سرویس کسب و کار
آذري جهرمي به مديران عامل اپراتورهاي تلفن همراه تصريح کرد که مانع از ادامه‌ي برگزاري مسابقات غيرمشروع بخت‌آزمايي در تلويزيون شوند.
نمايشگاه عکاسي با عکس هاي ثبت شده از طريق دوربين گوشي موبايل در موضوع پرتره توسط محمود کلاري عکاس ايراني در تهران برگزار شده است.
۱۳۹۶/۳/۸ - ۱۲ : ۴۸
در راستای توسعه دولت الکترونیک خدمات 90 دستگاه اجرایی کشور شناسنامه‌دار شد
معاون دولت الکترونیک سازمان فناوری اطلاعات از شناسنامه‌دار شدن خدمات ?? دستگاه از ??? دستگاه اصلی کشور اعم از دستگاه‌های دولتی و عمومی غیردولتی، وزارت‌خانه‌ها و زیرمجموعه‌های آنها در راستای توسعه دولت الکترونیکی خبر داد.
۱۳۹۶/۲/۳۰ - ۱۵ : ۳۰
سخنگوی شرکت مخابرات ایران گفت: با هدف کاهش هزینه و افزایش سرعت دسترسی به سایت های داخلی، تفکیک ترافیک بین الملل از ترافیک داخلی در 15 منطقه از مناطق مخابراتی سراسر کشور کامل اجرایی شده و در مناطق باقیمانده در حال اجرا است.
۱۳۹۶/۲/۲۷ - ۱ : ۳
بر اساس جدیدترین آمار ارایه شده از سوی مرکز ماهر، تاکنون بیش از 2000 قربانی به باج‌افزار wannacrypt آلوده شده‌اند که از این تعداد حدود 1500قربانی از سوی مرکز ماهر و مابقی از طریق گزارش سازمان‌ها و نهادهای مختلف شناسایی شده است.
۱۳۹۶/۲/۲۵ - ۱۶ : ۲۱
سه‌شنبه 26 اردیبهشت‌ماه استارتاپ‌های علاقه‌مند به حضور در سالن الکام استارز می‌توانند از طریق سایت elecomstars.irannsr.org به پیش ثبت‌نام اقدام کنند.
۱۳۹۶/۲/۲۵ - ۱۶ : ۱۸
شرکت ارتباطات زيرساخت نسبت به راه‌اندازي شبکه IP ترانزيت ملي با هدف افزايش کيفيت در تبادل ترافيک اطلاعات داخل کشور اقدام کرده است.
۱۳۹۶/۲/۲۲ - ۱۱ : ۱۵
با مصوبه کميسيون تنظيم مقررات ارتباطات؛ ورود اپراتورهاي اينترنتي به بازار بورس ممکن شد
کميسيون تنظيم مقررات ارتباطات، در جديدترين مصوبه خود، با تجميع پروانه هاي فعال در بازار اپراتورهاي اينترنتي، براي ورود به بازار بورس موافقت کرد.
۱۳۹۶/۲/۲۱ - ۱۱ : ۲۱
باجه‌های پست در سی امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به بازدیدکنندگان خدمات ویژه ارایه می‌دهند.
۱۳۹۶/۲/۱۳ - ۱۹ : ۵۸
نامزد دوازدهمين دوره رياست جمهوري بر اهميت نقش فناوري اطلاعات در ايجاد اشتغال تاکيد کرد و گفت: براي سرمايه گذاري پايدار، به فناوري نياز داريم.
۱۳۹۶/۲/۷ - ۲۳ : ۵۶
رسول سرائيان مديرعامل شرکت مخابرات ايران در مراسم بهره برداري از مرحله نخست اتصال فيبرنوري منازل که در مرکز مخابارت شهيد اسدي فرد تهران انجام شد با اشاره به اينکه بيش از بيست سال از ورود فيبرنوري در کشور مي گذرد اما در بخش دسترسي با فيبر چيزي وجود نداشت.
۱۳۹۶/۲/۴ - ۱۴ : ۳۲
گمرک ايران نحوه تشخيص گوشي‌ تلفن همراه قاچاق از غيرقاچاق را استعلام شماره سريال گوشي‌هاي تلفن همراه از طريق سامانه پيامکي 30008887 و يا سايت رسمي گمرک اعلام کرد.
۱۳۹۶/۱/۳۰ - ۲۱ : ۲۸
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات درجلسه توسعه اشتغال بر اهتمام همه دستگاههاي اجرايي کشور در رونق کسب و کارهاي نوپا و رفع موانع تاکيد کرد و گفت: نبايد با پاس کاري رفع موانع را به تعويق بيندازيم.
۱۳۹۶/۱/۳۰ - ۲۰ : ۴۳
مرکز فناوری سامسونگ-امیرکبیر روز یکشنبه ۲۷ فروردین در مراسمی با حضور مدیران سامسونگ ایران و دانشگاه صنعتی امیرکبیر با هدف حمایت از طرح‌ها و پژوهش‌های حوزه فناوری راه‌اندازی شد.
۱۳۹۶/۱/۲۹ - ۱۴ : ۵۵
معاون اموردولت، مجلس و استان هاي وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات با اشاره به اجراي طرح تکاپو از سال گذشته گفت: برنامه اين وزارتخانه در حوزه کسب و کارهاي نوپا ،کمک به اتصال اين کسب و کارها به بازار است.
۱۳۹۶/۱/۲۹ - ۱۲ : ۵
رئيس اتحاديه صنف رايانه از جمع آوري کارتهاي نامعتبر گارانتي در راستاي ساماندهي خدمات پس از فروش محصولات و کالاهاي بازار ديجيتال و اقلام کامپيوتري خبر داد.
۱۳۹۶/۱/۲۸ - ۱۵ : ۳۶
رئيس کميسيون نرم‌افزار نظام صنفي رايانه‌اي با انتقاد از عدم شفافيت قوانين اين حوزه گفت: اکثر قوانين از شرکت‌هاي توليدي و صنعتي به شرکت‌هاي ارتباطات و فناوري اطلاعات به ارث رسيده‌اند، در صورتي که تمام حقوق فعالان اين بخش را در برنمي‌گيرد.
۱۳۹۶/۱/۲۷ - ۱۲ : ۴۶
آرشيو خبر ها

نظرسنجي