سرویس اپراتورها
اپراتور اول تلفن همراه تاکید کرده کد ستاره 10ستاره 117مربع فقط سقف قطع میان دوره مشترکان دائمی را بالا می‌برد.
رييس سازمان فضايي ايران از تدوين مجوز اپراتور ماهواره سنجشي خبر داد و گفت: فناوري فضايي به زندگي مردم رسوخ کرده و اين مساله موجب افزايش رشد اقتصادي آن شده است.
۱۳۹۷/۳/۲۹ - ۱۱ : ۴۶
ايرانسل بسته‌هاي رايگان و ويژه اينترنت ?G براي جام جهاني در روسيه معرفي کرد.
۱۳۹۷/۳/۲۷ - ۱۰ : ۲۱
مشترکان با بهره‌گیری از سامانه ثبت شکایات مبتنی بر مکان‌نمای جغرافیایی، می‌توانند شکایت خود را از خدمات اینترنتی، تلفن ثابت، تلفن همراه، خدمات پستی و ارتباطات رادیویی مربوط به هر یک از اپراتورها با ذکر مکان اعلام کنند و رگولاتوری نیز با نگاه مردم به ارزیابی اپراتورها می‌پردازد.
۱۳۹۷/۳/۲۰ - ۱۲ : ۲۸
با ذکر مکان جغرافيايي از اپراتورهاي موبايل شکايت کنيد
با سامانه ثبت شکايات مبتني بر مکان‌نماي جغرافيايي، مشترکان مي‌توانند در صورت بروز اختلال از طرف اپراتورها، با مشخص کردن مکان جغرافيايي، ضمن اعلام مشکل به سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي، به حل اشکال توسط اپراتور کمک کنند.
۱۳۹۷/۲/۳۰ - ۱۲ : ۲۸
در مراسم معارفه مديرعامل و اعضاي هيات مديره رايتل، محمد مهدي عطوفي به عنوان مديرعامل اين شرکت معرفي شد.
۱۳۹۷/۲/۲۸ - ۱۴ : ۱۳
معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوري اعلام کرد: ميزان پايداري شبکه اپراتورهاي تلفن همراه پس از قطعي ناگهاني برق پايين‌تر از حد استاندارد است و اپراتورها موظف هستند طي سه ماه آينده اين مشکل را رفع کنند.
۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۱۰ : ۵۰
اجراي کاهش ساعت کاري زنان شاغل در مخابرات براي کارمندان رسمي، پيمانکاري و شرکت هاي تابعه يکسان خواهد شد.
۱۳۹۷/۲/۱۹ - ۱۳ : ۳۶
رييس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي با اشاره به شکايت تعدادي از مشترکين ايرانسل مبني بر اعمال تعرفه آزاد اينترنت براي مشترکين داراي بسته هاي فعال در زمان استفاده از فيلتر شکن و VPN، گفت: بررسي سيستمهاي صورتحساب اين اپراتور از سوي رگولاتوري نشان مي‌دهد که محاسبه هزينه مشترکين داراي بسته فعال در چارچوب تعرفه‌هاي اعلامي انجام شده و مبناي محاسبه، تعرفه آزاد نبوده است.
۱۳۹۷/۲/۱۷ - ۱۵ : ۳۸
در پي نارضايتي برخي کاربران از تصميم اپراتور ايرانسل مبني بر تغيير محاسبه تعرفه اينترنت در صورت استفاده از فيلترشکن، وزير ارتباطات قول پيگيري اين موضوع را داد.
۱۳۹۷/۲/۱۶ - ۱۳ : ۵
معاون سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي از برنامه رگولاتوري براي بررسي اپراتورها در زمينه حفظ و صيانت اطلاعات مردم خبر داد و گفت: بايد سازوکار، ابزار، فرايند پشتيباني و استانداردي که اپراتورها در زمينه حفظ و نگهداري اطلاعات کاربران دارند، مشخص شود چراکه امانات مردم در نزد اپراتورهاست که باعث رشد، سودآوري و ارتقا آنان مي شود و کسب و کار اپراتورها را شکل مي دهد.
۱۳۹۷/۱/۲۷ - ۱۰ : ۴۲
رايتل به‌عنوان عضوي از خانواده بزرگ تامين اجتماعي، شرايط ويژه اي را جهت برخورداري از خدمات نوين ارتباطي براي اين خانواده فراهم آورده‌است.
۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۵ : ۱
دلیل عدم اهتمام در حفظ اطلاعات مشترکین دو اپراتور تلفن همراه 40 میلیارد جریمه شدند
در پی تاکید وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مبنی بر پرهیز از هرگونه تعرض به حقوق و حریم شهروندی کاربران، دو اپراتور تلفن همراه به دلیل عدم اهتمام در حفظ اطلاعات مشترکین مشمول پرداخت 40 میلیارد ریال جریمه شدند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۲۲ : ۳۰
همزمان با سالگرد تاسيس وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات و در مراسمي اپراتورهاي خصوصي پست پروانه فعاليت خود را دريافت کردند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۰ : ۳۷
کميسيون تنظيم مقررات ارتباطات شرايط و ضوابط واگذاري امکانات ارتباطي مازاد دستگاه­هاي اجرايي به اپراتورهاي ارائه دهنده خدمات ارتباطي و فناوري اطلاعات را تصويب کرد.
۱۳۹۶/۱۲/۹ - ۱۷ : ۱۸
شرکت نگين ارتباطات آوا اپراتورمجازي تلفن همراه (MVNO ) با خلق برند آذرتل درآذربايجان شرقي، وارد گوشي هاي مردم اين خطه شد.
۱۳۹۶/۱۲/۸ - ۱۹ : ۰
شرکت سرمايه گذاري تأمين اجتماعي (شستا) اداره اجرايي اپراتور سوم همراه را در قالب قرارداد پيمان مديريت به مدت سه سال به اشخاص واجد صلاحيت واگذار مي کند.
۱۳۹۶/۱۲/۶ - ۱۵ : ۲۱
آرشيو خبر ها

نظرسنجي