سرویس گوناگون
رهبر معظم انقلاب تاکيد کردند بايد روحيه انتظار براي ثروت بادآورده را از بين ببريم و روشهايي شبيه بخت آزمايي را ترويج نکنيم که دستگاههاي مختلف از جمله صدا و سيما بايد متوجه اين معنا باشند.
لو رفتن رمز یا رمز دوم مشترکان بانک‌ها یکی از نگرانی‌های سیستم بانکی و نظام رایانه‌ای است. به همین دلیل راهکارهای متعددی به دارندگان حساب‌های بانکی ارائه می‌شود تا از این مشکل جلوگیری شود.
۱۳۹۶/۷/۱۶ - ۱۴ : ۳۶
شرکت اچ پي با بي‌دقتي به متخصصاني که با روس ها همکاري داشتند اجازه داد تا به کدهاي منبع يک نرم افزار امنيت سايبري که مورد استفاده وزارت دفاع آمريکا بوده، دسترسي پيدا کنند.
۱۳۹۶/۷/۱۶ - ۱۴ : ۲۷
اپل قصد دارد در آپدیت سیستم عامل جدید خود ایموجی هایی جدید را عرضه کند.
۱۳۹۶/۷/۱۶ - ۰ : ۶
وزير ارتباطات در حکمي، دستور تشکيل کميته ارتقاي کيفيت ارتباطي عتبات عاليات در اربعين حسيني را صادر کرد.
۱۳۹۶/۷/۱۴ - ۱۱ : ۲۸
وزیر ارتباطات گفت: همانطور که رئیس‌جمهور روز گذشته اعلام کردند برجام قابل مذاکره مجدد نیست زیرا در آن زمان با شرایط و ابعاد مشخص به یک توافق بین‌المللی رسیده‌‌ایم.
۱۳۹۶/۷/۱۱ - ۲۳ : ۳۲
خرید لباس بر اساس سلیقه هر فرد به خصوص در فضای آنلاین کار دشواری است. اما سایتی به نام Finery این کار را برای مشکل پسندان ساده کرده است.خرید لباس بر اساس سلیقه هر فرد به خصوص در فضای آنلاین کار دشواری است. اما سایتی به نام Finery این کار را برای مشکل پسندان ساده کرده است.
۱۳۹۶/۷/۱۱ - ۲۳ : ۲۱
اگر ازجمله کساني باشيد که به شما مي‌گويند فيلم‌باز، يعني از آن خوره‌هاي فيلم باشيد که منتظرند فيلمي منتشر شود تا به‌عنوان نخستين افراد در اين سوي دنيا آن را تماشا کنند، قطعا نام سايت تايني‌موويز را شنيده‌ايد؛ سايتي که ساليان‌ سال است در زمينه دانلود فيلم و سريال يکي از نام‌هاي موثر در اين سرزمين است؛ سايتي که در سال‌هاي اخير با افزودن قابليت‌هايي جديد چون دوبله فيلم‌هاي سينمايي به‌طور اختصاصي و البته با حضور صداپيشگان معتبر کشور نقش خود را موثرتر هم کرده است؛ سايتي که مي‌شود گفت حرف اول را در اين حيطه مي‌زند.
۱۳۹۶/۷/۱۰ - ۲۲ : ۷
وزیر ارتباطات در واکنش به اعتراض کاربران به تعطیلی یک سایت فیلم و سریال، گفت: این سایت فیلتر نشده و وزارت ارتباطات در تعطیلی آن نیز نقشی نداشته است.
۱۳۹۶/۷/۸ - ۱۴ : ۲۷
معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از برنامه های این وزارتخانه برای رفع انحصار در حوزه های پست و زیرساخت خبرداد و گفت: مشارکت بخش خصوصی برای آزادسازی ترانزیت ترافیک بین الملل در دستور کار قرار دارد.
۱۳۹۶/۶/۲۹ - ۱۴ : ۲۶
مدیرعامل پست بانک ایران در مراسم معارفه تنی چند از مدیران ستادی این بانک ، گفت : حمایت از طرح‌های دارای توجیه اقتصادی توسط این بانک با توجه به عاملیت منابع ارزی و ریالی صندوق توسعه ملی، فرصت مناسبی برای کمک به ایجاد اشتغال پایدار در روستاها و مناطق کم‌برخوردار است.
۱۳۹۶/۶/۲۹ - ۹ : ۳۵
بلومبرگ نوشت حمایت از فضای تغییر در ایران از منافع آمریکاست که فناوری می‌تواند به ایجاد این فضا کمک کند، دولت آمریکا باید به شرکت‌های فناوری اجازه دهد همچنان به میزبانی اپلیکشن‌های ایرانی در فروشگاه‌های آنلاین خود ادامه دهند تا از ظهور یک طبقه متوسط متمایل به غرب در ایران حمایت شود.
۱۳۹۶/۶/۲۸ - ۱۲ : ۴۸
گوگل قابليت جديدي را به نرم‌افزار نقشه گوگل افزوده است که به کاربران اجازه مي‌دهد به نقشه محله‌هاي مختلف، ويديو هم اضافه کنند.
۱۳۹۶/۶/۲۶ - ۱۲ : ۵۰
وب سايت رسمي Esports Observer اعلام کرد : شکوفايي بازي هاي رايانه اي در ايران
وب سايت رسمي Esports Observer نوشت: ايران درشهريور ماه، ميزبان بزرگترين رقابت هاي بازي هاي رايانه اي در سطح کشور با پشتيباني وزير ارتباطات بود.
۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۲۲ : ۲۸
در پي دستور وزير ارتباطات مبني بر پيگيري موضوع انتشار عکس کارمند معترض مخابرات در شبکه هاي اجتماعي، رئيس هيات مديره مخابرات از اعزام تيم بررسي صحت و سقم موضوع به اروميه خبر داد.
۱۳۹۶/۶/۲۴ - ۱۳ : ۳۸
وزیر ارتباطات و فناوری ارتباطات در پاسخ به شائبه ایجاد وقفه فعالیت‌های فضایی ایران طبق توافقاتی در برجام گفت: در برجام هیچ اشاره‌ای به فعالیت‌های فضایی ایران نشده و تنها محدودیت فضایی و ماهواره‌ای ایران ناشی از قطعنامه 2231 شورای امنیت است.
۱۳۹۶/۶/۲۳ - ۲۲ : ۲۷
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور در سومین مسابقات بازی های رایانه ای ایران ، با اشاره به اهمیت بازی های رایانه ای از تلاش برای بهبود شبکه ارتباطی کشور برای تقویت این حوزه خبر داد.
۱۳۹۶/۶/۲۲ - ۲۳ : ۹
آرشيو خبر ها

نظرسنجي