سرویس فضاي مجازي
اينستاگرام تعداد لايک پست‌هاي به‌اشتراک گذاشته شده توسط کاربران را به طور آزمايشي در برخي کشورها مخفي کرد.
با اشاره به بيانات اخير رهبري پژمانفر: راه حل فضاي مجازي «فيلترينگ» نيست
رييس کميته فضاي مجازي کميسيون فرهنگي مجلس گفت: راه حل فضاي مجازي «فيلترينگ» نيست، مردم و جوانان بايد از ظرفيت‌ها و خدماتي که اين عرصه در اختيارشان مي‌گذارد، برخوردار باشند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۷ : ۱۵
کاربران زيادي از نصب پيش فرض اپليکيشن فيس‌بوک بر روي گوشي‌هاي سامسونگ خود به شدت ناراضي بوده و در اين خصوص ابراز نگراني کرده اند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۲۳ : ۴
دبير جشنواره کودکآنلاين با اشاره به پايان مهلت ارسال آثار به دبيرخانه جشنواره گفت: با پايان مهلت ارسال آثار تاکنون 1120 ايده وب سري و فيلم براي شرکت در جشنواره ثبت نام کرده اند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۵ : ۷
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به ثبت‌نام بیش از 15میلیون نفر در پیام‌رسان‌های داخلی، گفت: فضا این‌طور نیست که 10پیام‌رسان داشته باشیم، اما آنها می‌توانند از این قابلیت پیام‌رسانی در حوزه‌های دیگر استفاده کنند و بعضی از آنها هم چنین برنامه‌هایی دارند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۸ : ۵۰
اين روزها با همان سرعتي که اپليکيشن‌ها توليد مي‌شوند تلفن‌هاي همراه و تبلت‌ها به زندگي کودکان و نوجوانان ايراني وارد شده‌اند. آنچنان که کمتر کودک و نوجواني است که به محض آشنايي با نحوه کار گوشي‌ها و تبلت‌ها آرزوي داشتن يکي از آنها را نداشته باشد.
۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۳ : ۵۳
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات گفت: براي مردم توضيح داده شود فرداي فيلترينگ اينستاگرام چه اتفاقي رخ مي‌دهد.
۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۲۰ : ۴
معاون وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات گفت: راستي‌آزمايي درباره جدا شدن هاتگرام و تلگرام طلايي از تلگرام را مرکز ملي فضاي مجازي انجام خواهد داد و اين کار براي متخصصان فني، آسان است.
۱۳۹۷/۱۰/۶ - ۲۲ : ۵۵
به نظر مي‌رسد که برخي از کاربران و دارندگان گوشي‌هاي جديد آيفون پس از دريافت به‌روزرساني جديد اينستاگرام با مشکل مواجه شده‌اند.
۱۳۹۷/۹/۳۰ - ۱۷ : ۴۸
نخستين برنامه از سلسله نشست هاي «نقد و انديشه» درباره «فضاي مجازي و ارتباطات اجتماعي» با موضوع «فيک نيوز» در وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات برگزار شد.
۱۳۹۷/۹/۲۸ - ۲۰ : ۳
کارشناسان بر اين باورند که واتس‌اپ در آينده‌اي نزديک ميزبان چند قابليت جديد و کاربردي خواهد بود و به کاربرانش اين امکان را مي‌دهد تا با بهره‌گيري از آنها بتوانند کارهاي خود را در آن بهتر انجام دهند.
۱۳۹۷/۹/۲۴ - ۱۱ : ۵۲
ايجاد سهولت يا دست‌وپاگيري؟ قانون روي قانون پيام‌رسان‌ها!؟
مجلس شوراي اسلامي در حالي مي‌خواهد طرحي براي ساماندهي پيام‌رسان‌ها تصويب کند که شوراي عالي فضاي مجازي سال گذشته با بررسي اين موضوع، مصوبه‌اي با عنوان «سياست‌ها و اقدامات ساماندهي پيام‌رسان‌هاي اجتماعي» تصويب کرده بود.
۱۳۹۷/۹/۲۱ - ۷ : ۳
اينستاگرام اعلام کرد که کاربران از اين پس قادر خواهند بود در بخش پيام هاي خصوصي (دايرکت) براي دوستان و مخاطبان موردنظر خود پيام صوتي ارسال کنند.
۱۳۹۷/۹/۲۰ - ۲۳ : ۲۸
معاون مرکز ملي فضاي مجازي خبر داد فاز دوم حمايت از پيام‌رسان‌هاي داخلي شروع شد
معاون مرکز ملي فضاي مجازي با اشاره به مصوبه شوراي عالي فضاي مجازي درباره سامان‌دهي پيام‌رسان‌ها و نيز شروع فاز دوم حمايت از آنان، گفت: در فاز اول، دولت و دستگاه‌هاي ذي‌ربط طبق مصوبه شورا و در حد توان، حمايت‌هاي لازم را از پيام‌رسان‌ها به‌عمل آورده‌اند و اين اميدواري وجود دارد تا اين حمايت‌ها در اين مرحله نيز ادامه داشته باشد.
۱۳۹۷/۹/۸ - ۱۴ : ۲۸
معاون وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات: هاتگرام و تلگرام طلايي فعلاً مجاز هستند
معاون وزير ارتباطات گفت: بنابر اعلام مسئولان مرکز ملي فضاي مجازي، هاتگرام و تلگرام طلايي تا آخر آذر براي مستقل شدن از تلگرام فرصت دارند و فعلاً مجاز هستند.
۱۳۹۷/۹/۷ - ۰ : ۱
مديران پيام‌رسان‌هاي داخلي در نشستي از عدم حمايت کافي در حوزه سخت‌افزار و عدم اجراي کامل مصوبه شوراي عالي فضاي مجازي براي حمايت از پيام‌رسان‌هاي داخلي گلايه کردند.
۱۳۹۷/۹/۲ - ۲۲ : ۱
رئيس مرکز ملي فضاي مجازي با اشاره به ادامه‌دار شدن فعاليت نسخه‌هاي فارسي تلگرام گفت: در دوره گذار از تلگرام پيام‌رسان‌هاي داخلي، ما به نسخه‌هاي فارسي تلگرام تا شهريورماه مهلت داده بوديم اما به‌دليل شرايط موجود اين مهلت تا پايان آذرماه تمديد شد.
۱۳۹۷/۸/۲۸ - ۱۲ : ۹
آرشيو خبر ها

نظرسنجي