سرویس شهر هوشمند
مرکز تحقیقات مخابرات ایران برای همکاری با شرکتهای فعال در حوزه هوش مصنوعی با هدف عملیاتی کردن شبکه ارتباطی نسل پنجم 5G ) در کشور، فراخوان داد.
برای حضور در رویداد تهران هوشمند؛ مدیران شهر هوشمند 4 کشور به تهران می آیند
مدیران حوزه شهر هوشمند از کشورهای روسیه، سوئیس، اسپانیا و هلند در رویداد «تهران هوشمند» حضور خواهند داشت.
۱۳۹۷/۹/۱۸ - ۲۲ : ۲۷
از سوي پارک علم و فناوري دانشگاه تهران استارتاپ ويکند اينترنت اشيا (IoT) برگزار مي‌شود.
۱۳۹۷/۹/۷ - ۱۵ : ۴
درحالي که موضوع شهرهاي هوشمند بيش از پيش بر سر زبان‌ها مي‌افتد و ابعاد مختلف آن مورد بررسي قرار مي‌گيرد، اين گزارش به مرور و معرفي مختصري بر مجموعه‌اي از چالش‌هاي شهرهاي هوشمند مي‌پردازد.
۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۱۸ : ۱
مديرعامل سازمان فناوري اطلاعات و ارتباطات شهرداري تهران با اشاره يه برنامه هاي در دست اجرا و بررسي اين سازمان گفت:تا پايان امسال به صورت انلاين پرداخت عوارض نوسازي ، ارائه اطلاعات کيفيت هوا، شارژ بليط هاي الکترونيکي آنلاين و سامانه 137 انجام خواهد شد.
۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۱۸ : ۵۳
دومين همايش و نمايشگاه بين‌المللي «تهران هوشمند» در روزهاي نوزدهم و بيستم آذرماه ?? در مرکز همايش‌هاي برج ميلاد برگزار خواهد شد.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۱۵ : ۳۵
اين گزارش به مرور مختصري بر مهم‌ترين آثار مثبتي که شهرهاي هوشمند بر کيفيت زندگي شهروندان و سطح کيفي دولت‌هاي مختلف مي گذارد، خواهد پرداخت.
۱۳۹۷/۷/۲۶ - ۱۶ : ۳۶
مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران از آغاز نصب کیوسک‌های هوشمند در پایتخت خبر داد و گفت: کیوسک‌های هوشمند به عنوان یکی از پروژه‌های برنامه «تهران هوشمند» برای ارائه انواع خدمات دیجیتال شهری از جمله استفاده از اینترنت وای فای رایگان و انجام تراکنش‌های مالی شهری برای نخستین بار مورد بهره برداری قرار می‌گیرند.
۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۰ : ۴۴
رييس سازمان فضايي با اشاره صدور پروانه اپراتورهاي ماهواره اي خصوصي مخابراتي تا يک ماه آينده گفت: در توسعه فناوري فضايي در رده 9 کشور اول دنيا هستيم و گام بعدي توسعه و تثبيت صنعت فضايي در کشور است.
۱۳۹۷/۷/۹ - ۱۹ : ۲۵
شهر هوشمند به معنای بهره‌گیری از فناوری اطلاعات و ارتباطات در زیرساخت‌های شهری به منظور افزایش بهره‌وری عملیاتی، اشتراک‌گذاری داده به عموم شهروندان و بهبود بخش کیفی خدمات دولت و رشد رفاه اجتماعی است.
۱۳۹۷/۷/۸ - ۲۰ : ۲۰
به‌تازگی کارشناسان فعال در حوزه فناوری فهرستی از مزایای اینترنت اشیا و گجت‌های هوشمند را منتشر کرده‌اند که به‌وضوح نشان‌دهنده بهبود زندگی شهروندان در آینده است.
۱۳۹۷/۷/۵ - ۱۴ : ۱۵
تازه‌ترین آمارها نشان می‌دهد که پروژه‌های مربوط به توسعه شهرهای هوشمند در جهان تا سال 2022میلادی، شاهد یک رشد و افزایش 22درصدی خواهد بود.
۱۳۹۷/۶/۳۰ - ۱۵ : ۲۴
رئيس هيات مديره نظام صنفي رايانه استان قم گفت: وجود بهترين زيرساخت‌هاي شهري از ملزومات حرم اهل بيت است و بايد بهترين ظرفيت‌ها و امکانات براي زائرين تدارک ديده شود.
۱۳۹۷/۶/۷ - ۱۱ : ۴۴
اين روزها مسيريابي آنلاين براي کاربران هنگام استفاده از خودرو در داخل و خارج از شهر از اهميت بالايي برخوردار شده است و آگاهي از مسيرهاي جايگزين با مدت زمان مربوطه کمک به سزايي به صرفه‌جويي در وقت و هزينه خواهد داشت.
۱۳۹۷/۶/۱ - ۰ : ۱
رئیس سازمان فناوری اطلاعات خبر داد؛ راه‌اندازی آزمایشی خانه‌های هوشمند
رئیس سازمان فناوری اطلاعات گفت: فعالیت‌های اولیه در راستای هوشمندسازی خانه‌ها به‌صورت آزمایشی در حال انجام و اولویت بندی است.
۱۳۹۷/۵/۲۴ - ۱۷ : ۲۰
يکي از سوالاتي که همواره ذهن بسياري از کاربران را به خود مشغول کرده آن است که آينده جهان با اينترنت اشياء چگونه رقم زده خواهد شد.
۱۳۹۷/۵/۲۴ - ۱۴ : ۵۶
بنا بر اعلام مسوولان، از 3921 مدرسه در شهر تهران، 1152 مدرسه هوشمند هستند و 10 کلاس درسی با تبلت کار می‌کنند.
۱۳۹۷/۵/۲۴ - ۱۴ : ۴۷
آرشيو خبر ها

نظرسنجي