سرویس گوناگون
رهبر معظم انقلاب تاکيد کردند بايد روحيه انتظار براي ثروت بادآورده را از بين ببريم و روشهايي شبيه بخت آزمايي را ترويج نکنيم که دستگاههاي مختلف از جمله صدا و سيما بايد متوجه اين معنا باشند.
مدیرعامل شرکت پست جمهوری اسلامی ایران از صدور مجوز دو شرکت خصوصی برای فعالیت در این شرکت خبر داد.
۱۳۹۶/۹/۱۷ - ۱۴ : ۴۲
یک بنیاد خیریه انگلیسی با آزمایش 50 برند تقلبی شارژر اپل متوجه شدآنها خطرجانی برای کاربر در بردارند.
۱۳۹۶/۹/۱۷ - ۱۴ : ۱۲
انگلستان و سایر دولت‌های اروپایی اعلام کرده‌اند که همه سازمان‌های مسئول موظف خواهند بود درباره ارز بیت کوین، هرچه سریع‌تر تصمیم‌های قاطعی را اتخاذ کنند.
۱۳۹۶/۹/۱۷ - ۱۲ : ۴
همواره اينگونه اعلام شده که اگر فردي مدرکي از ديگران پيدا کند بايد حتما آن را در صندوق پستي انداخته يا به يکي از دفاتر پستي تحويل دهد اما فردي که مدارک خود را گم کرده چگونه مي‌تواند از اين موضوع مطلع شود که مدارک مد نظر او به دفاتر پستي تحويل داده شده است؟
۱۳۹۶/۹/۱۳ - ۱۱ : ۴
جمعي از مديران وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات و پژوهشگاه فضايي ايران با حضور در منزل شهيد احمد حاتمي، از خانواده اين شهيد تجليل کردند.
۱۳۹۶/۹/۱۲ - ۱۶ : ۰
به تازگي باگي در «موتور مديريت» (Management Engine) جديدترين نسل پردازنده هاي اينتل کشف شده که امکان در دست گرفتن کامل کنترل يک رايانه را از راه دور فراهم مي آورد. اين نقص نه فقط در پردازنده هاي نسل هشتمي اينتل که در دو نسل پيش از آن نيز وجود دارد.
۱۳۹۶/۹/۳ - ۱۲ : ۳۱
یک عضو هیئت علمی دانشگاه علم و صنعت با اشاره به آسیب‌های امواج الکترومغناطیسی بر مغز و گوش افراد، دردهای مزمن، سر شدگی پا و حتی مشکلات روانی را از جمله این آسیب‌ها برشمرد.
۱۳۹۶/۹/۱ - ۱۲ : ۳۲
معاون وزير، رئيس هيئت مديره و مديرعامل شرکت ملي پست گفت: توسعه زيرساخت هاي فناوري و عمراني، اولويت اصلي شرکت ملي پست است.
۱۳۹۶/۸/۳۰ - ۱۳ : ۵۴
آژانس ارتباطات و فناوری آلمان استفاده از ساعت‌های هوشمند را برای کودکان و نوجوانان ممنوع اعلام کرد.
۱۳۹۶/۸/۲۹ - ۲۳ : ۴۲
در دنياي تکنولوژي، کوچ کردن از سيستم عامل هاي مختلف به يکديگر اتفاق طبيعي است. اگر نسبت به مزيت هاي iOS هيجان زده ايد، خريد يک آي ديوايس منطقي ترين کار ممکن بوده و در صورتي هم که مي خواهيد با دست بازتر به شخصي سازي اسمارت فون تان بپردازيد، اندرويد گزينه به مراتب بهتري نسبت به iOS به شمار مي رود.
۱۳۹۶/۸/۲۹ - ۲۱ : ۱
قرارداد فاز دوم طرح و توسعه شهرک بین‌المللی فاوا در منطقه ویژه اقتصادی پیام، میان شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به نمایندگی از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شرکت سنگاپوری Galaxy امضا شد.
۱۳۹۶/۸/۲۹ - ۲۰ : ۴۱
معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از امضای قرارداد فاز دوم طراحی و توسعه شهرک بین‌المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات در منطقه ویژه اقتصادی پیام میان شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان از طرف وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شرکت سنگاپوری Galaxis Venture، وابسته به مجموعه صاحب نام EDIS سنگاپور، خبر داد.
۱۳۹۶/۸/۲۷ - ۱۴ : ۵۲
نخستين تصاوير ماهواره اي پردازش شده از مناطق زلزله زده و حادثه ديده در ايران و عراق توسط سازمان فضايي ايران منتشر شد.
۱۳۹۶/۸/۲۷ - ۱۰ : ۴۳
ستاد توسعه فناوري اطلاعات و ارتباطات و فضاي مجازي معاونت علمي‌وفناوري رياست‌جمهوري با دانشکده علمي کاربردي پست و مخابرات ايران تفاهم‌نامه همکاري امضا کردند.
۱۳۹۶/۸/۲۴ - ۲۲ : ۳۱
يک هکر مسلمان با حمله به وب سايت خبري اعماق متعلق به گروه تروريستي داعش آن را هک کرد.
۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۱۶ : ۳۶
مديرعامل پست‌بانک‌ايران ضمن ابراز همدري با حادثه‌ديدگان زلزله‌ استان کرمانشاه از پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني به خانواده‌هاي آنان خبر داد.
۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۱۳ : ۳۳
آرشيو خبر ها

نظرسنجي