سرویس گوناگون
نام نويسي در مرحله چهارم جذب امريه سربازي وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات تا دوشنبه 20 خرداد ماه تمديد شد.
جشنواره بازي‌هاي ويديويي ايران، از اول تا ?? دي ماه با برگزار مي‌شود.
۱۳۹۷/۹/۱۴ - ۲۰ : ۱۱
به نظر مي‌رسد که يوتيوب قصد دارد سرويس جديدي را به پلت‌فرم خود بيافزايد که به کاربران اجازه مي‌دهد در آن به تماشاي رايگان فيلم‌هاي سينمايي موردعلاقه خود بپردازند.
۱۳۹۷/۸/۲۸ - ۱۲ : ۱۵
اولين رويداد استارتاپ ويکند سلامت روان الکترونيک توسط مرکز مشاوره دانشگاه تهران با همکاري دفتر سازمان امور دانشجويان وزارت علوم و دانشگاه هاي منطقه يک تهران برگزار مي شود.
۱۳۹۷/۸/۲۵ - ۱۲ : ۴
رئیس سازمان فضایی ایران عنوان کرد ایران یکی از 9کشور برتر دنیا در ساخت ماهواره
رئیس سازمان فضایی گفت: ایران در کنار امریکا، روسیه، اروپا و کانادا جز 9کشور برتر دنیا در ساخت ماهواره است.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۱۲ : ۲۰
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران درباره نتیجه بررسی هایجکت کردن ،دزدیدن،‌ آی‌پی‌های تلگرام توسط مخابرات گفت: موضوع را بررسی کردیم و افرادی که در این ماجرا نقش داشتند، به مراجع ذیصلاح معرفی شدند.
۱۳۹۷/۷/۱۲ - ۱۸ : ۳۵
مدیرعامل شرکت ارتباطات شهر در هشدار به شهروندان تهرانی گفت: در غیاب مجوز شهرداری تهران برای قرارگیری دکل‌های مخابراتی روی پشت‌بام‌های خود با شرکت‌های مخابراتی وارد مذاکره نشوید چراکه این موضوع می‌تواند خطر آفرین باشد.
۱۳۹۷/۷/۱۰ - ۱۶ : ۲۴
سوال سه نماينده از وزراي علوم، راه و ارتباطات اعلام وصول شد.
۱۳۹۷/۶/۱۴ - ۱۲ : ۳۱
اگرچه امروزه استفاده از اپليکيشن‌ها براي فعاليت‌هاي روزمره اقدامي متداول است، اما برخي از برنامه‌ها هستند که با اهداف مجرمانه طراحي شدند. اپليکيشن رسيدساز يکي از اين نمونه‌هاست که هنگام خريد مورد سوءاستفاده افراد سودجو قرار گرفته است.
۱۳۹۷/۶/۸ - ۱۴ : ۱۴
شرکت آدوب تصمیم گرفته یک نسخه به‌روزرسانی امنیتی از نرم‌افزار فتوشاپ را منتشر کند تا به برطرف کردن آسیب‌پذیری و ضعف‌های امنیتی موجود بپردازد.
۱۳۹۷/۶/۴ - ۱۴ : ۴۶
بسیاری از محققان امنیتی اعلام کرده‌اند آن دسته از برنامه‌های اندرویدی که اطلاعات مربوطه خود را در حافظه جانبی SD card گوشی‌های هوشمند ذخیره می‌کنند، آسیب‌پذیری بالایی در برابر نفوذ هکرها دارند.
۱۳۹۷/۵/۲۶ - ۱۷ : ۲۵
وزیر ارتباطات گفت: تحریم ظالمانه آمریکا سبب افزایش تورم و کاهش ارزش پول کشور شده و نیازمند تدابیری از سمت بدنه اجرایی هستیم که دولت برای حمایت از قشر ضعیف بسته‌های ویژه‌ای تدارک دیده و به زودی اعلام می‌شود.
۱۳۹۷/۵/۲۶ - ۱۷ : ۶
با دسترسي به شبکه اصلي؛ اپل هک شد!
يک نوجوان استراليايي طي يک سال بارها وارد شبکه اصلي رايانه هاي اپل شده و 90 گيگابايت از فايل هاي داخلي اپل را هک کرد و به حساب هاي کاربري مشتريان دسترسي يافت.
۱۳۹۷/۵/۲۶ - ۱۶ : ۴۷
وزیر ارتباطات گفت: تحریم ظالمانه آمریکا سبب افزایش تورم و کاهش ارزش پول کشور شده و نیازمند تدابیری از سمت بدنه اجرایی هستیم که دولت برای حمایت از قشر ضعیف بسته‌های ویژه‌ای تدارک دیده و به زودی اعلام می‌شود.
۱۳۹۷/۵/۲۶ - ۱۰ : ۳۴
به تازگی باج‌افزار جدیدی با نام PooleZoor کشف شده است که فایل‌های قربانی را با استاندارد AES رمزگذاری می‌کند و برای بازیابی فایل‌های از دست‌رفته، مبلغ ?? میلیون ریال درخواست می‌کند. پس از رمزگذاری، پسوند .poolezoor به فایل‌های قربانی اضافه شده و آن‌ها رمزگذاری می‌شوند.
۱۳۹۷/۵/۲۲ - ۱۱ : ۵۵
گوشي‌هاي هوشمند در کلاس‌هاي درس گروهي مانعي براي يادگيري افراد مي‌شوند.
۱۳۹۷/۵/۸ - ۱۶ : ۷
پژوهشگران امنيت فضاي سايبري هشدار مي‌دهند که کارت‌هاي حافظه دست دوم را، حتي اگر همه داده‌هاي خود را پاک کرده‌ايد، در اختيار ديگران قرار ندهيد.
۱۳۹۷/۴/۲۱ - ۱۲ : ۲۱
آرشيو خبر ها

نظرسنجي