سرویس ارتباطات ثابت
یکی از محصولات ارائه شده در وبسایت‌های ستاره‌سیم و رندترین خدمات مرتبط با فون واژه است. شما می توانید با با ورود به بخش فون واژه در این وب سایت ها سیمکارت فون واژه خود را خریداری کرده و درب منزل تحویل بگیرید.
مديرعامل شرکت مخابرات درباره برنامه توسعه تلفن ثابت در سال 96 براي رفع صف انتظار فيش‌هاي تلفن ثابت، گفت: امسال قطعا وضعيت بهتر خواهد شد، البته ساير اپراتورهاي ثابت نيز براي تامين تلفن‌هاي ثابت مورد نياز متقاضيان وارد شده‌اند.
۱۳۹۶/۲/۲۰ - ۱۴ : ۶
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت مخابرات ایران، یکشنبه 31 اردیبهشت 1396 در سالن همایش های پژوهشگاه نیرو برگزار می شود.
۱۳۹۶/۲/۲۰ - ۱۳ : ۵۵
در راستای یکپارچگی کدهای خدماتی شماره 2090 مخابرات منطقه تهران به 2021 تغییر کرد
به منظور یکپارچگی کدهای خدماتی در سطح کشور شماره تلفن 2090 واحد ارتباط مردمی مخابرات منطقه تهران از تاریخ 17 اردیبهشت ماه به 2021 تغییر یافت.
۱۳۹۶/۲/۱۹ - ۱۱ : ۳۰
محاسبه کارکرد مشترکين براي مکالمات تلفن ثابت داخل استاني بر اساس دقيقه انجام و محاسبه خواهد شد.
۱۳۹۶/۲/۱۸ - ۱۷ : ۵۷
نخستین مرحله اصلاح دستورالعمل اجرایی « آیین‌نامه تقاضا و اشتراک تلفن ثابت و خدمات مخابراتی» به منظور ساده سازی ارائه خدمات، برای یک دوره شش ماهه به تمامی مدیران مناطق در سراسر کشور ابلاغ شده است.
۱۳۹۶/۲/۱۱ - ۱۹ : ۵۰
برای ثبت مشاغل در سامانه 118، تمام مدارک لازم بسته به نوع کسب و کار مانند پروانه فعالیت، جواز کسب با ذکر نام و دارای اعتبار اتحادیه دریافت می‌شود.
۱۳۹۶/۲/۱۰ - ۱۳ : ۳۰
به منظور ارتقاء سرور، سامانه هاي 1818 و 2000 در تاريخ 3 ارديبهشت ماه با اختلال همراه است.
۱۳۹۶/۲/۳ - ۹ : ۵۴
عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابرات شهید مشهدی مهدی، شهید زارعی، دکتر حسابی( مارلیک)، شهید بخششی از تاریخ 26 فروردین ماه و مراکز مخابرات شهید مفتح، الغدیر، شهید عرب سرخی، شهید جعفری، شهدای شهر قدس از تاریخ 27 فروردین ماه آغاز می شود.
۱۳۹۶/۱/۲۶ - ۱۴ : ۳۴
با اجراي عمليات کابل برگردان، ارتباط ديتاي مشترکين در مرکز مخابرات قدس از ساعت يک بامداد به مدت 5 ساعت بااختلال همراه است
۱۳۹۶/۱/۲۰ - ۱۱ : ۳۴
وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات اعلام کرد که به دليل وقوع زلزله، هيچ مشکل فني در برقراري ارتباطات استان خراسان رضوي به وجود نيامده است.
۱۳۹۶/۱/۱۶ - ۱۸ : ۱۰
عمليات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابرات پيام نور و شهيد قندي از تاريخ 16 فروردين ماه آغاز مي شود.
۱۳۹۶/۱/۱۵ - ۱۴ : ۴۲
مديرعامل شرکت مخابرات ايران گفت: امسال بالغ بر 82 ميليارد تومان سرمايه‌گذاري در شرکت مخابرات ايران و ساير شرکت‌ها به بهره‌برداري خواهد رسيد.
۱۳۹۶/۱/۵ - ۱۹ : ۵۵
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات از رسيدن به چهارچوبي براي ادامه فعاليت کارگزاران شرکت مخابرات خبر داد و گفت: در جلساتي که برگزار شد کارگزاران شرکت مخابرات و نمايندگان شرکت مخابرات براي ادامه فعاليت به چهارچوبي رسيدند که مورد حمايت من نيز قرار دارد.
۱۳۹۶/۱/۵ - ۱۲ : ۱۷
بامجوز کميسيون تنظيم مقررات ارتباطات، شرکت مخابرات مجاز شده است حدي از مکالمه را به عنوان حداقل در نظر گيرد تا اگر مشترکي از خط خود استفاده نمي‌کند، با پرداخت اين رقم بخشي از هزينه‌هاي مربوط به نگهداري خط اوتامين شود.
۱۳۹۶/۱/۵ - ۱۱ : ۱۴
مدیر عامل شرکت خدمات اول مخابرات با ابراز امیدواری نسبت به میزان پیشرفت یکی از بزرگترین پروژه‌های مرکز تماس کشور گفت: احتمالا مهر سال آینده رونمایی از این مرکز تماس را که قابلیت پاسخگویی هم‌زمان توسط1200نفر را دارد، خواهیم داشت.
۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۲ : ۱۹
معاون شرکت مخابرات ايران گفت: به مناسبت فرا رسيدن ايام نوروز 1396، تلفن هاي ثابتي که به دلايل مختلف بجز دستور قضايي قطع شده اند وصل يک طرفه مي شوند.
۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۷ : ۳۸
آرشيو خبر ها

نظرسنجي