سرویس گوناگون
رهبر معظم انقلاب تاکيد کردند بايد روحيه انتظار براي ثروت بادآورده را از بين ببريم و روشهايي شبيه بخت آزمايي را ترويج نکنيم که دستگاههاي مختلف از جمله صدا و سيما بايد متوجه اين معنا باشند.
کارکنان وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات، در راستاي کمک به مردم زلزله زده غرب کشور، 5 هزار تخته پتو و 500 عدد چادر تهيه و به مناطق زلزله زده ارسال مي کنند.
۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۹ : ۲۳
برای تعیین وضعیت کیفیت و هزینه ارائه خدمات ابری مرکز داده در کشور در نظرسنجی از مراکز داده خصوصی عمده مشکلات مراکز داده داخلی در ارائه خدمات مورد پرسش قرار گرفته است.
۱۳۹۶/۸/۲۱ - ۱۸ : ۱۷
کارگاه آموزشی بررسی تکنولوژیهای به کار گرفته شده در جلوه های ویژه سینما در فرهنگسرای فناوری اطلاعات برگزار می شود.
۱۳۹۶/۸/۲۱ - ۱۷ : ۵۱
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در نشستی با وزیر جهاد کشاورزی بر ضرورت تدوین سند اقدام مشترک برای به کارگیری فناوری های فضایی در بخش کشاورزی، به منظور مدیریت بهینه مصرف آب، تاکید کرد.
۱۳۹۶/۸/۲۱ - ۱۵ : ۲۰
دکتر فرهاد رهبر رئيس دانشگاه آزاد اسلامي با صدور حکمي، مهندس ميثم ميرزايي را به عنوان دبير شواي راهبردي فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه منصوب کرد.
۱۳۹۶/۸/۲۰ - ۱۱ : ۴۳
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم افتتاح نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال گفت: فعالان رسانه‌های دیجیتال طلایه‌داران آینده کشور هستند.
۱۳۹۶/۸/۲۰ - ۱۱ : ۴۰
یکی از راههایی که می تواند به در امان ماندن از خطرات و تهدیدات حملات سایبری و هک شدن در فضای اینترنت، افزایش ضریب ایمنی گذرواژه های صفحات مجازی و حساب های کاربری است.
۱۳۹۶/۸/۲۰ - ۱۱ : ۲۶
یک اشبتاه برنامه نویسی هنگام برطرف کردن یک حفره امنیتی سبب شده حدود ۲۸۰ میلیون دلار پول مجازی از بین برود.
۱۳۹۶/۸/۱۹ - ۱۳ : ۵۵
کاربران لپ‌تاپ‌های سرفیس می گویند بعد از به روز کردن ویندوز 10 استفاده از قلم دیجیتال لپ تاپ مذکور موسوم به سرفیس پن با مشکل مواجه می شود.
۱۳۹۶/۸/۱۶ - ۲۰ : ۸
يک مرد استراليايي با استفاده از هدست HTC Vive رکورد بازي با هدست هاي واقعيت مجازي را در جهان شکست و نام خود را در کتاب گينس ثبت کرد.
۱۳۹۶/۸/۱۶ - ۱۸ : ۲۴
آلودگی هوای پایتخت تا آخر هفته تداوم دارد. سخنگوی وزارت بهداشت در نشست خبری روز گذشته خود اعلام کرد که آلودگی هوا پنجمین عامل مرگ‌ومیر در دنیاست.
۱۳۹۶/۸/۱۶ - ۱۵ : ۳۵
سازمان فناوري اطلاعات ايران گزارش وضعيت کيفيت و هزينه ارائه خدمات ابري مراکز داده در کشور و مقايسه آن با برخي از سرويس‌دهنده‌هاي ساير کشورها را منتشر کرد.
۱۳۹۶/۸/۱۶ - ۱۱ : ۹
هک کردن هکرها مدت‌ها موضوع بحث‌برانگیز جامعه امنیت بوده و اکنون نرم‌افزاری طراحی شده که امکان مقابله با هکرهایی که به شبکه نفوذ کرده و کنترل دستگاه‌ها را در دست می‌گیرند را پدید آورده است.
۱۳۹۶/۸/۱۶ - ۱۱ : ۴
سازمان فناوری اطلاعات در مطالعه ای تطبیقی درباره دیتاسنتر و میزبانی سایت‌ها، آخرین وضعیت خدمات دیتاسنترهای داخلی در کشور را بررسی کرد.
۱۳۹۶/۸/۱۶ - ۱۱ : ۰
وزیر ارتباطات گفت: با موافقت کلی رهبر معظم انقلاب، ۳۰۰ نخبه دانشگاهی خدمت سربازیشان را در وزارت ارتباطات خواهند گذراند.
۱۳۹۶/۸/۱۵ - ۱۹ : ۲۸
دبیر کانون دفاتر پیشخوان خدمات دولت با اعتراض نسبت به آئین‌نامه جدید اجرایی اصول حاکم بر صدور پروانه دفاتر پیشخوان دولت و گلایه از بی‌توجهی رگولاتوری به اعتراض‌ها گفت: شرایط ساماندهی دفاتر در این آئین‌نامه با شرایط فعلی دفاتر همخوانی ندارد و مشکلات مالی متعدد دفاتر را افزایش می‌دهد.
۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۱۶ : ۴۰
آرشيو خبر ها

نظرسنجي