سرویس اپراتورها
اپراتور اول تلفن همراه تاکید کرده کد ستاره 10ستاره 117مربع فقط سقف قطع میان دوره مشترکان دائمی را بالا می‌برد.
مديرکل دفتر نظارت بر سرويس‌هاي ارتباطي سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي با بيان اين که تقريبا نيمي از درخواست‌هاي ترابرد از آغاز اين طرح موفق بوده، اعلام کرد در چهار ماه اخير، ?? درصد درخواست‌هاي ترابرد موفق بوده است.
۱۳۹۷/۶/۲۶ - ۸ : ۲۵
در پی اعتراض کاربران به تغییر نرخ بسته‌های روزانه و شبانه اینترنت موبایل، رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، از بررسی و پیگیری وضعیت نرخ‌گذاری بسته‌های اینترنت اپراتورها خبر داد.
۱۳۹۷/۶/۲۱ - ۱۹ : ۱۸
رييس سازمان فضايي ايران در پاسخ به پيگيري شرکت هاي خصوصي فعال در حوزه فضايي براي تصويب پروانه اپراتور ماهواره اي، از تصويب پروانه فعاليت اپراتور ماهواره‌ مخابراتي خبر داد.
۱۳۹۷/۶/۱۲ - ۲۳ : ۵۸
شاتل موبایل به‌مناسبت نخستین سالروز تولد این اپراتور سراسری تلفن همراه، یکشنبه 11شهریور، 7 گیگابایت اینترنت همراه 3G و 4G، مکالمه و پیامک نامحدود شاتل موبایلی به مشترکان خود هدیه می‌دهد.
۱۳۹۷/۶/۷ - ۱۵ : ۳۹
مدير عامل شرکت ارتباطات زيرساخت ?گفت: شرکت ارتباطات زيرساخت در راستاي اجراي مصوبه کميسيون تنظيم مقررات ارتباطات با توجه به شيوه جديد محاسبه تعرفه پهناي باند اينترنت، از ابتداي شهريور ماه سال جاري هزينه واگذاري اين خدمات به اپراتورها را حدود 20 درصد کاهش داد.
۱۳۹۷/۶/۵ - ۱۵ : ۰
در حالي که کمتر از يک سال از آخرين تغييرات هيات مديره و مديرعاملي همراه اول مي‌گذرد، بار ديگر اين شرکت در آستانه تغييرات مديريتي قرار گرفته است.
۱۳۹۷/۵/۳۱ - ۲۳ : ۵۶
هريک از اپراتورهايي که سيم‌کارت‌هاي دائمي دارند، براي پرداخت قبوض خود راه‌کارهايي را در نظر گرفته‌اند؛ اين امکانات شامل سامانه‌هاي الکترونيکي، کدهاي دستوري، تلفن‌بانک و اپليکيشن‌هاي پرداخت مي‌شود که البته برخي از اين امکانات از نظر مشترکان روش‌هاي بهتر و آسان‌تري براي پرداخت هستند.
۱۳۹۷/۵/۳۰ - ۱۱ : ۵۲
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات طی جلسه‌ای با مدیران اپراتورهای تلفن همراه مهلت دو هفته‌ای برای ساماندهی وضعیت خدمات ارزش افزوده داد. اما این مهلت ابهامات زیادی را برای شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات ارزش افزوده خلق کرد.
۱۳۹۷/۵/۲۹ - ۱۴ : ۱۷
امروزه بيش از پيش مردم با واژه اپراتورهاي مجازي روبرو مي شوند و همين موضوع باعث شده تا سوالات زيادي در خصوص اين نوع اپراتورها پرسيده شود.
۱۳۹۷/۵/۲۸ - ۱۴ : ۵۱
همراه اول به مناسبت 24 سالگی تلفن همراه در ایران تا 100 گیگابایت اینترنت به مشترکان خود هدیه می‌دهد
۱۳۹۷/۵/۲۰ - ۱۳ : ۱
شاتل موبایل از اجرای طرح ویژه اعطای حجم اینترنت رایگان 3G و 4G به ازای برقراری دقایق مکالمه برای مشترکان قدیمی و جدید سیم‌کارت‌های خود تا پایان تابستان 97خبر داد.
۱۳۹۷/۵/۷ - ۱۷ : ۲۳
ايرانسل با هدف کمک به اشتغال‌زايي و حمايت از توسعه کسب و کارهاي موبايلي و در راستاي همکاري با برنامه‌نويسان اين حوزه، از پروژه بزرگ گيک» (Geek) رونمايي کرد.
۱۳۹۷/۵/۶ - ۱۶ : ۲۳
ایرانسل همزمان با ارائه بسته‌های جدید برای مصرف کنندگان اینترنت ثابت (TD-LTE) قیمت بسته‌های اینترنت ثابت نسل‌های 4 و 4.5 خود را کاهش داد.
۱۳۹۷/۵/۵ - ۱۹ : ۳۶
حوزه ارتباطات وفناوري اطلاعات براي پيشگيري از وقوع اختلالات و جلوگيري از قطع ارتباط مردم در مواقع بحران برنامه ريزي هايي را انجام داده‌ است و براي آزمايش آنها مانورهايي در حوزه هاي مختلف برگزار مي کند.
۱۳۹۷/۵/۱ - ۱۶ : ۲۲
شاتل موبایل تابستان امسال ارایه می کند مکالمه، پیامک و اینترنت رایگان سه ماهه
شاتل موبایل از اجرای طرح ویژه اعطای سه ماه مکالمه، پیامک و اینترنت تابستانی به همراه سیم‌کارت هدیه و اعطای حجم مضاعف اینترنت 3G و 4G به مشترکان خدمات ADSL شاتل خبر داد.
۱۳۹۷/۴/۲۵ - ۱۵ : ۵۱
همراه اول اعلام کرده که برای مشترکان زیان‌دیده شایعه اینترنت رایگان 120 گیگابایتی تمهیدات ویژه‌ای درنظر گرفت.
۱۳۹۷/۳/۲۹ - ۱۴ : ۱۸
آرشيو خبر ها

نظرسنجي