سرویس اپراتورها
ايرانسل با حضور در دومين نمايشگاه بين‌المللي کار ايران که از ? تا ? ارديبهشت‌ماه برگزار مي‌شود، فرصت‌هاي شغلي خود را معرفي مي‌کند.
معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي،‌ از اعلام عملکرد شش ماهه اول سال 1395 اپراتورها در استفاده حداکثري از منابع و مهارتهاي ايراني، بر اساس 11 شاخص، خبر داد.
۱۳۹۶/۳/۲۱ - ۱۵ : ۳۸
رئیس پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاد دانشگاهی از اجرای طرح ارزیابی ارتباطات حوزه مخابرات سیار طی تابستان امسال خبر داد و گفت: اجرای این طرح می‌تواند کیفیت سرویس‌دهی اپراتورها به مردم را افزایش و تعداد قطعی ارتباطات را نیز کاهش دهد.
۱۳۹۶/۳/۱۴ - ۸ : ۳۰
نتایج رتبه‌بندی استانی اپراتورهای ارایه‌دهنده اینترنت پرسرعت (ADSL) براساس نظرسنجی مردمی در زمستان سال 95 اعلام شد.
۱۳۹۶/۳/۷ - ۱۵ : ۴۱
نتايج اولين دوره نظرسنجي مکانيزه از مشترکان شرکتهاي FCP، TCIو FWA از طريق سامانه اندازه‌گيري ميزان رضايت کاربران سرويسهاي فناوري اطلاعات اعلام شد.
۱۳۹۶/۲/۳۱ - ۱۵ : ۴۹
بنا بر اعلام مسوولان، يکي از اهداف نهايي شکل‌گيري اپراتور مجازي شبکه تلفن همراه از حضور در بازار، افزايش کيفيت و کاهش قيمت اين خدمات در يک فضاي رقابتي است.
۱۳۹۶/۲/۲۲ - ۱۱ : ۶
بنا بر اعلام اپراتور دوم تلفن همراه، ملاک در اعمال تعرفه ترجيحي کاهشي براي سايت‌هاي داخلي، فهرست IPهاي اعلام شده توسط رگولاتوري است و تغيير در آن‌ها و يا استفاده از هر نرم‌افزاري که اين IPها را تغيير دهد، شناسايي سايت داخلي را براي استفاده از تعرفه کاهشي غيرممکن مي‌کند.
۱۳۹۶/۲/۱۳ - ۲۰ : ۱۸
رييس کميته ارتباطات مجلس خبر داد بررسي تصميم اخير ايرانسل در مجلس
رييس کميته ارتباطات مجلس از بررسي تصميم اخير ايرانسل براي محروم کردن استفاده‌کنندگان از وي‌پي‌ان از تخفيف ترافيک ملي در کميته متبوعش خبر داد.
۱۳۹۶/۲/۱۳ - ۱۱ : ۳۸
کارکردهاي مشترکين براي تعرفه مکالمات تلفن ثابت به ثابت و يا مکالمات تلفن ثابت ترابردپذير به تلفن همراه براساس نيم دقيقه محاسبه مي‌شود.
۱۳۹۶/۲/۱۰ - ۱۳ : ۳۷
طبق اعلام مدیرعامل رایتل، تعرفه ترافیک داخلی اینترنت این اپراتور به نصف کاهش پیدا کرده و این کاهش هم برای بسته های اینترنتی و هم برای استفاده خارج از بسته مشترکین اعمال خواهد شد.
۱۳۹۶/۲/۹ - ۱۵ : ۳۶
در سامانه ارزيابي ميزان رضايتمندي کاربران حوزه سرويسهاي فناوري اطلاعات، اپراتورها براساس شاخص‌هاي کيفيت سرويس، تعرفه، سرعت، رسيدگي به شکايات، پشتيباني و وفاداري مشترک به صورت مکانيزه مورد ارزيابي قرار مي‌گيرند.
۱۳۹۶/۲/۸ - ۲۳ : ۱۳
معاون سازمان تنظيم مقررات، استفاده از ظرفيت مقررات موجود، اصلاح يا وضع برخي مقررات جديد به ويژه در زمينه عمده‌فروشي ظرفيت در شبکه ارتباطات ثابت براي افزايش رقابت، تنوع خدمات و افزايش حق انتخاب مشترکان را، از راهکارهاي پيش روي حل مشکلات دارندگان پروانه Servco عنوان کرد.
۱۳۹۶/۱/۲۸ - ۱۵ : ۶
به دنبال وقوع سيل، مديران ارتباطات و فناوري اطلاعات استان هاي آذربايجان شرقي و غربي، از خطوط ارتباطي بدون قطعي و اختلال در اين استان ها خبردادند.
۱۳۹۶/۱/۲۷ - ۱۲ : ۲۰
رئیس کمیته ارتباطات و فناوری ارتباطات مجلس تلگرام هم نباشد سرویس‌های دیگر اپراتورها را تهدید خواهند کرد
رئیس کمیته فناوری اطلاعات و ارتباطات مجلس در واکنش به شرط وزیر ارتباطات برای ارائه تلگرام صوتی در ایران، گفت: اگر امروز تلگرام صوتی هم در ایران ارائه نشود، به زودی سرویس‌های دیگری بازار اپراتورهای موبایل را تهدید خواهند کرد.
۱۳۹۶/۱/۲۵ - ۱۴ : ۳۸
رئيس مرکز روابط عمومي و اطلاع رساني وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات متوسط زمان رسيدگي به درخواست ها و شکايت ها را در سامانه 195 بين 6 الي 10 روز عنوان کرد.
۱۳۹۶/۱/۲۲ - ۱۱ : ۴۷
دبير کميسيون تنظيم مقررات ارتباطات از تمديد مهلت تاديه پروانه هاي ISDP و ISP براي مشارکت يا در اختيار گذاشتن پروانه هاي خود به منظور بهره مندي از امکان تخفيف ميزان حق الامتياز پروانه هاي Servco و FCP تا پايان سال جاري خبر داد.
۱۳۹۶/۱/۲۰ - ۱۷ : ۱۹
يکي از مشکلاتي که هم‌وطنان در ايام نوروز با آن برخورد مي‌کنند، مشکلات خطوط تلفن همراه است. براي رفع اين مشکلات بايد با چه شماره‌اي تماس گرفت؟
۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۲۱ : ۷
آرشيو خبر ها

نظرسنجي