سرویس کسب و کار
توسط هیئت مدیره اتحادیه رایانه؛ تعرفه خدمات کامپیوتری سال 98 ابلاغ شد
نرخنامه جدید خدمات کامپیوتری توسط هیئت مدیره اتحادیه صنف رایانه تهران تصویب و ابلاغ شد.
فراخوان چهارمین دوره شتابدهی به کسب و کارهای نوپای فناوری اطلاعات اعلام شد که طبق آن، تیم‌های کارآفرین تا پنجم فروردین ۹۵ برای شرکت در این فراخوان، فرصت دارند.
۱۳۹۴/۱۲/۱۱ - ۱۹ : ۲۷
۵۰ ایده پیشنهادی در حوزه خدمات نوین مالی و پرداخت، در مسابقه رویداد نوآورانه یک شرکت دانش بنیان برای تبدیل شدن به طرح تجاری، به رقابت می پردازند.
۱۳۹۴/۱۲/۱۱ - ۱۸ : ۱۳
کارشناسان مي‌گويند: برخلاف ادعاي زياندهي فروشندگان بازار کامپيوتر همچنان پرسود است
اگر چه بازار خريد و فروش کالاهاي کامپيوتري در سال هاي اخير از خريدهاي دولتي محروم بوده و اين موضوع به شدت بازار کالاهاي کامپيوتري را تحت تاثير قرار داده است؛ با اين حال و با وجود مشکلات موجود در مسير رشد بازار، فعالان بازار کامپيوتر و تجهيزات ديجيتال همچنان سرپا ايستاده و هزينه هاي خود را از اين طريق تامين مي کنند.
۱۳۹۴/۱۲/۱۱ - ۱۵ : ۲۳
"اقتصاد در دنیای واقعی، دنیای مجازی" عنوان برنامه‌ای تولیدی از گروه اقتصاد و جامعه شبکه پنج سیماست که اولین قسمت آن روز سه شنبه، 11 اسفند ماه ساعت 19 روی آنتن می‌رود.
۱۳۹۴/۱۲/۱۱ - ۱۵ : ۵
رنامه نویسان سیستم عامل های مختلف نقش بسیار مهمی را در رشد و نمو پلتفرم ها دارند و هر چقدر که این توسعه دهندگان برنامه ها و اپلیکیشن های با کیفیت تری بسازند کارربران بیشتری مجاب به استفاده از آن پلتفرم میشوند که نتیجه ی آن رشد سهام آن پلتفرم خواهد بود.
۱۳۹۴/۱۲/۱۰ - ۲۱ : ۵۸
معاون وزیر ارتباطات با تاکید بر اهمیت استفاده از زیرساخت‌های ارتباطی در اشتغال آفرینی، تولید ثروت و افزایش تولید ناخالص ملی، از سهم ۴ درصدی فناوری اطلاعات در بهره‌وری، خبر داد.
۱۳۹۴/۱۲/۱ - ۲۳ : ۳۸
شبکه‌ های اجتماعی به شما کمک می‌ کنند تجارت و کسب و کارتان را در معرض دید افراد بسیار زیادی قرار دهید. Kevin Partner به شما نشان می‌ دهد چگونه در این مسیر قدم بردارید.
۱۳۹۴/۱۱/۳۰ - ۱۵ : ۵۲
میزگرد فعالان حوزه آموزش فناوری اطلاعات بدون شک به جلسه‌ای پر از گلایه تبدیل می‌شود. گلایه از نگاه غیرتخصصی به حوزه آموزش، ورود افراد غیر حرفه‌ای به آن، کم اهمیت دانستن نقش آموزش در توسعه زیرساخت‌های فناوری اطلاعات و صد البته حضور مراکز دولتی و دانشگاه‌ها در بازار بخش خصوصی. این مراکز به مدد فضای آموزشی رایگان و امکانات ارزان قیمت و البته با کیفیت پایین آموزش، حضور خود را به این بازار تحمیل کرده‌اند و کماکان سهم بیشتری از این بازار را طلب می‌کنند.
۱۳۹۴/۱۱/۳۰ - ۱۵ : ۶
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات: استفاده از توان حوزه ICT راه حل اشتغال برای نسل جدید است
معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: استفاده از توان حوزه ICT راه ایجاد اشتغال برای نسل جدید است.
۱۳۹۴/۱۱/۳۰ - ۱۴ : ۲
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: شرکت‌های بزرگ صاحب فن با حضور تیم متبحر علمی از دانشگاه‌ها می‌توانند شرکت جدیدی با موضوع مشخص فناوری و نوآوری تاسیس کرده و با تضامین از شرکت مادر اقدام به دریافت تسهیلات کنند اما تسهیلات به هیچ وجه دست شرکت‌های تازه کار داده نمی‌شود.
۱۳۹۴/۱۱/۲۹ - ۱۴ : ۴۴
تقلب، کلاهبرداری و.... می تواند باعث از بین رفتن اعتماد مشتریان نسبت به کسب و کار الکترونیک و همچنین کمرنگ شدن اعتبار صاحب آن تجارت در جامعه شود و تبعاتی مانند جریمه و محدودیت هایی از سوی نهادهای ناظر بر کسب وکار الکترونیک برای آن ها در پی داشته باشد.
۱۳۹۴/۱۱/۱۹ - ۱۰ : ۵۴
دکتر واعظی در شورای اداری استان اصفهان: سال آینده سال کسب و کار و رونق اقتصادی است
دکتر واعظی در شورای اداری استان اصفهان حضور یافت و از حضور در این استان و انجام افتتاح هایی که باعث خشنودی مردم شد، ابزار خرسندی کرد.
۱۳۹۴/۱۱/۱۷ - ۱۹ : ۳۳
معاون وزير ارتباطات از نيازسنجي و شناسايي کسب و کارهاي نوپاي فناوري اطلاعات در راستاي برآورد وضعيت فعالان زنجيره ICT کشور خبر داد و گفت: مرحله نوپايي تا تجاري سازي به يکديگر متصل مي شوند.
۱۳۹۴/۱۱/۱۳ - ۱۱ : ۵۷
صاحبان کسب و کار امیدوارند با ابداع فناوری‌ها و خدمات جدید مبتنی بر اینترنت اشیا بتوانند مشتریان بیشتری را جذب کنند و طرح های ابتکاری جالبی اجرا کنند.
۱۳۹۴/۱۱/۱۳ - ۱۰ : ۵۰
محاسبه، از زمان دریافت نماد الکترونیکی است کسب و کارهای اینترنتی نو پا زیرتیغ مالیات
چندی است که ادارات مالیات سراسر کشور صاحبان کسب و کارهای اینترنتی دارای نماد اعتماد الکترونیکی را بابت پرداخت مالیات ارزش افزوده فراخوانده اند.
۱۳۹۴/۱۱/۶ - ۱۳ : ۳۶
رییس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت:‌ حلقه اتصال دانش و فناوری به صنعت، کسب و کار و ثروت افرینی درحوزه ICT، پژوهشگاه ارتباطات است
۱۳۹۴/۱۰/۹ - ۱۲ : ۴۴
آرشيو خبر ها

نظرسنجي