سرویس اينترنت
به تازگي محققان و کارشناسان امنيتي به کاربران هشدار داده‌اند که مرورگر اينترنت اکسپلورر از رايانه خود به طور کلي حذف کنند.
رييس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي از لغو خريد همه مشترکاني خبر داد که در پي پيام جعلي اختصاص حجم رايگان اينترنت صورت گرفته و اعلام کرد: اپراتورها ملزم شده‌اند در فرايند جديد براي همه سرويسها، تاييد مشترک به صورت جداگانه پيش‌بيني شود.
۱۳۹۷/۳/۲۹ - ۱۱ : ۳۲
کاربران دستگاه‌هاي اندرويدي با رعايت چند نکته مي‌توانند مصرف اينترنت را مديريت کرده و کاهش دهند.
۱۳۹۷/۳/۲۵ - ۱۰ : ۳۶
مجمع عمومی عادی سالیانه و عادی به طور فوق العاده صاحبان سهام شرکت مخابرات ایران، امروز در پژوهشگاه نیرو برگزار و در آن گزارش هیات مدیره در مورد عملکرد سال مالی منتهی به 29اسفند 1396قرائت و در مورد بررسی و تصویب صورت سال مالی مربوط به سال مالی گذشته تصمیم‌گیری شد.
۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۱۴ : ۳۷
با انجام چند تنظيم ساده مي‌توان اينترنت گوشي اندرويد را به کامپيوتر يا لپ‌تاپ انتقال داد.
۱۳۹۷/۳/۲۲ - ۱۶ : ۴۰

اگر شما فکر می‌کنید که با داشتن یک رمز عبور قوی، حساب شما در برابر هکرها ایمن می‌ماند یا درصورت افشای رمز عبور پییچیده خود همچنان می‌توانید از همان رمز استفاده کنید، به‌شدت در اشتباه هستید.
۱۳۹۷/۳/۱۸ - ۰ : ۹
آگاهي والدين از مهارت‌هاي زندگي و نحوه تربيت فرزندان، موجب ارتقاي سطح آگاهي افراد خانواده شده و به نوعي باعث نزديکي فرزندان به والدين مي‌شود. بزه‌هاي اتفاق افتاده در فضاي مجازي، اکثرا به علت آگاهي نداشتن والدين از خطرهاي اينترنت و فضاي مجازي برمي‌گردد.
۱۳۹۷/۳/۹ - ۱۲ : ۲۰
پژوهشگران فعال در حوزه امنيت سايبري اعلام کرده‌اند که خيل عظيمي از دستگاه‌هاي الکترونيکي متصل به اينترنت اشياء (IoT) در برابر حملات سايبري آسيب‌پذيري بسيار بالايي دارند.
۱۳۹۷/۳/۸ - ۱۱ : ۴۴
از زمان ارائه تعرفه‌هاي غيرحجمي براي اينترنت ثابت، مساله‌ مشترکاني که خواستار سرعت بالا و حجم پايين‌تر بودند، مطرح شد؛ موضوعي که با اعتراض کاربران کم‌مصرف که مجبور بودند هزينه مصرف منصفانه را بپردازند مواجه و موجب شد وعده‌هايي براي ارائه تعرفه‌هايي مناسب حال آنان داده شود.
۱۳۹۷/۳/۵ - ۱ : ۳۱
با اتمام مهلت وزيرارتباطات به اپراتورها 85 درصد اختلالات اينترنتي مرتفع شده است
معاون نظارت سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي در خصوص نتيجه دستور وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات براي رفع اختلالات اينترنتي گفت : با توجه به دستور وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات و تاکيد وي بر رسيدگي سريع و موثر در خصوص اختلالات رخداده در سرويس‌هاي اينترنتي کارگروهي از روز گذشته با حضور مديران عامل و تيم‌هاي فني شرکت‌هاي ارايه کننده خدمات اينترنتي و با محوريت سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي تشکيل و موارد رفع اشکالات و اختلالات در جلسات فشرده و آنلاين پيگيري شد.
۱۳۹۷/۳/۳ - ۲۱ : ۲۹
در جلسه عصر امروز و با دستور وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، اپراتورها و شرکت هاي ارايه دهنده اينترنت مکلف به رفع اختلالات اينترنتي ظرف 24 ساعت آينده شدند.
۱۳۹۷/۳/۱ - ۲۱ : ۳۲
رييس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي تاکيد کرد که اختلالات اينترنت که اين روزها شاهديم به دليل اعمال فيلترينگ تلگرام است.
۱۳۹۷/۲/۳۱ - ۱۸ : ۱۲
برخي کاربران گله دارند که چرا حجم اينترنت ما زود تمام مي شود؟ کارشناسان راهکارهايي پيشنهاد مي‌کنند که مي‌توان از آن‌ها براي مديريت و کنترل مصرف اينترنت همراه استفاده کرد.
۱۳۹۷/۲/۳۱ - ۱۸ : ۳
قرار است با موافقت وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، تغيير تعرفه‌هاي جديد اينترنت براي مشترکان کم مصرف توسط اپراتورهاي ارائه‌دهنده خدمات اينترنتي امروز ابلاغ شود.
۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۱۱ : ۲
در صورت داشتن بسته اينترنتي، هزينه مصرفي مشترکان به صورت آزاد محاسبه نخواهد شد، حتي اگر از نرم‌افزارهاي تغييردهنده آي‌پي مانند وي‌پي‌ان استفاده کنند.
۱۳۹۷/۲/۱۷ - ۱۵ : ۴۳
در روز بیش از 6 تا 7 میلیون حمله سایبری به کشور اتفاق می‌افتد که درصدی از آن تأثیری در زیرساخت‌ها، سامانه‌ها و غیره ندارند، اما بنا بر اعلام مسوولان در سال گذشته، 296 حمله جدی به سامانه و زیرساخت‌های کشور صورت گرفت که مبدأ و منشا 50 درصد از این حملات از سوی آمریکا و چین 30 درصد از سوی برخی کشورهای اروپایی مثل هلند، آلمان بوده است.
۱۳۹۷/۲/۱۵ - ۱۲ : ۳۸
اين روزها که بحث امنيت سايبري حساب‌هاي کاربري در اپليکشن و سرويس‌هاي مختلف اينترنتي و آنلاين داغ شده، آگاهي از راه‌هاي افزايش امنيت سايبري و توجه به اين امر از اهميت بالايي برخوردار است.
۱۳۹۷/۲/۱۰ - ۱۵ : ۴۲
آرشيو خبر ها

نظرسنجي