سرویس کسب و کار
در کميسيون تنظيم مقررات ارتباطات؛ تعرفه صدور مجوز نماد اعتماد الکترونيکي تصويب شد
کميسيون تنظيم مقررات ارتباطات نوع و تعرفه خدمت صدور مجوز نماد اعتماد الکترونيکي را با هدف احراز صلاحيت واحدهاي کسب‏ وکار الکترونيک تصويب کرد.
حمله سايبري به يکي از سامانه هاي آنلاين رزرو اينترنتي بليت هواپيما در جهان موجب اختلال اين پلت‌فرم شده و هزاران مسافر در جهان را با مشکلات عديده‌اي مواجه کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۴ : ۶
مديرکل توسعه کسب‌وکارهاي فضاپايه سازمان فضايي ايران تأکيد کرد: سياست سازمان گسترده‌تر کردن و عمق دادن به بحث ضرورت استفاده از داده‌هاي فضايي است که در اين راستا ورود بخش خصوصي و کسب‌وکارهاي فضاپايه مي توانند نقش موثري ايفا کنند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۲ : ۵۴
ثبت نام در پنجمين جشنواره فناوري اطلاعات (ITEEKEND 5) باشگاه کسب و کار دانش‌بنيان دانشگاه صنعتي شريف آغاز شد.
۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۳ : ۵۷
مهلت ثبت آثار در هشتمین جشنواره بازی‌های ویدیویی ایران 15دی ماه به پایان می‌رسد.
۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۲۰ : ۱۲
دستیار وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در امور جوانان از به نتیجه رسیدن تفاهمنامه های به امضا رسیده در حوزه حمایت از کسب و کارهای نوپا در سفر وزیر ارتباطات به استان بوشهر خبر داد و گفت: با استقرار شتابدهنده ارتباط کسب وکارهای نوپای حوزه ICT استان بوشهر جلسه ای با سرمایه گذاران برقرار شد تا این استان پایلوتی برای توانمندسازی کسب وکارها در کشور باشد.
۱۳۹۷/۹/۲۱ - ۱۶ : ۳
يک‌بار مصرف شدن رمز دوم کارت‌هاي بانکي از ابتداي آذرماه امسال آغاز شده و رمزهاي ثابت از خردادماه سال آينده حذف مي‌شوند.
۱۳۹۷/۹/۲۰ - ۲۳ : ۱۸
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که در جمع استارتاپ ها و شرکت های حاضر در باکوتل سخن می گفت، با اشاره به اینکه سهم صادرات ما در حوزه ICT بسیار کم است، تاکید کرد: وزارت ارتباطات با تمام توان در کنار فعالان کسب و کارهای حوزه ICT قرار دارد تا زمینه برخورداری از مزایای یک بازار منطقه ای 400میلیونی را هموار کند.
۱۳۹۷/۹/۱۵ - ۱۹ : ۱۶
مرکز نوآوري و شتاب دهي رسانه‌اي کسب وکارهاي ديجيتالي با هدف حمايت از استارت آپها و کسب وکارهاي نوپاي حوزه فناوري اطلاعات و تبديل آنها به شرکتهاي متوسط و بزرگ اقتصادي، راه‌اندازي شد.
۱۳۹۷/۹/۱۱ - ۲۳ : ۱۳
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه در شرایط تحریم حوزه ارتباطات از رونق خوبی برخوردار است گفت: امروز بسته‌ای 14بندی به تصویب رسید که بخشی از آن به موضوع فضایی و فناوری اطلاعات در زمینه تسهیل کسب و کارهای نوپا مربوط بود.
۱۳۹۷/۸/۱ - ۱۲ : ۲۸
اولين رويداد استارتاپي در حوزه فضاي مجازي با محورهاي مختلف توسط مجموعه رويدادهاي کارآفريني جهاددانشگاهي زنجان برگزار مي‌شود.
۱۳۹۷/۷/۲۳ - ۲۲ : ۵۷
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با بيان اينکه حوزه فناوري اطلاعات بر خلاف حوزه هايي چون ماليات و گمرک که با رکود مواجه شده اند، داراي رونق است، گفت: با استفاده از ظرفيت فناوري اطلاعات مي توان سهمي از گردشگران زيارتي را جذب کاشان کرد تا مشکل بيکاري فارغ التحصيلان اين منطقه رفع شود.
۱۳۹۷/۷/۱۲ - ۱۸ : ۵
رئيس اتحاديه فناوران رايانه تهران گفت: کاهش نرخ دلار فروشنده‌هاي بازار رايانه را راغب به فروش‌ کرده اما مشتري‌ها خريد نمي‌کنند.
۱۳۹۷/۷/۱۰ - ۱۶ : ۳۴
در پي تداوم کاهش نرخ ارز در دو روز اخير، قيمت گوشي کاهش يافته و تمايل فروشندگان براي فروش کالا بيشتر شده است،البته قيمت‌ها هنوز نسبت به هفته گذشته که هر دلار ?? هزار تومان بود، بالاتر است.
۱۳۹۷/۷/۹ - ۱۹ : ۳۵
دبير سنديکاي صنعت مخابرات ايران با اشاره به شعار «دستاوردهاي تازه، فرصت هاي پيشرو» براي تلکام 97 گفت: در شرايط ويژه کنوني کشور، شرکت هاي عضو سنديکا توانسته اند در شش ماهه اول سال 20 محصول جديد به بازار عرضه کنند که نشان از تغيير روش آنها در شرايط بحران دارد و اين يکي از دستاوردهاي نمايشگاه تلکام 97 است.
۱۳۹۷/۷/۸ - ۲۰ : ۱۵
اگرچه خدمات ارزش افزوده بايد با اطلاع مشترکين فعال شود، اما برخي از اين خدمات بدون اطلاع کاربران و توسط شرکت‌هاي ارزش افزوده فعال شده و بعضا هزينه‌هاي زيادي براي برخي کاربران داشته است.
۱۳۹۷/۷/۷ - ۱۴ : ۱
نمایشگاه فناوری‌های دیجیتال سلامت با حضور 40 استارتاپ و حدود 10شتاب‌دهنده و صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر برگزار می‌شود.
۱۳۹۷/۷/۴ - ۱۸ : ۵۵
آرشيو خبر ها

نظرسنجي