سرویس گوناگون
نام نويسي در مرحله چهارم جذب امريه سربازي وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات تا دوشنبه 20 خرداد ماه تمديد شد.
بسیاری از کارشناسان فعال در حوزه امنیت سایبری به تازگی با انتشار گزارشی جدید ابراز کرده‌اند که برخلاف هشدارهای امنیتی هنوز خیل عظیمی از کاربران برای حساب‌های کاربری خود رمز عبورهای ساده و قابل حدسی همچون ۱۲۳۴ را انتخاب می‌کنند.
۱۳۹۸/۲/۳ - ۱۰ : ۱۱
از ميانه سال گذشته رشد مصرف بنزين در کشور روند صعودي به خود گرفت و عملا دستاوردهاي کارت سوخت و سامانه سهميه بندي سوخت که از ميانه دهه ?? به اقتصاد وارد شد، از بين رفت اين موضوع عاملي شد که بحث بازگشت کارت سوخت و سهميه بندي بار ديگر تقويت شود که اين موضوع با گراني CNG تقويت شد.
۱۳۹۸/۱/۳۱ - ۱۹ : ۲۵
صدها هزار صورتحساب مربوط به يک شرکت حمل و نقل اينترنتي در ايران، به دليل امنيت پايين بانک داده آن لو رفته است. در همين حال، اطلاعات مورد اشاره سه روز به طور عمومي روي اينترنت در دسترس بوده است.
۱۳۹۸/۱/۳۰ - ۸ : ۱۷
وزير جوان دولت تدبير و اميد در جمع مديران و دستياران جوان دولت تدبير و اميد با اشاره به تمام موانع و سنگ‌اندازي‌ها توصيه کرد دلسرد نشوند چراکه در «گام دوم انقلاب» اميد همه و در رأس آنها مقام معظم رهبري به جوانان اين کشور است.
۱۳۹۸/۱/۲۸ - ۲۲ : ۴۳
امروزه کمتر از قبل در مورد آسيب شنوايي ناشي از استفاده از هدفون‌ها مي‌شنويم؛ اما هدفون‌ها و ايربادها همچنان يک تهديد جدي براي شنوايي محسوب مي‌شوند.
۱۳۹۸/۱/۲۸ - ۱۰ : ۶
رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران گفت: در روزهای اخیر کلیپی در فضای مجازی منتشر شد که کودک 6 ساله اصفهانی در تماس با اورژانس برای مادرش، تقاضای کمک دارد و در این شرایط سخت است که نیروی اورژانس باید بتواند منطقه سکونت این چنین تماس‌هایی را شناسایی کند.
۱۳۹۸/۱/۲۷ - ۲۱ : ۲۸
طبق تصويب شوراي عالي اقتصاد و پول ، همه چک‌هاي پشت‌نويسي شده و شامل چک‌هاي اشخاص، تضميني و بانکي از درجه اعتبار ساقط هستند.
۱۳۹۸/۱/۱۷ - ۱۳ : ۲۳
وزیر ارتباطات این روزها منتقد شماره یک برخی فعالیت‌های صداوسیماست. او در تازه‌ترین گفت‌وگویش آشکارا برخی از رفتارهای صداوسیما را نقد کرده است.
۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۲ : ۴۱
نمایندگان مجلس با افزایش 400 هزار تومانی حقوق تمامی کارکنان شاغل و بازنشستگان و همچنین افزایش متغیر تا 10 درصد حقوق ها به صورت پلکانی و براساس اختیار دولت موافقت کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۲۳ : ۲۱
معاون امور فضاي مجازي دادستان کل کشور از شکايت دو هزار نفر از مردم اهواز و دادستان کل کشور از وزير ارتباطات خبر داد.
۱۳۹۷/۱۲/۵ - ۲۰ : ۹
مراسم معرفي و تقدير از برگزيدگان نخستين جشنواره تارنماهاي ايرانشناسي هفته آينده در محل بنياد ايران‌شناسي برگزار مي‌شود.
۱۳۹۷/۱۲/۱ - ۲۰ : ۴۵
در حالي که سودجويان از راه‌هاي مختلف براي کلاهبرداري و فريب کاربران استفاده مي‌کنند، کلاهبرداري‌هاي تلفني نيز مدتي است که شايع شده‌اند و به‌همين دليل، کاربران در مواجهه با موارد مشکوک بايد هوشيار باشند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۲۳ : ۳۵
مدير سامانه اينترنتي يخچال گفت: سهميه گوشت از شرکت پشتيباني امور دام دريافت کرديم و توزيع گوشت تنظيم بازاري از 22 بهمن آغاز مي‌شود و هر بسته شامل گوشت و مرغ منجمد است که به قيمت 130 تا 160 هزار تومان عرضه خواهد شد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۶ : ۴۱
هدفون‌هاي لغو سر و صدا، مانند هدفون "WH-????XM?" سوني، بسيار در حذف صداهاي محيط اطراف مؤثر هستند، اما هنگام خواب و براي نشنيدن خر و پف قطعاً استفاده از هدفون گزينه مناسبي نيست. به همين منظور پژوهشگران يک بالش طراحي کرده‌اند که عملکرد آن در حذف صداهاي محيط مانند آن هدفون‌ها است.
۱۳۹۷/۱۱/۷ - ۲۲ : ۴۱
سازمان تأمين اجتماعي درباره سبد کالاي بيمه‌شدگان اطلاعيه‌اي صادر کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۲۲ : ۵۸
براساس گزارش اتحاديه جهاني مخابرات (ITU) وضعيت ايران در توسعه ارتباطات و فناوري اطلاعات در رده‌بندي جهاني6 رتبه و در رده‌بندي منطقه‌اي 4 رتبه بهبود يافته است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۵ : ۱۵
آرشيو خبر ها

نظرسنجي