سرویس ICT بين الملل
تا پنج سال آینده در چین محقق می‌شود اتصال یک میلیون دستگاه به شبکه 5G
دولت چین برآورد و اعلام کرده است که با توجه به توسعه روزافزون زیرساخت‌های نسل پنجم اینترنت، در پنج سال آینده بالغ بر یک میلیون دستگاه به شبکه 5G در این کشور مجهز و متصل باشند.
پيش‌نويس قانون ملي فضا توسط دستيار حقوقي رئيس‌جمهور به وزارت ارتباطات ارائه شد.
۱۳۹۶/۷/۱۱ - ۲۳ : ۲۵
در ماه‌های اخیر، کشورهای کره شمالی و ایالات متحده آمریکا همواره یکدیگر را به جنگ هسته ای تهدید می‌کنند اما آیا واقعا جنگ هسته‌ای خطرناک‌ترین تهدید ممکن است؟
۱۳۹۶/۷/۹ - ۱۹ : ۲۰
پنجمين همايش بين‌المللي مقابله با جرايم رايانه‌اي به ابتکار پليس بين‌الملل (اينترپل) و پليس اروپائي(يوروپل ) در مقر يوروپل واقع در شهر لاهه هلند برگزارشد.
۱۳۹۶/۷/۹ - ۱۹ : ۱۳
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران در دیدار با وزیر ارتباطات افریقای جنوبی در حاشیه اجلاس ITU ، توافق کردند که سطح همکاری های دو کشور در حوزه ICT به دو برابر سطح فعلی افزایش یابد.
۱۳۹۶/۷/۵ - ۱۸ : ۳۰
وزير ارتباطات با بيان اينکه از بسياري جهات، آينده سياره ما، محيط‌زيست و شيوه‌هاي زندگي ما به بهره‌برداري از ICT بستگي دارد تا توسعه پايدار تضمين شود، از اهميت فناوري‌ها و مفاهيم چندگانه‌اي مانند اينترنت اشيا، هوش مصنوعي، داده‌هاي عظيم سخن گفت.
۱۳۹۶/۷/۵ - ۱ : ۳
کنفرانس و نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات 2017 بعنوان یکی از بزرگترین رویدادهای علم و فناوری، از امروز در شهر بوسان کره جنوبی به مدت چهار روز برگزار می‌شود.
۱۳۹۶/۷/۳ - ۱۷ : ۲۷
وزير ارتباطات عراق، انتصاب مهندس آذري جهرمي را به عنوان وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات جمهوري اسلامي ايران، تبريک گفت.
۱۳۹۶/۶/۲۹ - ۱۴ : ۴۵
وزرای ارتباطات و رسانه های جمعی روسیه، ارتباطات و فناوری اطلاعات جمهوری عربی سوریه و وزیر اقتصاد آذربایجان به مناسبت انتصاب مهندس محمد جواد آذری جهرمی به عنوان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات جمهوری اسلامی ایران، به طور جداگانه، پیامهای تبریک ارسال کردند.
۱۳۹۶/۶/۲۸ - ۱۲ : ۳۸
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در ديدار دبيرکل اپسکو ، براي همکاري در پروژه هاي مشترک اين سازمان اعلام آمادگي کرد.
۱۳۹۶/۶/۲۲ - ۲۳ : ۳
وزير ارتباطات با بيان اينکه در حوزه مارکتينگ اندرويدي تا حدود زيادي بي‌نياز از خدمات بيروني هستيم، درباره لزوم تلاش براي ايجاد استراتژي در حوزه موبايل و کسب‌وکارهاي نوپا در راستاي g محدوديت‌ها و کسب بازارهاي بين‌المللي توضيح داد.
۱۳۹۶/۶/۲۰ - ۱۴ : ۲۳
پس از اينکه شرکت اپل اپليکيشن‌هاي ايراني را با توجيه تحريم‌هاي آمريکا عليه ايران از اپ‌استور حذف کرد، به نظر مي‌رسد اين بار نوبت شرکت گوگل شده تا در فروشگاه ‌آنلاين خود را روي اپليکيشن‌هاي اين بازار اندرويدي ببندد.
۱۳۹۶/۶/۱۹ - ۱۳ : ۱۵
پروانه مافی گفت: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در تعامل با وزارت امور خارجه باید مسئله‌ی حذف برخی اپلیکیشن های ایرانی از App Store شرکت اپل را حل کنند.
۱۳۹۶/۶/۱۵ - ۱۱ : ۳۸
6 بانک و مؤسسه مالی بزرگ در جهان برای مقابله با سوءاستفاده‌های مالی در فضای مجازی و سرقت‌های اینترنتی، سیستم رمزگذاری اختصاصی راه‌اندازی می‌کنند.
۱۳۹۶/۶/۱۲ - ۱۴ : ۴۹
اپراتور مخابراتي China Unicom و شرکت اريکسون خبر از راه‌اندازي تجاري خدمات گيگابيتي LTE-B داده‌اند.
۱۳۹۶/۶/۱۱ - ۱ : ۵۳
گوگل و اپل ممکن است در حوزه تکنولوژی با هم رقابت کنند اما با این وجود، با یکدیگر شریک نیز هستند. اخیراً گزارشی منتشر شده که در آن نشان از قرارداد میلیاردی بین گوگل و اپل است.
۱۳۹۶/۵/۲۷ - ۱۸ : ۱۸
يک بدافزار مشابه ويروس واناکري به مراکز خدمت رساني يک شرکت فناوري در کره جنوبي حمله کرده است.
۱۳۹۶/۵/۲۷ - ۱۸ : ۷
آرشيو خبر ها

نظرسنجي