سرویس گوناگون
شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی اعلام کرد که اتصال کارت بانکی به کارت سوخت اجرایی نمی‌شود و کارت بانکی زمانی قابلیت اجرایی دارد که سهمیه‌بندی اعمال شود و در حال حاضر نیز برنامه‌ای برای سهمیه‌بندی بنزین وجود ندارد.
هک کردن هکرها مدت‌ها موضوع بحث‌برانگیز جامعه امنیت بوده و اکنون نرم‌افزاری طراحی شده که امکان مقابله با هکرهایی که به شبکه نفوذ کرده و کنترل دستگاه‌ها را در دست می‌گیرند را پدید آورده است.
۱۳۹۶/۸/۱۶ - ۱۱ : ۴
سازمان فناوری اطلاعات در مطالعه ای تطبیقی درباره دیتاسنتر و میزبانی سایت‌ها، آخرین وضعیت خدمات دیتاسنترهای داخلی در کشور را بررسی کرد.
۱۳۹۶/۸/۱۶ - ۱۱ : ۰
وزیر ارتباطات گفت: با موافقت کلی رهبر معظم انقلاب، ۳۰۰ نخبه دانشگاهی خدمت سربازیشان را در وزارت ارتباطات خواهند گذراند.
۱۳۹۶/۸/۱۵ - ۱۹ : ۲۸
دبیر کانون دفاتر پیشخوان خدمات دولت با اعتراض نسبت به آئین‌نامه جدید اجرایی اصول حاکم بر صدور پروانه دفاتر پیشخوان دولت و گلایه از بی‌توجهی رگولاتوری به اعتراض‌ها گفت: شرایط ساماندهی دفاتر در این آئین‌نامه با شرایط فعلی دفاتر همخوانی ندارد و مشکلات مالی متعدد دفاتر را افزایش می‌دهد.
۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۱۶ : ۴۰
آیفون 10 اپل بالاخره به دست مشتریان رسید و برخی از این خریداران درست پس از دریافت موبایل 1000 دلاری خود، آن را تحت عناوینی مانند «تست سقوط» به زمین کوبیدند.
۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۱۶ : ۲۲
وزير ارتباطات به‌تازگي در همايش پدافند غيرعامل اعلام کرد، زيرساخت‌هاي فيزيکي براي ساخت يک ديتاسنتر زيرزميني در کشور راه‌اندازي شده و سازمان‌هاي حياتي و حساس کشور مي‌توانند اطلاعات خود را به آنجا منتقل کنند.
۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۱۴ : ۴۱
تعداد زیادی از کاربران آیفون اپل با امضای طومار اینترنتی از این شرکت خواسته اند در برابر درخواست های پلیس آمریکا برای ایجاد راه نفوذ مخفی در آیفون ایکس مقاومت کند.
۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۱۴ : ۲۲
توقع همگان بر این است تا مسئولین شرکتهای تاکسی اینترنتی مثل اسنپ اصل مشتری مداری و کیفیت کار و خدمات را در اولویت برنامه های خود قرار داده و رضایت عموم را جلب نمایند.
۱۳۹۶/۸/۱۳ - ۱۵ : ۲۷
معاون پستي سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي نحوه صدور مجوز جديد و نظارت بر اين دفاتر را تشريح کرد و گفت: آيين نامه نحوه صدور مجوز، براي راه اندازي دفاتر پيشخوان خدمات دولت از 8 آبان ماه جاري به ادارات کل تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي مناطق 9 گانه رگولاتوري در سراسر کشور ابلاغ شده است ?و از روز شنبه 13 آبان ماه قابل اجرا است
۱۳۹۶/۸/۱۳ - ۱۴ : ۳۷
رئيس پدافند غيرعامل کشور با بيان اينکه بايد به جنگ سايبري فکر شود گفت: درست است که ماهيت اين جنگ سايبري است اما در واقع يک جنگ واقعي است که بايد براي آن برنامه داشته باشيم.
۱۳۹۶/۸/۹ - ۱۴ : ۳۲
همزمان با شروع هفته پدافند غیرعامل در کشور، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با برگزاری همایشی از سامانه نظارت ابری پادویش و تمبر این هفته، رونمایی کرد.
۱۳۹۶/۸/۹ - ۱۴ : ۲۴
آشنایی با بهترین لپ‌تاپ‌های ارزان قیمت کم پول خرج کنید و لپ تاپ خوب بخرید
خرید لپ تاپ ارزان قیمت، ولی دارای کارآیی‌های لازم چالشی است که غلبه بر آن مستلزم کسب اطلاعات دقیق از ویژگی‌های سخت افزاری و نرم افزاری این نوع تولیدات است.
۱۳۹۶/۸/۷ - ۱۲ : ۳۸
امروزه که دستگاه‌های الکترونیکی مجهز به قابلیت اتصال به اینترنت، زندگی ما را فرا گرفته، لازم است درباره راه‌های کاهش تاثیرات منفی آنها بر بدن و سلامتی ما اطلاعات بیشتری کسب کنیم.
۱۳۹۶/۸/۷ - ۱۲ : ۳۲
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با ارسال پيامي به خانواده شهيد فرد اسدي از اين شهيد تجليل کرد.
۱۳۹۶/۸/۶ - ۱۳ : ۲۸
7 اپلیکیشن ایرانی و 28 نرم افزار خارجی برای کنترل و صیانت کودکان در فضای مجازی در قالب طرح صیانت از کودکان و نوجوانان توسط وزارت ارتباطات منتشر شد.
۱۳۹۶/۸/۴ - ۱۲ : ۲۶
جاسوس‌افزاری که اخیراً در ایران مشاهده شده از آیکونی مشابه آیکون مورد استفاده برای نمایش فولدرها توسط ویندوز استفاده و با انتخاب نام e_dadsara کاربر را به باز کردن پوشه‌ای حاوی اطلاعات الکترونیکی دادسرا تزغیب می‌کند.
۱۳۹۶/۸/۴ - ۱۲ : ۲۱
آرشيو خبر ها

نظرسنجي