سرویس اپراتورها
ايرانسل با حضور در دومين نمايشگاه بين‌المللي کار ايران که از ? تا ? ارديبهشت‌ماه برگزار مي‌شود، فرصت‌هاي شغلي خود را معرفي مي‌کند.
شرکت های مختلفی در حال ارائه سرویس های اینترنت پرسرعت با استفاده از زیرساخت های ارتباطی و کیفیت های متفاوت هستند.هدف ما از ارائه این مجموعه مطالب، شفاف سازی الگوهای مصرف و قیمت گذاری برای شما مصرف کننده گرامی است.
۱۳۹۵/۳/۵ - ۱۵ : ۱۰
در ادامه ی برنامه ی بررسی تعرفه های شرکت های ارائه دهنده خدمات ADSL ، این بار نوبت به شرکت انتقال داده‌های آسیاتک است تا مورد بررسی قرار گیرد.
۱۳۹۵/۲/۲۶ - ۲۱ : ۰
شرکت آریا رسانا تدبیر(شاتل) یکی از سرویس دهنده های مطرح در عرصه ICT ایران است، که در این مطلب بخشی از تعرفه های سرویس +ADSL2 آن را مورد بررسی اجمالی قرار می دهیم.
۱۳۹۵/۲/۱۹ - ۱۵ : ۳۰
مسئول راهبری طرح خدمات اجباری مخابراتی از واگذاری اینترنت پرسرعت برپایه فناوری ال تی ای به ۱۵ هزار روستا در هفته آینده و فروش اقساطی مودم اینترنت به این روستاییان خبر داد.
۱۳۹۵/۲/۱۷ - ۱۲ : ۴۰
همراه‌اول با هدف بهبود تجربه مشترکان اقدامات ویژه‌ای در بسته‌های اینترنتی خود انجام داده است.
۱۳۹۵/۲/۱۴ - ۱۵ : ۲۹
به صرفه ترین سرویس های 128 ، 256 ، 512 ، 1024 ، 2048 ، 4096 ، 8192 ، 10240 براساس طرح یک ماهه در بین طرح های شرکت رهام داتک.
۱۳۹۵/۲/۱۳ - ۱۷ : ۴۰
با مروری بر وعده وزیر ارتباطات/ اینترنت گران ایران ارزان می‌شود؟
وعده جدید وزارت ارتباطات برای کاهش قیمت اینترنتی که به گفته مرکز پژوهش‌های مجلس ۶۰۰ درصد گران‌تر از دیگر کشورهاست، همچون سال‌های گذشته اسمی محقق می‌شود یا رسمی هم خواهد شد؟
۱۳۹۵/۲/۱۱ - ۹ : ۲۹
رضایت نداشتن کاربران از خدمات ارتباطی و اینترنتی، پیگیری سازمان‌های ارائه‌دهنده این خدمات را می‌طلبد و سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در برهه‌های مختلف زمانی، با راه‌اندازی سامانه‌های مربوط، راهی را برای کاربران باز کرده تا حداقل بتوانند گزارش‌ها و شکایات خود را به ثبت برسانند، اگرچه اقدام به حل مشکلات و جبران خسارات، خود دست یاری دیگری را می‌طلبد.
۱۳۹۴/۱۱/۱۷ - ۱۱ : ۴۷
آرشيو خبر ها

نظرسنجي