سرویس ICT بين الملل
دبیر کنفرانس بین المالی مخابرات نوری بیسیم غرب آسیا اعلام کرد: دانشگاه شهید بهشتی میزبان پژوهشگران تراز اول بین المللی در حوزه مخابرات نوری است.
رومينيگ تلفن همراه و اينترنت از روز گذشته (?? ژوئن) در محدوده کشورهاي اتحاديه اروپا رايگان شد.
۱۳۹۶/۳/۲۶ - ۱۳ : ۵۳
دبيرکل اتحاديه جهاني مخابرات در ديدار با دکتر واعظي با اشاره به برگزاري کنفرانس WTDC در سال جاري گفت: ايران مي تواند در اين کنفرانس نقش موثر و فعال داشته باشد.
۱۳۹۶/۳/۲۵ - ۱۳ : ۳۴
اجلاس جهانی جامعه اطلاعاتی با شعار «جامعه اطلاعاتی و دانش بنیان در جهت اهداف توسعه پایدار» از 22 تا 24 خرداد 96 ( 12-16 ژوئن) در ژنو برگزار می شود.
۱۳۹۶/۳/۲۳ - ۱۲ : ۵۵
در دادگاه عالي شهر ژوهانسبورگ انجام مي شود بررسي پرونده مناقشه ترک سل و ام.تي.ان (MTN)
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات به مناقشه اي که بين شرکت ترکيه اي ترک سل و شرکت آفريقاي جنوبي ام.تي.ان(MTN) در روزهاي اخير ايجاد شده است، اشاره کرد و گفت: تخلف يا رعايت نکردن قانون و عرف بين الملل در تعيين اپراتور دوم تلفن همراه کشورمان رخ نداده است.
۱۳۹۶/۳/۱۷ - ۸ : ۴۳
اتحادیه جهانی مخابرات (ITU ) در جدیدترین گزارش خود اعلام کرد که ایران رتبه 103جهان را در میان کشورهای جهان در زمینه سطح دسترسی به اینترنت دارد.
۱۳۹۶/۳/۹ - ۱۲ : ۱۰
در حالی که باج افزار واناکرای تا به حال عمدتاً کشورهای اروپایی را هدف قرار داده بود، اخباری دال بر افزایش فعالیت آن در کشورهای آسیایی به گوش می‌رسد.
۱۳۹۶/۳/۶ - ۱۶ : ۵
معاون وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در اهواز گفت: براي ترانزيت ارتباطات بين‌المللي به عراق، استان خوزستان و شهر اهواز را انتخاب کرده‌ايم تا تبديل به دروازه بين‌الملل اينترنت شود.
۱۳۹۶/۳/۵ - ۱۴ : ۵۲
يک مادر بزرگ بازنشسته روسي با بازهاي رايانه اي براي خود درآمدزايي مي کند.
۱۳۹۶/۲/۳۰ - ۱۵ : ۳۳
در حالي که ارتباطات براي مدت‌هاي زيادي شکل متني و پس از آن صوتي داشت، امروز پيشرفت ‌سريع فناوري برقراري ارتباط ميان افراد را به سمت تماس‌هاي تصويري کشانده و به نوعي فاصله زياد ميان آنها را از بين برده است.
۱۳۹۶/۲/۲۷ - ۲۳ : ۴۲
اگر در زمان خريد يک گوشي دست دوم نگران دزدي بودن آن هستيد، مي‌توانيد با استفاده از يک فناوري جديد از موضوع اطمينان کسب کنيد.
۱۳۹۶/۲/۲۵ - ۱۶ : ۴۰
یک کارشناس انگلیسی خبر داد؛ فردا دوشنبه یک حمله بزرگ سایبری رخ می دهد
یک کارشناس امنیتی در انگلیس امروز یکشنبه هشدار داد که یک حمله بزرگ سایبری ظرف 24 ساعت آینده رخ خواهد داد.
۱۳۹۶/۲/۲۴ - ۲۲ : ۱
معاون امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات سازمان فناوری اطلاعات تنها راه مقابله با باج افزارها اقدام های پیشگیرانه است
معاون امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات سازمان فناوری اطلاعات برای مقابله با باج افزارها توصیه هایی کرد و گفت: به روز رسانی سیستم ها، باز نکردن ایمیل های مشکوک، به روز رسانی آنتی ویروسها، مراجعه به بسته های آگاهی رسانی که از سوی مرکز ماهر ارسال می شود می تواند برای پیشگیری راهگشا باشد.
۱۳۹۶/۲/۲۴ - ۱۵ : ۱۴
از روز گذشته حملات سایبری بی سابقه ای در کل جهان با سوءاستفاده از نشت اطلاعات از آژانس امنیت ملی آمریکا آغاز شده است.
۱۳۹۶/۲/۲۳ - ۱۶ : ۴۹
گروه ام تی ان آفریقای جنوبی موافقت کرد در شرکت ایرانیان نت که یک شبکه پهنای باند خط ثابت است، بیش از 295 میلیون دلار سرمایه‌گذاری کند.
۱۳۹۶/۲/۱۹ - ۱۴ : ۲۴
نتايج يک بررسي نشان مي دهد اکثر افراد بزرگسال در آمريکا استفاده از تلفن هاي ثابت را کنار گذاشته و متوقف کرده اند.
۱۳۹۶/۲/۱۷ - ۱۶ : ۳۳
اپلیکیشن سلامت همراه حاوی 6 تست سلامتی اعتماد به نفس، افسردگی، پوکی استخوان، فرزندپروری، مشکلات خانواده و بیش فعالی است و هر تست سلامتی در این اپلیکیشن شامل مجموعه ­ای از سوالات استاندارد است که کاربر پس از پاسخ به آنها با توجه به نتیجه تست، راهکارهایی را جهت بهبود وضعیت خود دریافت می ­کند.
۱۳۹۶/۲/۹ - ۱۵ : ۱۷
آرشيو خبر ها

نظرسنجي