سرویس کسب و کار
توسط هیئت مدیره اتحادیه رایانه؛ تعرفه خدمات کامپیوتری سال 98 ابلاغ شد
نرخنامه جدید خدمات کامپیوتری توسط هیئت مدیره اتحادیه صنف رایانه تهران تصویب و ابلاغ شد.
همزمان با سفر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به استان آذربایجان غربی، نشست تخصصی فعالان فناوری اطلاعات و صاحبان کسب و کارهای نوپای استان آذربایجان غربی با دستیار وزیر ارتباطات در امور جوانان برگزار شد.
۱۳۹۷/۶/۲۲ - ۲۰ : ۳۳
محمدجواد آذری جهرمی امروز و به طور زنده درباره موضوع امضاهای طلایی و دولت الکترونیکی صحبت کرد.
۱۳۹۷/۶/۱۸ - ۱۲ : ۴۱
به نظر مي‌رسد که شبکه اجتماعي اينستاگرام قصد دارد به توسعه يک اپليکيشن مجزا و مستقل به منظور خريد محصولات توسط کاربران بپردازد.
۱۳۹۷/۶/۱۷ - ۰ : ۲۶
جرايم رايانه‌اي سوءاستفاده از رايانه‌ با هدف اقدامات غيرقانوني و غيراخلاقي را شامل مي‌شود که براي هريک از آن‌ها در قوانين جرايم رايانه‌اي مجازاتي در نظر گرفته شده است.
۱۳۹۷/۶/۱۲ - ۲۳ : ۵۰
رييس سازمان فضايي ايران با اشاره به برنامه ايران براي بهره‌برداري از ماهواره بومي مخابراتي تا سال 1404، گفت: در صورت تداوم برنامه‌هاي تعريف‌شده در اين سازمان و توسعه زيرساخت‌هاي مورد نياز، توان ساخت ماهواره مخابراتي عملياتي جهت سرويس‌دهي در مدار GEO و قرار دادن حداقل يک ماهواره مخابراتي بومي تا افق 1404 براي کشور مهيا است.
۱۳۹۷/۶/۱۱ - ۱۶ : ۵۲
رييس دانشکده پست و مخابرات با اشاره به الزامي شدن ارزيابي شايستگي ها قبل از انجام هر انتصابي در دستگاه هاي دولتي گفت: بدين ترتيب افرادي که شايستگي دارند امکان رشدشان فراهم مي شود و افرادي که شايسته نباشند از دور چرخه مديريت حذف مي شوند تا سيماي مديريت کشور به سمت جوان گرايي، حرفه اي و تخصصي شدن پيش رود.
۱۳۹۷/۶/۱۰ - ۲۲ : ۳۰
رئیس سازمان فناوری اطلاعات، ارتقای فضای مجازی را منتج به افزایش مشاغل نوپا تا 31 هزار شغل دانست و افزود: بیمه و تامین اجتماعی از مشکلات پیش روی این استارت‌آپ‌هاست.
۱۳۹۷/۶/۶ - ۱۲ : ۶
با ابلاغیه صادره از سوی استاندار تهران، ساعات کار ادارات و دستگاه‌های استان تهران از اول ‌شهریورماه به روال سابق برمی‌گردد.
۱۳۹۷/۵/۳۰ - ۱۱ : ۴۴
دولت سعي کرده با ايجاد نهادهايي مانند «هيات مقررات‌زدايي و تسهيل صدور مجوزهاي کسب‌وکار»، مستقر در وزارت امور اقتصادي و دارايي گام اثربخشي در حمايت از توسعه کسب‌وکارها بردارد، با اين حال، حضور سازمان‌هاي موازي دولتي باعث شده بسياري از کسب‌وکارهاي جديد که عمدتا از جنس استارت‌آپ بوده در مسير فرسايشي پرپيچ و خم دريافت مجوز فعاليت، دريافت «اي نماد» و استعلام از سوي سازمان‌هاي مختلف سال‌ها گرفتار و سردرگم شوند.
۱۳۹۷/۵/۲۸ - ۱۴ : ۳۱
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جمع نخبگان شهرستان بوشهر، گفت: آزاد سازی داده ها موجب کارآفرینی و رشد اقتصادی می شود.
۱۳۹۷/۵/۲۷ - ۱۳ : ۱۱
دو تفاهمنامه براي تامين سرمايه در کسب و کارهاي نوپا در بوشهر با حضور وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات به امضا رسيد.
۱۳۹۷/۵/۲۷ - ۱۰ : ۵۰
مديرعامل فرودگاه بين المللي پيام با اشاره به اينکه پيش بيني مي شود با راه اندازي بخش مسافربري اين فرودگاه سالانه 5 ميليون نفر جابه جايي صورت گيرد، گفت: در شهريور ماه فرودگاه به مرحله مسافري خواهد رسيد که با توجه به حضور مديران ارشد کشوري، افتتاح رسمي بزودي اطلاع رساني مي شود.
۱۳۹۷/۵/۱۳ - ۱۴ : ۲۲
دبیر اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی گفت: در شرایط تحریم استارت آپ ها و کسب و کارهای مجازی با مشکلات بیشتری دست به گریبان اند و در صورت تداوم شرایط شاهد ریزش زیادی در فعالان این بازار خواهیم بود.
۱۳۹۷/۵/۱۲ - ۱۸ : ۵۵
سامانه ارزي محصولات و خدمات فناوري کشور با هدف تحت پوشش قرار دادن کليه فرآيندهاي اجرايي و عملياتي خدمات ارزي فعالان فناوري اطلاعات کشور (ويژه خدمات و محصولات نرم افزاري) در بستر خدمات الکترونيکي راه اندازي شد.
۱۳۹۷/۴/۲۴ - ۱۲ : ۴۰
اخيراً با توجه به افزايش برخي کالاهاي سرمايه‌اي، برخي سوءاستفاده کنندگان فضاي مجازي با طراحي و ايجاد سايت‌هاي جعلي و پيش‌فروش کالاهايي نظير سکه، خودرو و نظاير آنها به قيمت پايين‌تر از بازار به کلاهبرداري از شهروندان اقدام مي‌کنند.
۱۳۹۷/۴/۲۰ - ۱۷ : ۱
1120 درگاه پذیرنده اینترنتی متخلف از ابتدای سال جاری در شبکه پرداخت الکترونیک کشور غیرفعال شد.
۱۳۹۷/۴/۱۶ - ۱۶ : ۵۹
آرشيو خبر ها

نظرسنجي