سرویس ارتباطات ثابت
در حالي‌ که ديوان عدالت اداري همچنان بر رأي صادرشده درباره ممنوعيت دريافت آبونمان تأکيد مي‌ورزد، وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات در دفاع از مصوبه سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي براي دريافت آبونمان، ابطال رأي صادرشده را درخواست کرده است.
با اجراي عمليات کابل برگردان ، سامانه 2020 در مناطق 2،4،7 و 8 مخابراتي دچار اختلال مي شود.
۱۳۹۷/۵/۲۱ - ۱۳ : ۶
مخابرات منطقه تهران نسبت به ارسال پيامک هاي جعلي از سوي افراد سودجو در خصوص برنده شدن، اهداء جوايز و يا مراجعه شهروندان به دستگاه عابر بانک هشدار داد.
۱۳۹۷/۵/۲۱ - ۱۳ : ۴
دريافت آبونمان تلفن‌هاي ثابت در مصوبه کميسيون تنظيم مقررات ارتباطات در حالي ابطال شده که وضعيت ساير بخش‌هاي اين مصوبه از جمله تعرفه‌هاي مکالمه با اپراتورهاي ثابت و سيار مشخص نيست و از طرفي با عدم دريافت آبونمان، شرکت مخابرات ايران متحمل هزينه‌هاي زيادي خواهد شد و اين سوال را ايجاد کرده که ممکن است در آينده تعرفه‌هاي تلفن ثابت تغيير کند.
۱۳۹۷/۵/۱۶ - ۱۰ : ۳۹
با اجراي عمليات کابل برگردان ، سامانه 2020 در مناطق 3 ، 5 و 7 مخابراتي دچار اختلال مي شوند
۱۳۹۷/۵/۱۶ - ۱۰ : ۳۳
فروش اجباري اينترنت به متقاضيان خطوط تلفن ثابت در برخي مراکز مخابراتي تهران با اعتراض کاربران روبه رو شده است. در اين زمينه مديرعامل شرکت مخابرات ايران، اين اقدام مراکز را غيرقانوني مي داند.
۱۳۹۷/۵/۱۵ - ۲۲ : ۳۴
هيئت عمومي ديوان عدالت اداري با شکايت ديوان محاسابات کشور، دريافت آبونمان از مشترکين تلفن‌هاي ثابت را فاقد مجوز قانوني دانست و آن را ابطال کرد.
۱۳۹۷/۵/۱۰ - ۱۹ : ۱۰
طي مراسمي با حضور مديران ارشد شرکت مخابرات ايران، با صدور حکمي از سوي مهندس سيد مجيد صدري، "بهمن اسماعيل‌زاده" به عنوان سرپرست مخابرات منطقه اردبيل، منصوب شد.
۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۲۰ : ۰
عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابرات شهید لطیفی، شهید یزدانپناه، بعثت، شهید ورمزیاری گلستان از تاریخ 19 تیر ماه آغاز می شود.
۱۳۹۷/۴/۱۹ - ۱۲ : ۱۱
برمبنای پایش ارتباطات زیرساخت؛ 11کشور دارای بیشترین تماس از ایران هستند
شرکت ارتباطات زیرساخت جزئیات بیشترین ترافیک مکالمات بین الملل کاربران ایرانی را اعلام کرد؛ 11 کشور بیشترین حجم تماس ایرانیها را به خود اختصاص داده اند.
۱۳۹۷/۴/۶ - ۱۶ : ۲۷
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات بيان کرد: امروز بازديدهاي ميداني از پروژه‌ها داريم تا موانع حوزه ارتباطات استان کرمان را بررسي و در تصميماتي که در سطح استان گرفته مي‌شود، براي حل آنها تسريع شود.
۱۳۹۷/۴/۲ - ۱۷ : ۴
رئيس سازمان فضايي ايران با اشاره به تشکيل کميته زيست بوم مخابرات ماهواره‌اي، خواستار همکاري علمي و فني نهادهاي تحقيقاتي براي تدوين سند راهبردي مخابرات ماهواره اي شد.
۱۳۹۷/۳/۱۲ - ۱۳ : ۵۳
مديرعامل شرکت مخابرات ايران گفت: تقويت زيرساخت شبکه و فناوري اطلاعات، ارائه سرويس‌هاي يکپارچه و باندل، ارائه اپليکيشن هاي کسب ‌وکار و توسعه شبکه فروش از جمله تغييرات آينده در يکپارچگي‌هاي‌ مجموعه ثابت و سيار است.
۱۳۹۷/۳/۷ - ۱۷ : ۱۹
مخابرات منطقه تهران اعلام کرد: کلاهبرداران در مناسبت های مختلف با ارسال پیامک یا تماس تلفنی با مضمون برنده شدن در قرعه کشی یا اهداء جایزه خوش حسابی طرح های مخابراتی، با درخواست از شهروندان برای مراجعه به خودپرداز، اخاذی می کنند.
۱۳۹۷/۳/۷ - ۱۷ : ۱۶
گاهي در برخورد با بعضي از موضوعات تجاري به اين فکر مي‌کنيم از چه راهي تشخيص دهيم کدام طرح کلاهبرداري است؟ آيا طرح‌هاي کلاهبرداري و دسيسه‌هاي مربوط به آن نشانه‌اي دارند؟
۱۳۹۷/۳/۵ - ۱۵ : ۳۰
شرکت مخابرات ایران اعلام کرد که در روز سه شنبه 11 اردیبهشت ماه 1397 مصادف با اول ماه می، روز جهانی کارگر تعطیل است.
۱۳۹۷/۲/۳ - ۱۵ : ۱۰
مدير عامل شرکت مخابرات ايران درباره همگرايي تلفن ثابت و همراه گفت: اول ما دنبال اين هستيم از منابع مشترک هر دو شرکت استفاده کنيم و بحث همگرايي بيشتر در بالا بردن کيفيت و بهره‌وري است.
۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۱۱ : ۳۷
آرشيو خبر ها

نظرسنجي