سرویس کسب و کار
وزیر ارتباطات در الکامپ 25اعلام کرد ایجاد 68هزار شغل در طرح نوآفرین
وزیر ارتباطات ‌و فناوری اطلاعات گفت: از طریق برنامه اشتغال و طرح نوآفرین تا سال آینده 68هزار شغل ایجاد می‌شود تا رویای تحقق ایران هوشمند به واقعیت تبدیل شود.
سخنگوي شرکت مخابرات ايران با اعلام آغاز فعاليت مرکز شتابدهي ايده هاي مخابرات ايران از فراخوان عمومي براي جذب ايده در اين مرکز خبر داد.
۱۳۹۶/۴/۳۱ - ۱۳ : ۲۴
شرکت سامسونگ ایران با استفاده از اپلیکیشن Smart Tutor امکانی را فراهم کرده تا کاربران، مشکلات گوشی خود را از راه دور با کمک کارشناسان متخصص برطرف کنند.
۱۳۹۶/۴/۲۸ - ۱۹ : ۵۸
پليس فتا به مشتريان خريد اينترنتي از سايت‌هاي آگهي رايگان هشدار داد.
۱۳۹۶/۴/۲۲ - ۲۱ : ۳۰
از ساعاتي قبل يکي از بزرگترين سايت‌هاي اشتراک ويدئو ايراني دچار اختلال شده که اين اختلال به سرويس‌دهي ديتاسنتر مربوط است.از ساعاتي قبل يکي از بزرگترين سايت‌هاي اشتراک ويدئو ايراني دچار اختلال شده که اين اختلال به سرويس‌دهي ديتاسنتر مربوط است.
۱۳۹۶/۴/۱۸ - ۱۹ : ۴۳
با راه‌اندازي فاز اول از پروژه« ارتقاي سامانه ترجمه‌ماشيني دو سويه انگليسي – فارسي، کيفيت ترجمه زوج زبان انگليسي – فارسي به صورت محسوسي ارتقا مي‌يابد.
۱۳۹۶/۴/۱۷ - ۲۳ : ۹
وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي با اشاره به لزوم اشغال نيمي از بازار داخلي بازي در پنج سال آينده، از در اولويت قرار گرفتن لايحه‌اي مربوط به قانون کپي‌رايت در ماه جاري خبر داد.
۱۳۹۶/۴/۱۶ - ۱۶ : ۳۴
بعد از رونق کسب و کارهاي اينترنتي و ثبت تعداد بالايي از فعالان اين حوزه موضوع تشکيل اتحاديه صنفي کسب و کارهاي اينترنتي مطرح شده است که رئيس مرکز توسعه تجارت الکترونيکي وزارت صنعت، معدن و تجارت اين مرکز را محل اصلي جمع‌آوري اطلاعات مربوط به اين کسب و کارها اعلام کرد.
۱۳۹۶/۴/۱۳ - ۱۴ : ۲۳
يک عضو هيئت علمي دانشگاه با اشاره به روند رو به گسترش حوزه کسب و کارهاي اينترنتي، ايجاد اشتغال در اين حوزه را نيازمند ايجاد زيرساخت‌هاي قوي و همچنين سازوکارهاي اطمينان بخش ارزيابي کرد.
۱۳۹۶/۴/۱۳ - ۱۴ : ۱۹
سالن اشتغال در بيست و سومين نمايشگاه الکامپ براي نخستين بار فضاي اشتغال و کسب‌وکار در حوزه فناوري اطلاعات و ارتباطات را به دور يکديگر جمع مي‌کند.
۱۳۹۶/۴/۱۰ - ۱۷ : ۴۲
سایت "دیدور" با هدف معرفی خدمات مربوط به عقد وازدواج و با شعار سه بعدی ببینید، راحت انتخاب کنید و تخفیف بگیرید راه اندازی شد.
۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۱۶ : ۲۲
رئيس سازمان نظام صنفي رايانه اي تاکيد کرد تمام فعالاني که کسب و کار آنها تنها مبتني بر رايانه است، طبق قانون مجلس بايد مجوز خود را از سازمان نظام صنفي رايانه‌اي دريافت کنند.
۱۳۹۶/۳/۲۷ - ۱۳ : ۴۲
معاون وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با اشاره به نقش شبکه ملي اطلاعات در تحقق شعار امسال گفت: شکل گيري خدمات بومي بر بستر شبکه ملي اطلاعات، ايجاد اشتغال و رونق کسب و کار را به همراه دارد.
۱۳۹۶/۳/۲۳ - ۱۲ : ۴۰
يک کارشناس فناوري اطلاعات افزايش پهناي باند اينترنت توسط وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات را از اقدامات کليدي مي‌داند و درعين حال معتقد است شرکت‌هاي خصولتي که در دولت‌هاي قبل بسيار رشد کردند و در اين دولت هم جلو رفتند، اجازه رقابت سالم را به بخش خصوصي نمي‌دهند و نفس خصوصي‌ها را گرفتند.
۱۳۹۶/۳/۲۲ - ۱۵ : ۳
مشاور امور بین‌الملل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای همایش بین‌المللی TGC را فرصتی برای تعامل بازی‌سازهای داخلی با صنعت بازی‌سازی دنیا می‌داند و معتقد است این رویداد به بازی‌سازهای داخلی این امکان را می‌دهد که با استانداردهای نشر در بازار بین‌المللی آشنا شوند و محصولات خود را به مارکت‌های جهانی و صادرات نزدیک‌تر کنند.
۱۳۹۶/۳/۱۹ - ۱۰ : ۵۰
يکي از شايع‌ترين راه‌هاي سوءاستفاده مجازي اين روزها، آلوده کردن اطلاعات کاربران به انواع باج‌افزار است، با وجود اين با راه‌کارهايي مانند بک‌آپ گرفتن اطلاعات و به‌روز نگه داشتن نرم‌افزارها مي‌توان از آلوده شدن به باج‌افزارهاي شناخته‌شده و يا پرداخت باج به هکرها تا حد زيادي جلوگيري کرد.
۱۳۹۶/۳/۱۶ - ۹ : ۲۱
با تعلل مدیران فناوری اطلاعات سازمانها؛ 4هزار رایانه ایرانی قربانی باج افزار شد
علیرغم اطلاع رسانی های وسیع مرتبط با حمله باج افزار واناکرای، به دلیل تعلل برخی از سازمان ها و کاربران، این باج افزار طی سه روز گذشته، 2 هزار قربانی جدید را در کشور به دام انداخت.
۱۳۹۶/۳/۱۰ - ۱۴ : ۱۵
آرشيو خبر ها

نظرسنجي