سرویس کسب و کار
وزیر ارتباطات در الکامپ 25اعلام کرد ایجاد 68هزار شغل در طرح نوآفرین
وزیر ارتباطات ‌و فناوری اطلاعات گفت: از طریق برنامه اشتغال و طرح نوآفرین تا سال آینده 68هزار شغل ایجاد می‌شود تا رویای تحقق ایران هوشمند به واقعیت تبدیل شود.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه در شرایط تحریم حوزه ارتباطات از رونق خوبی برخوردار است گفت: امروز بسته‌ای 14بندی به تصویب رسید که بخشی از آن به موضوع فضایی و فناوری اطلاعات در زمینه تسهیل کسب و کارهای نوپا مربوط بود.
۱۳۹۷/۸/۱ - ۱۲ : ۲۸
اولين رويداد استارتاپي در حوزه فضاي مجازي با محورهاي مختلف توسط مجموعه رويدادهاي کارآفريني جهاددانشگاهي زنجان برگزار مي‌شود.
۱۳۹۷/۷/۲۳ - ۲۲ : ۵۷
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با بيان اينکه حوزه فناوري اطلاعات بر خلاف حوزه هايي چون ماليات و گمرک که با رکود مواجه شده اند، داراي رونق است، گفت: با استفاده از ظرفيت فناوري اطلاعات مي توان سهمي از گردشگران زيارتي را جذب کاشان کرد تا مشکل بيکاري فارغ التحصيلان اين منطقه رفع شود.
۱۳۹۷/۷/۱۲ - ۱۸ : ۵
رئيس اتحاديه فناوران رايانه تهران گفت: کاهش نرخ دلار فروشنده‌هاي بازار رايانه را راغب به فروش‌ کرده اما مشتري‌ها خريد نمي‌کنند.
۱۳۹۷/۷/۱۰ - ۱۶ : ۳۴
در پي تداوم کاهش نرخ ارز در دو روز اخير، قيمت گوشي کاهش يافته و تمايل فروشندگان براي فروش کالا بيشتر شده است،البته قيمت‌ها هنوز نسبت به هفته گذشته که هر دلار ?? هزار تومان بود، بالاتر است.
۱۳۹۷/۷/۹ - ۱۹ : ۳۵
دبير سنديکاي صنعت مخابرات ايران با اشاره به شعار «دستاوردهاي تازه، فرصت هاي پيشرو» براي تلکام 97 گفت: در شرايط ويژه کنوني کشور، شرکت هاي عضو سنديکا توانسته اند در شش ماهه اول سال 20 محصول جديد به بازار عرضه کنند که نشان از تغيير روش آنها در شرايط بحران دارد و اين يکي از دستاوردهاي نمايشگاه تلکام 97 است.
۱۳۹۷/۷/۸ - ۲۰ : ۱۵
اگرچه خدمات ارزش افزوده بايد با اطلاع مشترکين فعال شود، اما برخي از اين خدمات بدون اطلاع کاربران و توسط شرکت‌هاي ارزش افزوده فعال شده و بعضا هزينه‌هاي زيادي براي برخي کاربران داشته است.
۱۳۹۷/۷/۷ - ۱۴ : ۱
نمایشگاه فناوری‌های دیجیتال سلامت با حضور 40 استارتاپ و حدود 10شتاب‌دهنده و صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر برگزار می‌شود.
۱۳۹۷/۷/۴ - ۱۸ : ۵۵
چهارمين دوره مسابقات برنامه‌نويسي کشوري "کدکاپ شريف" به همت مرکز نوآوري شريف و با هدف استخدام برنامه‌نويسان با مهارت در شرکت‌ها طي مهر و آبان ماه امسال برگزار مي‌شود.
۱۳۹۷/۷/۴ - ۱۰ : ۴۱
ظاهرا فیلتر سایت‌های خدمات گردشگری و فروش آنلاین بلیت در شرایطی که دریافت مجوز این کسب‌وکارهای نوپا بسیار دشوار است، درحالی اتفاق افتاده که به آن‌ها از پیش اطلاعیه‌ای داده نشده است.
۱۳۹۷/۶/۲۶ - ۱۵ : ۲۲
با استعلام دادستانی از سازمان هواپیمایی درباره سایت‌های فاقد مجوز فروش، 180 سایت گردشگری در روز تعطیل فیلتر شدند. بی‌توجهی به2 نکته در این دستور با انتقاد رئیس سازمان گردشگری همراه شد، وزیر ارتباطات نیز برای رفع مشکل در حال رایزنی است.
۱۳۹۷/۶/۲۴ - ۱۳ : ۱۹
همزمان با سفر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به استان آذربایجان غربی، نشست تخصصی فعالان فناوری اطلاعات و صاحبان کسب و کارهای نوپای استان آذربایجان غربی با دستیار وزیر ارتباطات در امور جوانان برگزار شد.
۱۳۹۷/۶/۲۲ - ۲۰ : ۳۳
محمدجواد آذری جهرمی امروز و به طور زنده درباره موضوع امضاهای طلایی و دولت الکترونیکی صحبت کرد.
۱۳۹۷/۶/۱۸ - ۱۲ : ۴۱
به نظر مي‌رسد که شبکه اجتماعي اينستاگرام قصد دارد به توسعه يک اپليکيشن مجزا و مستقل به منظور خريد محصولات توسط کاربران بپردازد.
۱۳۹۷/۶/۱۷ - ۰ : ۲۶
جرايم رايانه‌اي سوءاستفاده از رايانه‌ با هدف اقدامات غيرقانوني و غيراخلاقي را شامل مي‌شود که براي هريک از آن‌ها در قوانين جرايم رايانه‌اي مجازاتي در نظر گرفته شده است.
۱۳۹۷/۶/۱۲ - ۲۳ : ۵۰
رييس سازمان فضايي ايران با اشاره به برنامه ايران براي بهره‌برداري از ماهواره بومي مخابراتي تا سال 1404، گفت: در صورت تداوم برنامه‌هاي تعريف‌شده در اين سازمان و توسعه زيرساخت‌هاي مورد نياز، توان ساخت ماهواره مخابراتي عملياتي جهت سرويس‌دهي در مدار GEO و قرار دادن حداقل يک ماهواره مخابراتي بومي تا افق 1404 براي کشور مهيا است.
۱۳۹۷/۶/۱۱ - ۱۶ : ۵۲
آرشيو خبر ها

نظرسنجي