سرویس کسب و کار
وزیر ارتباطات در الکامپ 25اعلام کرد ایجاد 68هزار شغل در طرح نوآفرین
وزیر ارتباطات ‌و فناوری اطلاعات گفت: از طریق برنامه اشتغال و طرح نوآفرین تا سال آینده 68هزار شغل ایجاد می‌شود تا رویای تحقق ایران هوشمند به واقعیت تبدیل شود.
نخستين اتحاديه کسب و کارهاي مجازي به عنوان پايگاهي براي ساماندهي اين رسته از کسب‌وکارها در کشور سرانجام در حال شکل گيري است، اما در اين مرحله نحوه تاييد صلاحيت و سابقه فعاليت کانديداهاي انتخابات اتحاديه با انتقاداتي همراه شده است.
۱۳۹۶/۵/۳۰ - ۱ : ۵۳
رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور، گفت: رانندگان دارای یک خودرو که در اسنپ و تپ‏سی فعال هستند، مانند دارندگان یک تاکسی، برای عملکرد سال1395 از پرداخت مالیات بر درآمد خودرو معاف هستند.
۱۳۹۶/۵/۲۹ - ۱۸ : ۳۳
يک کارشناس حوزه آي‌تي، مهم ترين مسائل را در ارتباط با بانکداري الکترونيکي و توسعه کسب و کارهاي اينترنتي مساله احراز هويت و ايجاد اعتماد دانست و بر ايجاد اعتماد در اين حوزه توسط بانک‌ها، دولت و فعالان اقتصادي تاکيد کرد.
۱۳۹۶/۵/۲۹ - ۱۲ : ۱
قائم‌مقام کميسيون تجارت الکترونيکي سازمان نظام صنفي رايانه‌اي تهران معتقد است تعدد متوليان و ايجاد مجوزهاي جديد براي کسب‌وکارهاي اينترنتي، مانع توسعه تجارت الکترونيکي و فعاليت کسب‌وکارهاي نوين در کشور خواهد شد.
۱۳۹۶/۵/۲۸ - ۱۹ : ۵۴
يک استاد حوزه کسب وکار گفت: اغلب کسب‌وکارهاي نوپا که با تکيه بر حوزه ICT شکل مي‌گيرند، با مباحث مديريتي و راهبري کسب‌وکار ناآشنا و نيازمند آموزش هستند تا در بازار رقابتي تجارت خود را مديريت و خلأها را رفع کنند.
۱۳۹۶/۵/۲۳ - ۲۱ : ۲۸
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات گفت: زيرساختهاي مناسب براي شکل گيري کسب و کارهاي نوپا در کشور فراهم است.
۱۳۹۶/۵/۲۲ - ۲۱ : ۱۵
وزیر پیشنهادی ارتباطات به تشریح مهمترین الویت و برنامه های خود در جمع فعالان اقتصادی پرداخت.
۱۳۹۶/۵/۲۲ - ۲۱ : ۱۱
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات درباره نحوه پرداخت ماليات توسط کسب و کارهاي مجازي مانند اسنپ و تپسي و ... گفت: فضاي ماليات اين کسب و کارهاي الکترونيکي بايد شفاف شود.
۱۳۹۶/۵/۲۱ - ۲۲ : ۳۵
عضو مجمع تشخيص مصلحت نظام با بيان اينکه دولت با فراهم کردن زمينه هاي لازم براي سرمايه گذاري مي تواند به شکوفايي مشاغل نوپا کمک کند، گفت:قانون زدايي از برخي قوانين براي بازشدن مسير "استارت آپ" ها گامي ضروري است.
۱۳۹۶/۵/۲۰ - ۱۵ : ۹
يک کارشناس مطرح کرد: کارت‌هاي بانکي ايمن نيستند
يک کارشناس با مطمئن توصيف کردن سيستم بانکداري الکترونيکي در کشور تنها خلا امنيتي در اين مورد را استفاده از کارت‌هاي بانکي مغناطيسي در کشور دانست.
۱۳۹۶/۵/۱۷ - ۱۴ : ۹
شرکت ام تي ان که بخشي از سهام شرکت اوپراتور تلفن همراه ام تي ان ايرانسل ايران را نيز در اختيار دارد گفته، انتظار دارد در بازار ايران از رشد اقتصاد اين کشور و همچنين جمعيت جوان ايران به ويژه در بخش خدمات ديجيتال منتفع شود.
۱۳۹۶/۵/۱۴ - ۱۲ : ۵۶
معاون وزیر ارتباطات گفت: طی چهار سال دولت یازدهم،80میلیارد تومان وام از 140 میلیارد تومان محل وجوه اداره شده این وزارتخانه به شرکت های فناوری اطلاعات به طور کامل اختصاص یافت.
۱۳۹۶/۵/۱۲ - ۱۴ : ۴
اپلیکیشن تاکسی یاب اسنپ ادعای معاون وزیر راه‌ درباره احضار به دادگاه به دلیل سفرهای برون شهری را رد و اعلام کرد که هیچ گاه از سوی یک نهاد قضایی درباره مسائل مربوط به حمل و نقل احضار نشده‌اند.
۱۳۹۶/۵/۹ - ۱۵ : ۳۶
معاون دولت الکترونيک عنوان کرد: ارايه بستر بازار اپليکيشن ها در دولت همراه
معاون دولت الکترونيک سازمان فناوري اطلاعات با اشاره به افتتاح فاز نخست دولت الکترونيک در هفته آينده ، گفت : موضوع دولت الکترونيک يکپارچگي خدمات و همگرايي دستگاه ها براي ارايه سرويس است .
۱۳۹۶/۵/۶ - ۱۱ : ۳۸
معاون مرکز ملی فضای مجازی از بررسی عوامل موثر در ایجاد اشتغال و تولید محتوا در فضای مجازی با هدف رفع موانع اشتغال کسب و کارهای این حوزه، خبر داد.
۱۳۹۶/۵/۴ - ۲۲ : ۵۲
مديرکل خدمات پس از فروش مخابرات منطقه تهران از آغاز فرآيند بازاريابي ثبت مشاغل در سامانه 118 از اول مردادماه خبر داد.
۱۳۹۶/۵/۱ - ۱۳ : ۴۸
آرشيو خبر ها

نظرسنجي