سرویس فناوري بي سيم ثابت
وزير ارتباطات به اپراتورها دستور داد دريافت مطالبات خود از مردم خوزستان را به تعويق بياندازند.
اپراتور وايمکس مبين‌نت براي مشترکان کم‌مصرف امکان مصرف آزاد ندارد و اين دسته از مشترکان ناگزير به خريد طرح‌هايي بيشتر از نيازشان هستند؛ گاهي نيز مهلت زمان استفاده از سرويس، از ميزان اعلام‌شده کمتر در نظر گرفته مي‌شود.
۱۳۹۲/۱۲/۱۸ - ۱۵ : ۲۲
بامداد سه شنبه 6 اسفند شبکه مبین نت بدلیل اقدامات اصلاحی دچار اختلال می شود
۱۳۹۲/۱۲/۵ - ۱۸ : ۰
شرکت ارتباطات مبين نت به منظور توزيع عادلانه‌ و متعادل پهناي باند بين مشترکين، زمان و نحوه‌ي استفاده از اينترنت پرسرعت رايگان در ساعات شبانه را اعلام کرد.
۱۳۹۲/۱۲/۴ - ۱۵ : ۸
شرکت ارتباطات مبين‌نت به کليه‌ مشترکين خود که شناسه‌ اشتراک وايمکس مبين‌نت دارند و هم‌اکنون طرح آن‌ها فعال است، يک گيگابايت حجم اضافه‌ هديه مي‌دهد.
۱۳۹۲/۱۱/۱۸ - ۱۲ : ۲۱
بطور کلی وایمکس (Wimax) شبیه به Wi-Fi عمل می‌کند با این تفاوت که وایمکس سرعت بالاتر، پوشش بیشتر و کاربران بیشتری را پشتیبانی می‌کند.
۱۳۹۲/۱۱/۱۶ - ۱۴ : ۱۸
سرپرست مبین نت توضیح می دهد: چرا وایمکس‌ مبین نت دچار اختلال می‌شود؟
حسین ریاضی، نایب رییس هیات مدیره شرکت ارتباطات مبین‌نت به ارائه‌ی توضیحاتی درباره‌ی خدمات و نحوه‌ی فعالیت‌های مبین‌نت و تغییر مدیریت در این شرکت پرداخته است که مشروح این گفت‌وگو در ادامه می‌آید.
۱۳۹۲/۱۱/۱۴ - ۱۵ : ۵
طبق آمارهای ارائه شده تنها 3.18 درصد از ضریب نفوذ اینترنت کشور مربوط به وایمکس می‌شود.
۱۳۹۲/۱۰/۱۳ - ۲۰ : ۴
چرا فروش WIMAX کم است؟ این نشان می‌دهد قیمت‌ها بالاست. انتظار این است که هزینه ماهانه اینترنت برای هر کاربر، کمتر از10هزار تومان باشد، ولی هم‌اکنون اگر بخواهیم اینترنت 128 کیلو بیت اختصاصی بگیرید، حدود چند صد هزار تومان است. کدام خانواده ایرانی می‌تواند این هزینه را بدهد؟
۱۳۹۲/۱۰/۷ - ۲۱ : ۵۸
معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری اعلام کرد: چهارمین دوره ارزیابی، رتبه‌بندی و انتخاب اپراتورهای برتر سرویسهای فناوری اطلاعات با اضافه شدن شرکتهای WiMAX و ISDP از هفتم دی ماه آغاز می‌شود.
۱۳۹۲/۱۰/۴ - ۲۲ : ۱۶
هم‌زمان با برگزاري نوزدهمين نمايشگاه الکامپ، نسخه‌ي جديدي از نرم‌افزار اندرويدي مشترکان مبين‌نت رونمايي شد. هم‌اکنون اين نرم‌افزار تکميل شده و نسخه‌ي نهايي آن در دسترس همگان قرار گرفته است.
۱۳۹۲/۱۰/۱ - ۲۳ : ۵
به گفته رييس هيات مديره شرکت ارتباطات مبين نت، مهندس حسين رياضي به عنوان سرپرست شرکت مبين نت از سوي هيات مديره اين شرکت انتخاب شد.
۱۳۹۲/۹/۲۹ - ۱۶ : ۱
با پیوستن خرمشهر به شبکه وایمکس ایرانسل، تعداد شهرهای تحت پوشش خدمات اینترنت پرسرعت بی‌سیم از طریق وایمکس ایرانسل به 38شهر رسید.
۱۳۹۲/۹/۲۶ - ۱۲ : ۱۰
مدیر عامل شرکت مبین نت گفت:‌ در حال حاضر 570 هزار مشترک داریم که هر ماه به تعداد این مشترکین افزوده می‌شود.
۱۳۹۲/۹/۱۶ - ۱۶ : ۲
طبق اعلام پیشین سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، قراربود سرویس وایمکس رهام داتک از امروز قطع شود اما این شرکت با تعهدی 10 روزه به رگولاتوری در راستای پرداخت حق امتیاز پروانه، توانست وایمکس‌اش را سر پا نگاه دارد.
۱۳۹۲/۹/۱۳ - ۱۴ : ۱۵
معاون نظارت رگولاتوري اعلام کرد فعاليت غير مجاز يک شرکت خدمات دهنده وايمکس
معاون نظارت رگولاتوري گفت: با توجه به پايان آخرين مهلت تعيين شده براي شرکت رهام داتک، فعاليت اين شرکت در زمينه سرويس وايمکس غيرمجاز است و از ابتداي آذرماه سرويس اين شرکت ظرف ده روز متوقف مي‌شود.
۱۳۹۲/۹/۱ - ۱۷ : ۱۵
خریداران مودم‌های جیبی طرح‌دار شرکت ارتباطات مبین‌نت، از طرح تشویقی تا 30 گیگابایت حجم رایگان استقبال بی‌نظیری کردند. این طرح تشویقی تا پایان آذر ماه ادامه دارد.
۱۳۹۲/۸/۲۵ - ۱۶ : ۳۱
آرشيو خبر ها

نظرسنجي