سرویس ارتباطات ثابت
یکی از محصولات ارائه شده در وبسایت‌های ستاره‌سیم و رندترین خدمات مرتبط با فون واژه است. شما می توانید با با ورود به بخش فون واژه در این وب سایت ها سیمکارت فون واژه خود را خریداری کرده و درب منزل تحویل بگیرید.
عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مرکز مخابرات شهید قندی از تاریخ 14 شهریور ماه آغاز می شود.
۱۳۹۷/۶/۱۴ - ۱۲ : ۴۰
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در شوراي اداري چابهار اعلام کرد که تا پايان سال روستاي بدون ارتباط در سيستان و بلوچستان نخواهيم داشت.
۱۳۹۷/۶/۱۲ - ۲۳ : ۳۹
مديرعامل شرکت مخابرات ايران از ثبت نام تلفن ثابت در همه استانهاي کشور به صورت نامحدود خبر داد و گفت: فيش هاي در نوبت تلفن ثابت به زودي تعيين تکليف مي شوند.
۱۳۹۷/۶/۱۰ - ۲۲ : ۵۰
با راه اندازی سیستم تلفن ثابت شرکت آسیاتک، امکان انتقال و استفاده از شماره‌های تماس ثابت در سراسر کشور فراهم شد.
۱۳۹۷/۵/۲۹ - ۱۵ : ۳۶
در حالي که سرويس‌هاي ارزش‌افزوده تلفن همراه هنوز هم بسياري از مشترکان را متضرر و متحمل به پرداخت هزينه اجباري مي‌کند سرويس‌هاي ارزش افزوده تلفن تلفن ثابت نيز به جان جيب مردم افتاده است.
۱۳۹۷/۵/۲۸ - ۱۵ : ۵۷
وزير ارتباطات و ‌فناوري اطلاعات با بيان اينکه نبود پوشش ارتباطي در برخي جاده هاي شهرستان دشتستان ناشي از عدم وجود شبکه برق است گفت: تجهيزات صنعت مخابرات و ارتباطات در حال کوچک شدن است و ديگر نيازي نيست تا براي ارايه خدمات به هر روستا يک ‌مرکز مخابراتي احداث شود.
۱۳۹۷/۵/۲۷ - ۱۰ : ۴۴
با اجراي عمليات کابل برگردان ، سامانه 2020 در مناطق 2،4،7 و 8 مخابراتي دچار اختلال مي شود.
۱۳۹۷/۵/۲۱ - ۱۳ : ۶
مخابرات منطقه تهران نسبت به ارسال پيامک هاي جعلي از سوي افراد سودجو در خصوص برنده شدن، اهداء جوايز و يا مراجعه شهروندان به دستگاه عابر بانک هشدار داد.
۱۳۹۷/۵/۲۱ - ۱۳ : ۴
دريافت آبونمان تلفن‌هاي ثابت در مصوبه کميسيون تنظيم مقررات ارتباطات در حالي ابطال شده که وضعيت ساير بخش‌هاي اين مصوبه از جمله تعرفه‌هاي مکالمه با اپراتورهاي ثابت و سيار مشخص نيست و از طرفي با عدم دريافت آبونمان، شرکت مخابرات ايران متحمل هزينه‌هاي زيادي خواهد شد و اين سوال را ايجاد کرده که ممکن است در آينده تعرفه‌هاي تلفن ثابت تغيير کند.
۱۳۹۷/۵/۱۶ - ۱۰ : ۳۹
با اجراي عمليات کابل برگردان ، سامانه 2020 در مناطق 3 ، 5 و 7 مخابراتي دچار اختلال مي شوند
۱۳۹۷/۵/۱۶ - ۱۰ : ۳۳
فروش اجباري اينترنت به متقاضيان خطوط تلفن ثابت در برخي مراکز مخابراتي تهران با اعتراض کاربران روبه رو شده است. در اين زمينه مديرعامل شرکت مخابرات ايران، اين اقدام مراکز را غيرقانوني مي داند.
۱۳۹۷/۵/۱۵ - ۲۲ : ۳۴
هيئت عمومي ديوان عدالت اداري با شکايت ديوان محاسابات کشور، دريافت آبونمان از مشترکين تلفن‌هاي ثابت را فاقد مجوز قانوني دانست و آن را ابطال کرد.
۱۳۹۷/۵/۱۰ - ۱۹ : ۱۰
طي مراسمي با حضور مديران ارشد شرکت مخابرات ايران، با صدور حکمي از سوي مهندس سيد مجيد صدري، "بهمن اسماعيل‌زاده" به عنوان سرپرست مخابرات منطقه اردبيل، منصوب شد.
۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۲۰ : ۰
عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابرات شهید لطیفی، شهید یزدانپناه، بعثت، شهید ورمزیاری گلستان از تاریخ 19 تیر ماه آغاز می شود.
۱۳۹۷/۴/۱۹ - ۱۲ : ۱۱
برمبنای پایش ارتباطات زیرساخت؛ 11کشور دارای بیشترین تماس از ایران هستند
شرکت ارتباطات زیرساخت جزئیات بیشترین ترافیک مکالمات بین الملل کاربران ایرانی را اعلام کرد؛ 11 کشور بیشترین حجم تماس ایرانیها را به خود اختصاص داده اند.
۱۳۹۷/۴/۶ - ۱۶ : ۲۷
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات بيان کرد: امروز بازديدهاي ميداني از پروژه‌ها داريم تا موانع حوزه ارتباطات استان کرمان را بررسي و در تصميماتي که در سطح استان گرفته مي‌شود، براي حل آنها تسريع شود.
۱۳۹۷/۴/۲ - ۱۷ : ۴
آرشيو خبر ها

نظرسنجي