تا سه ماه آینده شبکه‌ی LTE را راه‌اندازی کنیم.
۱۳۹۳/۷/۹ - ۱۶ : ۳۳
به گفته مدیر کل دفتر نظارت بر سرویسهای فناوری اطلاعات رگولاتوری، تعداد مشترکان وایمکس در کشور به یک میلیون و دویست هزار مشترک رسیده و این رقم رو به افزایش است.
۱۳۹۳/۷/۸ - ۱۸ : ۴۹
کارشناسان آلماني هشدار دادند: بررسي ايميل هاي کاري در خانه مي تواند موجب بروز مشکلات قلبي، اضطراب و سردرد شود.
۱۳۹۳/۷/۴ - ۲۲ : ۶
حضور در بزرگ‌ترين و مهم‌ترين رويداد نمايشگاهي يعني نمايشگاه تخصصي و بين‌المللي صنايع مخابرات و اطلاع‌رساني (ايران تله‌کام 2014)، از اهميت بالايي برخوردار است.
۱۳۹۳/۷/۲ - ۱۸ : ۳۱
شرکت ارتباطات مبین‌نت با حمایت از جشنواره، "فیلم و عکس همراه تهران" در طول روزهای برگزاری جشنواره، به بازدیدکنندگان از غرفه‌ی مبین‌نت خدمات اینترنت پرسرعت وایمو ارایه می‌کند.
۱۳۹۳/۶/۲۵ - ۶ : ۱۴
جشنواره‌ی فروش ویژه‌ی مودم‌های جیبی وایمکس مبین‌نت با قابلیت اتصال به شبکه‌ی موبایل، با شرایط استثنایی برای مشترکان جدید و فعلی مبین‌نت آغاز شد.
۱۳۹۳/۶/۲ - ۱۴ : ۱۳
برخي از هموطنان در شهرستان ملاير واقع در استان همدان طي تماس‌ با تسنيم ضمن ابراز نگراني از برنامه شرکت مبين‌نت براي توقف خدمات در اين شهرستان درباره صحت و سقم چنين موضوعي پرسيدند.
۱۳۹۳/۶/۱ - ۱۶ : ۵۳
مرکز مدیریت امداد و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانه ای برای محافظت کاربران در برابر بدافزارهای تلفن همراه، توصیه هایی را منتشر کرد.
۱۳۹۳/۵/۲۴ - ۱۳ : ۴۵
بی‌وفایی مشتریان، ناتوانی شبکه یا عملکرد اپراتورها عامل پا پس کشی اپراتورهای وایمکس
چندی است که زمزمه های تغییر فناوری وایمکس به LTE از سوی اپراتور های این شبکه ی نه چندان قدیمی در رسانه ها شنیده می شود، بی آنکه مشتریان این فناوری لذت برخورداری از دسترسی مناسب به اینترنت از طریق این شبکه نوین را چشیده باشند.
۱۳۹۳/۵/۱۱ - ۱۲ : ۶
مودم‌های ADSL معمولی، دارای یک پورت USBو یک پورتLAN هستند. مودم‌های ADSL وایرلس اما دارای4 پـورتLAN بوده و پـورت USB ندارند ودر واقع قابلیت ارتباط به‌صورت بی‌سیم را دارند؛ یعنی این مودم‌ها برای استفاده لپ‌تاپ و تلفن همراه مناسب هستند.
۱۳۹۳/۵/۱۰ - ۲۱ : ۴۳
شرکت ارتباطات مبين‌نت به عضويت بنياد بين‌المللي (GTI (Global TD-LTE Initiative درآمد تا در کنار ساير اپراتورهاي پيشرو جهان، تکنولوژي TD-LTE را به عنوان يک استاندارد اصلي در شبکه‌هاي باندپهن در کشور توسعه دهد.
۱۳۹۳/۵/۵ - ۱۲ : ۴۹
پس از سال‌ها انتظار هفته گذشته کمیسیون تنظیم مقررات طی مصوبه ای به اپراتورهای ارایه دهنده وایمکس اعلام کرد در صورتی که تمامی‌بدهی‌ها و جریمه‌های خود را تا قبل از شهریور ماه با سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی تسویه کنند می‌توانند شبکه خود را به فناوری وایمکس پیشرفته TD- LTE با تایید این نهاد ارتقا دهند.
۱۳۹۳/۵/۴ - ۱۳ : ۴۴
آرشيو خبر ها

نظرسنجي