سرویس کسب و کار
با اعلام کد دستوري #6*800* از سوي وزير ارتباطات؛ آذري جهرمي شب تلخي براي کلاه‌برداران «بازار وس» رقم زد
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با برداشتن گام بلند ديگري در مسير شفاف‌سازي در بازار سرويس خدمات ارزش‌افزوده (وس) شب تلخي را براي کلاه‌برداران اين بازار رقم زد.
نمایشگاه فناوری‌های دیجیتال سلامت با حضور 40 استارتاپ و حدود 10شتاب‌دهنده و صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر برگزار می‌شود.
۱۳۹۷/۷/۴ - ۱۸ : ۵۵
چهارمين دوره مسابقات برنامه‌نويسي کشوري "کدکاپ شريف" به همت مرکز نوآوري شريف و با هدف استخدام برنامه‌نويسان با مهارت در شرکت‌ها طي مهر و آبان ماه امسال برگزار مي‌شود.
۱۳۹۷/۷/۴ - ۱۰ : ۴۱
ظاهرا فیلتر سایت‌های خدمات گردشگری و فروش آنلاین بلیت در شرایطی که دریافت مجوز این کسب‌وکارهای نوپا بسیار دشوار است، درحالی اتفاق افتاده که به آن‌ها از پیش اطلاعیه‌ای داده نشده است.
۱۳۹۷/۶/۲۶ - ۱۵ : ۲۲
با استعلام دادستانی از سازمان هواپیمایی درباره سایت‌های فاقد مجوز فروش، 180 سایت گردشگری در روز تعطیل فیلتر شدند. بی‌توجهی به2 نکته در این دستور با انتقاد رئیس سازمان گردشگری همراه شد، وزیر ارتباطات نیز برای رفع مشکل در حال رایزنی است.
۱۳۹۷/۶/۲۴ - ۱۳ : ۱۹
همزمان با سفر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به استان آذربایجان غربی، نشست تخصصی فعالان فناوری اطلاعات و صاحبان کسب و کارهای نوپای استان آذربایجان غربی با دستیار وزیر ارتباطات در امور جوانان برگزار شد.
۱۳۹۷/۶/۲۲ - ۲۰ : ۳۳
محمدجواد آذری جهرمی امروز و به طور زنده درباره موضوع امضاهای طلایی و دولت الکترونیکی صحبت کرد.
۱۳۹۷/۶/۱۸ - ۱۲ : ۴۱
به نظر مي‌رسد که شبکه اجتماعي اينستاگرام قصد دارد به توسعه يک اپليکيشن مجزا و مستقل به منظور خريد محصولات توسط کاربران بپردازد.
۱۳۹۷/۶/۱۷ - ۰ : ۲۶
جرايم رايانه‌اي سوءاستفاده از رايانه‌ با هدف اقدامات غيرقانوني و غيراخلاقي را شامل مي‌شود که براي هريک از آن‌ها در قوانين جرايم رايانه‌اي مجازاتي در نظر گرفته شده است.
۱۳۹۷/۶/۱۲ - ۲۳ : ۵۰
رييس سازمان فضايي ايران با اشاره به برنامه ايران براي بهره‌برداري از ماهواره بومي مخابراتي تا سال 1404، گفت: در صورت تداوم برنامه‌هاي تعريف‌شده در اين سازمان و توسعه زيرساخت‌هاي مورد نياز، توان ساخت ماهواره مخابراتي عملياتي جهت سرويس‌دهي در مدار GEO و قرار دادن حداقل يک ماهواره مخابراتي بومي تا افق 1404 براي کشور مهيا است.
۱۳۹۷/۶/۱۱ - ۱۶ : ۵۲
رييس دانشکده پست و مخابرات با اشاره به الزامي شدن ارزيابي شايستگي ها قبل از انجام هر انتصابي در دستگاه هاي دولتي گفت: بدين ترتيب افرادي که شايستگي دارند امکان رشدشان فراهم مي شود و افرادي که شايسته نباشند از دور چرخه مديريت حذف مي شوند تا سيماي مديريت کشور به سمت جوان گرايي، حرفه اي و تخصصي شدن پيش رود.
۱۳۹۷/۶/۱۰ - ۲۲ : ۳۰
رئیس سازمان فناوری اطلاعات، ارتقای فضای مجازی را منتج به افزایش مشاغل نوپا تا 31 هزار شغل دانست و افزود: بیمه و تامین اجتماعی از مشکلات پیش روی این استارت‌آپ‌هاست.
۱۳۹۷/۶/۶ - ۱۲ : ۶
با ابلاغیه صادره از سوی استاندار تهران، ساعات کار ادارات و دستگاه‌های استان تهران از اول ‌شهریورماه به روال سابق برمی‌گردد.
۱۳۹۷/۵/۳۰ - ۱۱ : ۴۴
دولت سعي کرده با ايجاد نهادهايي مانند «هيات مقررات‌زدايي و تسهيل صدور مجوزهاي کسب‌وکار»، مستقر در وزارت امور اقتصادي و دارايي گام اثربخشي در حمايت از توسعه کسب‌وکارها بردارد، با اين حال، حضور سازمان‌هاي موازي دولتي باعث شده بسياري از کسب‌وکارهاي جديد که عمدتا از جنس استارت‌آپ بوده در مسير فرسايشي پرپيچ و خم دريافت مجوز فعاليت، دريافت «اي نماد» و استعلام از سوي سازمان‌هاي مختلف سال‌ها گرفتار و سردرگم شوند.
۱۳۹۷/۵/۲۸ - ۱۴ : ۳۱
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جمع نخبگان شهرستان بوشهر، گفت: آزاد سازی داده ها موجب کارآفرینی و رشد اقتصادی می شود.
۱۳۹۷/۵/۲۷ - ۱۳ : ۱۱
دو تفاهمنامه براي تامين سرمايه در کسب و کارهاي نوپا در بوشهر با حضور وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات به امضا رسيد.
۱۳۹۷/۵/۲۷ - ۱۰ : ۵۰
مديرعامل فرودگاه بين المللي پيام با اشاره به اينکه پيش بيني مي شود با راه اندازي بخش مسافربري اين فرودگاه سالانه 5 ميليون نفر جابه جايي صورت گيرد، گفت: در شهريور ماه فرودگاه به مرحله مسافري خواهد رسيد که با توجه به حضور مديران ارشد کشوري، افتتاح رسمي بزودي اطلاع رساني مي شود.
۱۳۹۷/۵/۱۳ - ۱۴ : ۲۲
آرشيو خبر ها

نظرسنجي