سرویس فضاي مجازي
به نظر می رسد واتس اپ تصمیم دارد با فعال سازی اسکن اثر انگشت برای دسترسی به این اپلیکیشن، ثبت اسکرین شات از چت های خصوصی را ممنوع کند.
مسنجر فیس‌بوک ماهانه بیش از 700 میلیون کاربر فعال دارد و به یکی از پراستفاده‌ترین اپلیکیشن‌ها در دنیا تبدیل شده است.
۱۳۹۴/۱۰/۵ - ۱۵ : ۱۹
بیش از پنج روز از زمان تعیین‌شده برای تشکیل جلسه کارگروه فیلترینگ درباره تلگرام می‌گذرد اما با این وجود، جلسه مذکور تشکیل نشده است.
۱۳۹۴/۱۰/۲ - ۱۲ : ۸
دل‌باختگی پشت عددهای صفر و یک معلوم نیست به کجا ختم شود دنیایی که قرار است یک عمر زندگی را با یک شریک مجازی بسازد از ابتدایش معلوم است پایانش چیست.
۱۳۹۴/۱۰/۲ - ۱۰ : ۳۴
بحث تفاوت فناوری‌های نسل چهارم و سوم را با چند نکته‌ کلیدی می‌توان آغاز کرد.
۱۳۹۰/۱۲/۴ - ۲۰ : ۵۹
روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات منتشر کرد گزارش ITU‌ در زمینه کاربرد اینترنت در جهان
در آخرین گزارش منتشرشده ITU در دسامبر 2011 ذکر شده است که بیش‌ترین کاربرد اینترنت، به ویژه در کشورهای در حال توسعه، در میان افرادی دیده می‌شود که درآمد و تحصیلات بالاتری دارند.
۱۳۹۰/۱۱/۳ - ۱۰ : ۴۱
شبکه‌هاي محلي LAN مبتني بر استاندارد IEEE802.11 يا Wi-Fi موفقيت خوبي در نبرد با ديگر استانداردها و مدعيان داشته است اما امروزه بيشتر نگاه‌ها متوجه شبکه‌هاي گسترده (WAN) بي‌سيم شده است و هنوز برنده نهايي در اين وادي مشخص نشده است.
۱۳۹۰/۱۱/۱ - ۱۳ : ۶
فناوري وايمکس بر‌اساس استاندارد IEEE802.16 بنا شده است که امکان ارايه خدمات باند پهن بي‌سيم را در هر زمان و در هر مکان فراهم مي‌آورد.
۱۳۹۰/۱۰/۲۸ - ۱۶ : ۱۸
وایمکس می‌تواند تنور ارتباطات بی‌سیم را به طرز چشم‌گیری داغ کند. در واقع وایمکس قابلیت آن را دارد که ارتباطات اینترنتی بسیار پرسرعتی برای افزاره‌های سیار مثل رایانه‌های کیفی و تلفن اینترنتی (VOIP) سیار فراهم کند.
۱۳۹۰/۱۰/۲۷ - ۱۳ : ۴۸
شبکه خصوصی مجازی که به آن VPN می‌گویند درواقع پیاده‌سازی شبکه خصوصی یک شرکت یا یک سازمان روی شبکه‌ای عمومی مانند اینترنت است.
۱۳۹۰/۱۰/۲۶ - ۱۰ : ۴۱
چند سال پیش، وعده تغییر شرایط دسترسی به اینترنت از طریق شبکه بی‌سیم و خدمات باند پهن کارامد و سریع در فواصل بی‌سابقه و قابل گسترش ارائه شد.
۱۳۹۰/۱۰/۱۸ - ۱۳ : ۳۶
یکی از جنبه هایی که سبب جذابیت وایمکس شده است، توانمندی آن در دستیابی بی سیم باند وسیع به تمامی بخش‌ها در یک شهر بزرگ و همچنین نواحی کوچک و یا دور از دسترس در تمامی دنیا است.
۱۳۹۰/۱۰/۱۷ - ۱۳ : ۳۳
در دهه‎های اخیر شاهد نقش به سزای توسعه فناوری و زیرساخت‎های ارتباطی در مسیر جهان به سوی مفاهیم و آرمان‎های اصیل دهکده جهانی بوده‎ایم.
۱۳۹۰/۱۰/۱۷ - ۱۳ : ۲۴
شبکه خصوصی مجازی که به آن VPN می‌گویند درواقع پیاده‌سازی شبکه خصوصی یک شرکت یا یک سازمان روی شبکه‌ای عمومی مانند اینترنت است.
۱۳۹۰/۱۰/۱۳ - ۱۲ : ۵۹
۱۳۹۰/۱۰/۱۱ - ۱۸ : ۳۵
شبکه‌های وایمکس هم اکنون 150 کشور جهان و نزدیک به یک میلیارد نفر را پوشش می‌دهند.
۱۳۹۰/۶/۲۲ - ۹ : ۳۳
در دنیای کنونی در بسیاری از موارد تجارت به سبک سنتی جای خود را به تجارت به سبک الکترونیکی داده و درآمد کلانی را نصیب کشورهای پیشرو در این نوع تجارت کرده است. لذا ضروری است تا به جهت سهیم شدن مردم کشورمان از این درآمدهای سرشار توجه بیشتری به توسعه تجارت الکترونیک در کشور به عمل آید.
۱۳۹۰/۶/۲۲ - ۹ : ۳۱
آرشيو خبر ها

نظرسنجي