سرویس ارتباطات ثابت
در حالي‌ که ديوان عدالت اداري همچنان بر رأي صادرشده درباره ممنوعيت دريافت آبونمان تأکيد مي‌ورزد، وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات در دفاع از مصوبه سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي براي دريافت آبونمان، ابطال رأي صادرشده را درخواست کرده است.
معاون بررسي‌هاي فني و صدور پروانه سازمان تنظيم مقررات: اپراتورهاي وايمکس تا زمان دريافت مجوز موبيليتي به کيفيت سرويس‌ها بپردازند
معاون بررسي‌هاي فني و صدور پروانه سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي درباره امنيت سرويس وايمکس گفت: جزئيات امنيتي را خود اپراتورها بايد جواب دهند ولي به هر حال وايمکس يک استاندارد بين المللي شناخته شده است و در همه مجامع بين المللي هم آن را به عنوان يک سيستم خوب مي‌شناسند.
۱۳۸۹/۸/۳ - ۱۱ : ۱۲
درآمد مستقیم و غیرمستقیم دولت از اجرای پروژه اپراتور تلفن همراه ایرانسل در طول 4 سال گذشته به بیش از 5 هزار میلیارد تومان رسیده است.
۱۳۸۹/۸/۲ - ۱۳ : ۵
طبق مطالعات انجام شده در دنيا راه‌اندازي و بهره برداري از شبکه وايمکس ارزان‌تر از نسل سوم موبايل خواهد بود و به همين دليل است که سرويس وابمکس سيار براي استفاده از سرويس‌هاي باند وسيع بي سيم متقاضيان بيشتري را به خود اختصاص داده است.
۱۳۸۹/۷/۲۴ - ۱۲ : ۳۴
دو شهر قرچک و خوراسگان و همچنین مناطق رحنان و نصرآباد استان اصفهان و مهرشهر کرج تحت پوشش خدمات پیشرفته وایمکس ایرانسل قرار گرفتند.
۱۳۸۹/۶/۳۱ - ۹ : ۳۵
همراه اول اعلام کرد که با وجود رکود نسبی در فروش سیم‌کارت‌های تلفن همراه در کشور، فروش سیم‌کارت‌های اعتباری این اپراتور هم‌چنان با استقبال روبه‌رو است.
۱۳۸۹/۶/۲۹ - ۹ : ۰
یک کارشناس مخابرات معتقد است که تفاوت بزرگ موجود بین نسل سوم موبایل (3G ) و سیستم کنونی تلفن در شبکه های آنها است که با شروع حجم وسیع انتقال دیتا توسط شبکه های نسل سوم تماسهای تلفنی بسیار ارزان خواهند شد.
۱۳۸۹/۶/۲۲ - ۱۲ : ۳۰
آرشيو خبر ها

نظرسنجي