سرویس اينترنت
اپراتورهاي ارائه کننده خدمات اينترنت ثابت از اواخر اين هفته ملزم شده‌اند که حداقل ? درصد به حجم مصرف منصفانه بسته‌هاي اينترنتي مشترکان اضافه کنند.
گوگل مشغول ابداع خدمتي است که جستجوي کاربر در اينترنت را با شماره تماس او مرتبط مي کند.
۱۳۹۷/۶/۲۴ - ۱۰ : ۲۷
براساس اظهارات رئيس هيئت مديره يکي از شرکت‌هاي ارتباطات ثابت کشور، به واسطه عدم تعادل تعرفه‌اي در بخش اينترنت ثابت و سيار حدود هشت درصد از مشترکان ثابت در کمتر از يک سال گذشته به سمت شبکه موبايل ريزش کرده‌اند.
۱۳۹۷/۶/۲۳ - ۲۳ : ۲۲
مديرکل نظارت بر خدمات عمومي اجباري ارتباطات و فناوري اطلاعات از فراهم شدن امکان اعلام شکايت در حوزه ICT در قالب صندوق پستي ??? خبر داد.
۱۳۹۷/۶/۲۲ - ۲۰ : ۵۱
اگر وای‌فای خود را به درستی ایمن نکنید، این امکان را برای دیگران فراهم می‌کنید که از آن استفاده کنند؛ درصورتی که می‌توانید وای‌فای خود را با اعمال روش‌هایی در برابر این افراد ایمن نگه دارید.
۱۳۹۷/۶/۲۱ - ۱۹ : ۱
رييس سازمان فضايي ايران گفت: با تاسيس نخستين اپراتور ماهواره‌اي کشور، توزيع و فروش پهناي باند ماهواره اي، دسترسي به اينترنت، ارائه خدمات صوتي، تصويري و پخش همگاني روي ماهواره به بخش خصوصي واگذار مي‌شود.
۱۳۹۷/۶/۱۹ - ۱۵ : ۲۸
اکثر مشترکان تلفن همراه، از بسته‌هاي تشويقي اينترنت اپراتورهاي همراه استفاده مي‌کنند، اما با تمام شدن اين بسته‌ها، اينترنت با تعرفه آزاد محاسبه خواهد شد که در مقايسه با بسته‌هاي تعريف‌شده در اپراتورها براي کاربران مقرون‌به‌صرفه نيست. به همين دليل آگاهي از زمان اتمام بسته اينترنتي اهميت زيادي دارد و برخي کاربران مدعي‌اند که اين موضوع در زمان مناسبي به آن‌ها اطلاع داده نمي‌شود.
۱۳۹۷/۶/۱۸ - ۱۳ : ۲۳
ارتباط اينترنت پرسرعت ( ADSL) مخابرات منطقه تهران در روز پنجشبنه 15 شهريور ماه دچار اختلال مي شود.
۱۳۹۷/۶/۱۴ - ۱۲ : ۳۴
در حدود۲۰ روزی که از اجرایی شدن بسته جدید ارزی می‌گذرد حدود یک و نیم میلیارد دلار ارز در سامانه نیما و بین صادرکنندگان و واردکنندگان مورد معامله قرار گرفته است.
۱۳۹۷/۶/۹ - ۱۹ : ۳۴
رویترز طی گزارشی مدعی عملیات سازمان یافته دولت ایران با هدف تاثیرگذاری بر کاربران اینترنت در جهان شد.
۱۳۹۷/۶/۹ - ۱۹ : ۲۵
رئیس سازمان فناوری اطلاعات با اشاره به صعود ۳۸ پله‌ای شاخص مشارکت الکترونیکی ایران در ارزیابی‌های سازمان ملل گفت: در حوزه دولت الکترونیک مفهوم جدیدی تحت عنوان دولت هوشمند در حال شکل‌گیری است.
۱۳۹۷/۶/۹ - ۱۹ : ۱۹
با مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات؛ تعرفه پهنای باند اینترنت با سرعت 100مگابیت تغییر کرد
کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، مصوبه تعرفه پهنای باند اینترنت برای سرعت 100مگابیت بر ثانیه 100Mbps ) و بالاتر از آن را اصلاح کرد.
۱۳۹۷/۶/۱ - ۱۸ : ۱۲
معاون نظارت رگولاتوري به متقاضيان سرويس‌هاي ارتباطي و فناوري اطلاعات هشدار داد؛ سرويس‌هاي ارتباطي ثابت و سيار مورد نياز خود را فقط از دارندگان پروانه مجاز خريداري کنند.
۱۳۹۷/۵/۲۹ - ۱۴ : ۲۲
به منظور برگردان و ارتقاء تجهيزات، اينترنت پرسرعت (ADSL) در مناطق 7 و 8 مخابراتي دچار اختلال مي شود.
۱۳۹۷/۵/۲۸ - ۱۵ : ۵۲
اپراتور اسپرینت با همکاری شرکت ال‌جی الکترونیکس قصد دارد در نیمه نخست سال آینده 2019میلادی به توسعه شبکه نسل پنجم اینترنت همراه5G بپردازد.
۱۳۹۷/۵/۲۶ - ۱۶ : ۵۴
طرح غزال با هدف فروش اينترنت پر سرعت ( ADSL) با امتياز سرعت و زمان استفاده بيشتر بدون افزايش تعرفه و دريافت يک ماه اينترنت رايگان در مخابرات منطقه تهران آغاز شد
۱۳۹۷/۵/۲۲ - ۱۲ : ۱۴
مرورگر اينترنتي فايرفاکس با اضافه کردن يک افزونه تحت عنوان advance، فهرستي از وب سايت هاي موردعلاقه کاربران را در صفحه نخست خود نمايش مي دهد.
۱۳۹۷/۵/۱۹ - ۱۸ : ۲۸
آرشيو خبر ها

نظرسنجي