سرویس کسب و کار
توسط هیئت مدیره اتحادیه رایانه؛ تعرفه خدمات کامپیوتری سال 98 ابلاغ شد
نرخنامه جدید خدمات کامپیوتری توسط هیئت مدیره اتحادیه صنف رایانه تهران تصویب و ابلاغ شد.
چندی پیش سازمان تجارت و توسعه سازمان ملل، ایران را از منظر آمادگی برای تجارت الکترونیک در بین 10 کشور برتر آسیا و اقیانوسیه قرار داد.
۱۳۹۶/۶/۳ - ۱۴ : ۲۵
سرپرست رگولاتوري از تشکيل کميته ويژه براي تدوين چارچوب نظام‌مند حمايت از حقوق مصرف‌کنندگان خدمات حوزه ICT به دستور وزير ارتباطات خبر داد.
۱۳۹۶/۶/۲ - ۲ : ۵۵
قائم مقام کميسيون تجارت الکترونيک سازمان نصر گفت: کسب‌وکارهاي اينترنتي نوپا آن قدر نوآور و خلاق هستند که يک مدل ثابت و واحد را نمي‌پذيرد و قانون گذار هميشه يک قدم عقب‌تر از فعالان حوزه تجارت الکترونيک است.
۱۳۹۶/۶/۱ - ۱۷ : ۱۵
پدر اندرويد از سازوکار مرکز رشد خود مي گويد
۱۳۹۶/۵/۳۰ - ۱۴ : ۳۶
یک کارشناس حوزه تجارت الکترونیک با وسیع توصیف کردن بازار داخلی تجارت الکترونیکی با بیش از 50 میلیون کاربر فعال در کشور، ضعف مهارتی را عامل عدم استفاده درست تجاری از این فرصت ارزیابی کرد.
۱۳۹۶/۵/۳۰ - ۱۴ : ۷
نخستين اتحاديه کسب و کارهاي مجازي به عنوان پايگاهي براي ساماندهي اين رسته از کسب‌وکارها در کشور سرانجام در حال شکل گيري است، اما در اين مرحله نحوه تاييد صلاحيت و سابقه فعاليت کانديداهاي انتخابات اتحاديه با انتقاداتي همراه شده است.
۱۳۹۶/۵/۳۰ - ۱ : ۵۳
رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور، گفت: رانندگان دارای یک خودرو که در اسنپ و تپ‏سی فعال هستند، مانند دارندگان یک تاکسی، برای عملکرد سال1395 از پرداخت مالیات بر درآمد خودرو معاف هستند.
۱۳۹۶/۵/۲۹ - ۱۸ : ۳۳
يک کارشناس حوزه آي‌تي، مهم ترين مسائل را در ارتباط با بانکداري الکترونيکي و توسعه کسب و کارهاي اينترنتي مساله احراز هويت و ايجاد اعتماد دانست و بر ايجاد اعتماد در اين حوزه توسط بانک‌ها، دولت و فعالان اقتصادي تاکيد کرد.
۱۳۹۶/۵/۲۹ - ۱۲ : ۱
قائم‌مقام کميسيون تجارت الکترونيکي سازمان نظام صنفي رايانه‌اي تهران معتقد است تعدد متوليان و ايجاد مجوزهاي جديد براي کسب‌وکارهاي اينترنتي، مانع توسعه تجارت الکترونيکي و فعاليت کسب‌وکارهاي نوين در کشور خواهد شد.
۱۳۹۶/۵/۲۸ - ۱۹ : ۵۴
يک استاد حوزه کسب وکار گفت: اغلب کسب‌وکارهاي نوپا که با تکيه بر حوزه ICT شکل مي‌گيرند، با مباحث مديريتي و راهبري کسب‌وکار ناآشنا و نيازمند آموزش هستند تا در بازار رقابتي تجارت خود را مديريت و خلأها را رفع کنند.
۱۳۹۶/۵/۲۳ - ۲۱ : ۲۸
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات گفت: زيرساختهاي مناسب براي شکل گيري کسب و کارهاي نوپا در کشور فراهم است.
۱۳۹۶/۵/۲۲ - ۲۱ : ۱۵
وزیر پیشنهادی ارتباطات به تشریح مهمترین الویت و برنامه های خود در جمع فعالان اقتصادی پرداخت.
۱۳۹۶/۵/۲۲ - ۲۱ : ۱۱
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات درباره نحوه پرداخت ماليات توسط کسب و کارهاي مجازي مانند اسنپ و تپسي و ... گفت: فضاي ماليات اين کسب و کارهاي الکترونيکي بايد شفاف شود.
۱۳۹۶/۵/۲۱ - ۲۲ : ۳۵
عضو مجمع تشخيص مصلحت نظام با بيان اينکه دولت با فراهم کردن زمينه هاي لازم براي سرمايه گذاري مي تواند به شکوفايي مشاغل نوپا کمک کند، گفت:قانون زدايي از برخي قوانين براي بازشدن مسير "استارت آپ" ها گامي ضروري است.
۱۳۹۶/۵/۲۰ - ۱۵ : ۹
يک کارشناس مطرح کرد: کارت‌هاي بانکي ايمن نيستند
يک کارشناس با مطمئن توصيف کردن سيستم بانکداري الکترونيکي در کشور تنها خلا امنيتي در اين مورد را استفاده از کارت‌هاي بانکي مغناطيسي در کشور دانست.
۱۳۹۶/۵/۱۷ - ۱۴ : ۹
شرکت ام تي ان که بخشي از سهام شرکت اوپراتور تلفن همراه ام تي ان ايرانسل ايران را نيز در اختيار دارد گفته، انتظار دارد در بازار ايران از رشد اقتصاد اين کشور و همچنين جمعيت جوان ايران به ويژه در بخش خدمات ديجيتال منتفع شود.
۱۳۹۶/۵/۱۴ - ۱۲ : ۵۶
آرشيو خبر ها

نظرسنجي