سرویس اپراتورها
اپراتور اول تلفن همراه تاکید کرده کد ستاره 10ستاره 117مربع فقط سقف قطع میان دوره مشترکان دائمی را بالا می‌برد.
هم‌زمان با اجرای ترابردپذیری شماره‌های تلفن همراه نگاهی به یکی از ملاک‌های مهم مهاجرت مشترکان به اپراتورهای دیگر می‌اندازیم.
۱۳۹۵/۴/۲۲ - ۰ : ۴۶
شمار افرادی که از بسته‌های مختلف اینترنت موبایل استفاده می‌کنند طی سال‌های گذشته رشدی چشم‌گیری داشته و به همین دلیل شناسایی بسته‌هایی که مقرون به صرفه‌تر است می‌تواند در مدیریت هزینه‌های کاربران نقش مهمی داشته باشد.
۱۳۹۵/۴/۲۱ - ۹ : ۵۰
ارائه کمپین روستایی در مراکز روستایی مناطق مخابراتی 7،6،5،4،3،2و البرز
۱۳۹۵/۴/۷ - ۱۹ : ۳۲
طرح های مختلف شرکت های ارائه دهنده خدمات ADSL به منظور هدفمند سازی و برقراری تعادل در هزینه با خدمات دریافتی مشتریان ایجاد می شود.در این مطلب یکی از این طرح ها را معرفی می کنیم.
۱۳۹۵/۴/۲ - ۱۱ : ۱۶
قیمت ۲ بخش از زنجیره خدمات اینترنت شامل لایه انتقال و اینترنت زیرساخت کاهش یافت و اینترنت حداقل ۲۰ درصد برای کاربر نهایی ارزان می‌شود.
۱۳۹۵/۳/۳۱ - ۱۳ : ۱۹
سرویس های اینترنت شرکت مخابرات ایران گسترده ترین شبکه را در بازار خدمات ADSL کشور را در اختیار دارند.در این مطلب به بررسی اجمالی تعرفه های اعلام شده از طرف این شرکت برای خدمات اینترنت پرسرعت ADSL می پردازیم.
۱۳۹۵/۳/۳۱ - ۱۲ : ۲۶
ارائه خدمات تلویزیون اینترنتی سالهاست با اما و اگرهای بسیار همراه شده و به نوعی بی سرانجام مانده و حال در این خلاء برخی اپراتورهای تلفن همراه نسبت به ارائه این سرویس اقدام کرده‌اند.
۱۳۹۵/۳/۲۱ - ۱۲ : ۳۷
در آستانه اجرای ترابرد‌پذیری شماره‌های موبایل بررسی شد آخرین تعرفه مکالمات اپراتورهای تلفن همراه
طرح ترابرد‌پذیری شماره‌های موبایل تا چندی دیگر اجرایی می‌شود و در این میان برای جابه‌جایی مشترکان بین اپراتورهای سه‌گانه یکی از موضوعات مهم مباحث تعرفه‌ای به شمار می‌رود.
۱۳۹۵/۳/۲۰ - ۹ : ۵۴
شرکت داده گستر عصر نوین، به عنوان یکی از شرکت های وابسته به سازمان گسترش صنایع ایران، در سال 1382 فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات دسترسی به اینترنت و برقراری ارتباط با شبکه‌های محلی و جهانی در ایران آغاز نمود. دراین گزارش به شرح خدمات و تعرفه های سرویس ADSL شرکت داده گستر عصر نوین می پردازیم.
۱۳۹۵/۳/۱۹ - ۲۳ : ۵۰
اینترنت رسانی به روستاهای کشور یکی از اهداف‌ و پروژه‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است. این پروژه از بهمن‌ماه به تدریج در روستاهای کشور در حال بهره‌برداری است.
۱۳۹۵/۳/۱۹ - ۱۸ : ۳۱
مجموعه شرکت های پارس آنلاین جزء اولین سرویس دهندگان اینترنت در ایران است.در ادامه به بررسی تعرفه های سرویس ADSL این شرکت خواهیم پرداخت.
۱۳۹۵/۳/۱۹ - ۱۳ : ۱۰
پس از اجرای طرح فروش دومرحله ای و قسطی 6 ماهه، جهت تسهیل خرید سیم کارت های دایمی، همراه اول طرح جدیدی را پیشنهاد می کند که به واسطه آن مشترکان با پرداخت ماهیانه 3500 تومان امکان دریافت سیم کارت دایمی خواهند داشت.
۱۳۹۵/۳/۱۱ - ۲۳ : ۰
مدیر عامل اپراتور دوم ارتباطی تاکید کرد: در حال حاضر ایرانسل هیچ برنامه‌ای برای تغییر تعرفه‌های خود ندارد.
۱۳۹۵/۳/۱۱ - ۱۱ : ۰
شرکت های مختلفی در حال ارائه سرویس های اینترنت پرسرعت با استفاده از زیرساخت های ارتباطی و کیفیت های متفاوت هستند.هدف ما از ارائه این مجموعه مطالب، شفاف سازی الگوهای مصرف و قیمت گذاری برای شما مصرف کننده گرامی است.
۱۳۹۵/۳/۵ - ۱۵ : ۱۰
در ادامه ی برنامه ی بررسی تعرفه های شرکت های ارائه دهنده خدمات ADSL ، این بار نوبت به شرکت انتقال داده‌های آسیاتک است تا مورد بررسی قرار گیرد.
۱۳۹۵/۲/۲۶ - ۲۱ : ۰
شرکت آریا رسانا تدبیر(شاتل) یکی از سرویس دهنده های مطرح در عرصه ICT ایران است، که در این مطلب بخشی از تعرفه های سرویس +ADSL2 آن را مورد بررسی اجمالی قرار می دهیم.
۱۳۹۵/۲/۱۹ - ۱۵ : ۳۰
آرشيو خبر ها

نظرسنجي