سرویس ارتباطات ثابت
در حالي که با دستور ديوان عدالت اداري براي حذف آبونمان تلفن ثابت، شرکت مخابرات مدعي شد متحمل خسارت سالانه ??? ميلياردي مي‌شود، ظاهرا قرار است بخشي از اين خسارت با حق اشتراک ماهيانه از تلفن ثابت جبران شود.
ارتباط تلفنی مشترکان 4 مرکز مخابراتی در تهران به دلیل انجام عملیات کابل برگردان دچار اختلال 3 روزه می شود.
۱۳۹۷/۸/۹ - ۲۲ : ۲۸
مراسم توديع مهندس قاسم نظري پويا و معارفه مهندس «محمدعلي گرزين» به‌عنوان سرپرست مخابرات منطقه همدان، با حضور مهندس يافتيان عضو هيئت مديره شرکت مخابرات ايران برگزار شد.
۱۳۹۷/۸/۶ - ۲۱ : ۵۲
مديرعامل شرکت مخابرات ايران از کاهش هزينه تماس تلفن ثابت با کشور عراق در ايام اربعين حسيني خبر داد.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۱۵ : ۳۲
مديرعامل شرکت مخابرات ايران با بيان اين‌که اين شرکت با استفاده از تمام توان فني و عملياتي در حوزه شبکه، سيستم‌هاي انتقال، تلفن ثابت و ديتا آماده پوشش حداکثري مراسم اربعين حسيني است.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۱۱ : ۵۷
مشتریان تلفن ثابت می‌توانند به منظور دریافت و پرداخت صورتحساب دوره جاری خود با سامانه‌های تلفنی 1818و 2000تماس حاصل کنند.
۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۱۴ : ۵
رييس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي گفت: پيشنهاد شرکت مخابرات ايران براي تغيير تعرفه‌هاي تلفن ثابت به دليل جبران ضرر و زيان ناشي از لغو آبونمان، در کميسيون تنظيم مقررات ارتباطات بررسي مي‌شود.
۱۳۹۷/۷/۱۳ - ۱۶ : ۴۷
معاون بررسي‌هاي فني و صدور پروانه سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي گفت: بدون توسعه ارتباطات ثابت در دسترسي به فناوري‌هاي جديد مانند اينترنت اشياء و 5G موفق نخواهيم شد.
۱۳۹۷/۷/۵ - ۱۰ : ۱۳
وزير ارتباطات حکم ديوان عدالت اداري براي حذف هزينه آبونمان تلفن ثابت از قبوض مشترکان را لازم الاجرا دانست و گفت: اين حکم به مخابرات ارجاع داده شد.
۱۳۹۷/۶/۲۰ - ۱۲ : ۳۹
عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مرکز مخابرات شهید قندی از تاریخ 14 شهریور ماه آغاز می شود.
۱۳۹۷/۶/۱۴ - ۱۲ : ۴۰
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در شوراي اداري چابهار اعلام کرد که تا پايان سال روستاي بدون ارتباط در سيستان و بلوچستان نخواهيم داشت.
۱۳۹۷/۶/۱۲ - ۲۳ : ۳۹
مديرعامل شرکت مخابرات ايران از ثبت نام تلفن ثابت در همه استانهاي کشور به صورت نامحدود خبر داد و گفت: فيش هاي در نوبت تلفن ثابت به زودي تعيين تکليف مي شوند.
۱۳۹۷/۶/۱۰ - ۲۲ : ۵۰
با راه اندازی سیستم تلفن ثابت شرکت آسیاتک، امکان انتقال و استفاده از شماره‌های تماس ثابت در سراسر کشور فراهم شد.
۱۳۹۷/۵/۲۹ - ۱۵ : ۳۶
در حالي که سرويس‌هاي ارزش‌افزوده تلفن همراه هنوز هم بسياري از مشترکان را متضرر و متحمل به پرداخت هزينه اجباري مي‌کند سرويس‌هاي ارزش افزوده تلفن تلفن ثابت نيز به جان جيب مردم افتاده است.
۱۳۹۷/۵/۲۸ - ۱۵ : ۵۷
وزير ارتباطات و ‌فناوري اطلاعات با بيان اينکه نبود پوشش ارتباطي در برخي جاده هاي شهرستان دشتستان ناشي از عدم وجود شبکه برق است گفت: تجهيزات صنعت مخابرات و ارتباطات در حال کوچک شدن است و ديگر نيازي نيست تا براي ارايه خدمات به هر روستا يک ‌مرکز مخابراتي احداث شود.
۱۳۹۷/۵/۲۷ - ۱۰ : ۴۴
با اجراي عمليات کابل برگردان ، سامانه 2020 در مناطق 2،4،7 و 8 مخابراتي دچار اختلال مي شود.
۱۳۹۷/۵/۲۱ - ۱۳ : ۶
مخابرات منطقه تهران نسبت به ارسال پيامک هاي جعلي از سوي افراد سودجو در خصوص برنده شدن، اهداء جوايز و يا مراجعه شهروندان به دستگاه عابر بانک هشدار داد.
۱۳۹۷/۵/۲۱ - ۱۳ : ۴
آرشيو خبر ها

نظرسنجي