سرویس فضاي مجازي
اينستاگرام تعداد لايک پست‌هاي به‌اشتراک گذاشته شده توسط کاربران را به طور آزمايشي در برخي کشورها مخفي کرد.
اینستاگرام به زودی به کاربرانش این امکان را خواهد داد که بتوانند بین چند حساب (account) جابه‌جا شوند.
۱۳۹۴/۱۱/۲۰ - ۱۳ : ۳۷
همانطور که می دانید، در تلگرام شما می توانید از نرم افزار و خدمات این پیام رسان در دستگاه های متعدد مانند موبایل ، تبلت و کامپیوتر به صورت همزمان و تنها با یک حساب کاربری بهره ببرید.این یک قابلیت کلیدی برای تلگرام محسوب می شود. اما همین قابلیت می تواند یک مشکل امنیتی به شمار آمده و حساب شما را تهدید کند.
۱۳۹۴/۱۱/۲۰ - ۱۱ : ۱
معاون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از تدوین آیین نامه مقررات‌گذاری و ساماندهی خدمات شبکه‌های مجازی ارتباطی (OTT ) تا پایان سال جاری خبر داد.
۱۳۹۴/۱۱/۱۸ - ۱۱ : ۳۱
یکی از بزرگترین دغدغه ی هر کاربر در دنیای مجازی و به خصوص شبکه های اجتماعی، احساس امنیت و حفظ حریم خصوصی می باشد.قرار دادن یک رمز عبور بر روی برنامه های پیام رسان مانند تلگرام می تواند موجب حفظ حریم خصوصی کاربر شده و از مشاهده پیام ها ، دوستان و دیگر اطلاعات شخصی توسط دیگر افراد جلوگیری شود.
۱۳۹۴/۱۱/۱۶ - ۱۵ : ۱۱
انتقاد مدیر رسانه‌ای حوزه علمیه قم هم‌زمان با سفر واعظی فروهر: دولت در فیلتر تلگرام اهمال می کند
هم زمان با سفر وزیر ارتباطات به قم، گفت وگوی انتقادی یکی از مدیران رسانه ای حوزه علمیه قم از عملکرد دولت در قبال فیلترینگ تلگرام، منتشر شد.
۱۳۹۴/۱۱/۱۴ - ۱۱ : ۴۴
گیف (gif) یا تصویر گرافیکی متحرک از جذابیت‌های فضای مجازی در کنار تصاویر و ویدیوهاست و تلگرام هم برای اینکه از قافله عقب نماند، این ویژگی را به جدیدترین نسخه خود اضافه کرده است.
۱۳۹۴/۱۱/۱۴ - ۱۱ : ۷
تقریبا همه‌ی افرادی که یک PC یا گوشی هوشمند دارند از آن استفاده می‌کنند اما فیس‌بوک چقدر امن است، داده‌های شما چقدر ایمن هستند و چگونه می‌توانید از خودتان محافظت کنید؟
۱۳۹۴/۱۱/۱۱ - ۱۱ : ۵۶
درآمد سه ماهه فیس‌بوک برای اولین بار از پنج میلیارد دلار گذشت و این شرکت در حال غلبه بر گوگل به عنوان قدرتمندترین شرکت اینترنتی است و درآمد خالصش در سه ماهه پایانی 2015 بیش از دو برابر شده است.
۱۳۹۴/۱۱/۱۱ - ۱۰ : ۳۰
نظر عجب رییس پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات وزارت ارشاد: «گیزمیز» بهترین کانال فارسی زبان تلگرام است!
رییس پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: کانال ایرانی تلگرام «بدندید» متعلق به شبکه ماهواره ای «GEM» پرمخاطب ترین و «گیزمیز» بهترین کانال تلگرامی فارسی زبان است.
۱۳۹۴/۱۱/۷ - ۱۳ : ۰
والدين بايستي با آگاهي رساني هاي صحيح و آموزش کافي فرزندان خود را از خطرات موجود در شبکه هاي اجتماعي مطلع و به آنها بفهمانند که همه اين فعاليت هاي براي مراقبت از آنها است.
۱۳۹۴/۱۱/۷ - ۱۱ : ۱۰
اگر چه ممکن است شما صدها و چه بسا هزاران دوست در شبکه اجتماعی فیس بوک داشته باشید، اما اکثریت آنها ممکن است به ساده ترین درخواست شما هم پاسخ مثبت ندهند.
۱۳۹۴/۱۱/۷ - ۱۱ : ۳
پنج تن از مدیران ارشد توئیتر این شبکه اجتماعی را که بدنبال گسترش پایگاه کاربران خود است، ترک خواهند کرد.
۱۳۹۴/۱۱/۶ - ۱۱ : ۴۵
آموزش تضمینی و غیرتضمینی هک تلگرام موضوعی است که طی ماه‌های اخیر با توجه به تعداد بالای کاربران این نرم‌افزار در کشور، مورد سوءاستفاده برخی افراد یا شرکت‌ها قرار گرفته است.
۱۳۹۴/۱۱/۴ - ۱۰ : ۷
طی روزهای گذشته در فضای مجازی آهنگی با نام «یار تلگرامی» پخش شده که در قالب آن بر نظارت جدی و حضور پلیس فتا در فضای مجازی تاکید شده است.
۱۳۹۴/۱۱/۳ - ۱۱ : ۳۲
یکی از بزرگترین دغدغه ی هر کاربر در دنیای مجازی و به خصوص شبکه های اجتماعی، احساس امنیت و حفظ حریم خصوصی می باشد.بدین منظور در این ترفند تصمیم داریم نحوه گذاشتن رمز عبور ( passcode ) بر روی پیام رسان تلگرام – Telegram اندروید را به صورت تصویری آموزش دهیم.
۱۳۹۴/۱۱/۳ - ۸ : ۱۴
رئیس پلیس "فتا" استان فارس گفت: اینترنت شکاف میان نسل ها را بیشتر کرده است و اکنون شکاف میان نسل دوم و سوم علاقمند به اینترنت نیز آشکار شده، به گونه ای که هیچ یک زبان دیگری را متوجه نمی شوند.
۱۳۹۴/۱۱/۳ - ۸ : ۷
آرشيو خبر ها

نظرسنجي