سرویس فناوري‌هاي نوين
به نظر مي‌رسد که اپليکيشن پيام‌رسان اختصاصي گوگل از اين پس بر روي گوشي‌هاي سامسونگ به صورت پيش‌فرض نصب خواهد شد و در اختيار کاربران قرار خواهد گرفت.
از این پس کاربران قادر خواهند بود پادکست‌های موردنظر خود را در موتور جستجوی گوگل به صورت یک دسته بندی جداگانه پیدا کنند.
۱۳۹۸/۲/۱۸ - ۲۲ : ۴۷
سامسونگ يک تلويزيون عمودي براي نسل جوان ابداع کرده است. اين تلويزيون عمودي مجهز به ميکروفون است تا دستورات صوتي کاربر را دريافت کند و دستيار هوش مصنوعي نيز در آن به کار رفته است.
۱۳۹۸/۲/۱۱ - ۲۰ : ۵۸
دانشمندان موفق به اختراع وسيله‌اي قابل کاشت در مغز شده‌اند که مي‌تواند افکار را بخواند و آنها را تبديل به کلمات کند.
۱۳۹۸/۲/۸ - ۶ : ۵۹
رسانه‌هاي کره جنوبي به تازگي اخبار و گزارش‌هايي را مبني بر تلاش سامسونگ براي توليد گوشي‌هاي تاشو که نمايشگر آنها از دو طرف تا مي‌شوند، خبر داده‌اند.
۱۳۹۸/۲/۴ - ۲۲ : ۱۰
پس از برگزاری یک کنفرانس رباتیک در روسیه، یک ربات انسان نما در تلویزیون رسمی این کشور اخبار خواند. این ربات به نام الکس اخبار شبانگاهی Russia 24، اخباری مربوط به قوانین میکرو فایننسینگ، آمار وزارت کشاورزی ۲۰۱۸ و انجمن فناوری هسته‌ای در سوچی را خواند.
۱۳۹۸/۱/۳۰ - ۱۸ : ۸
عليرغم ارتقاي کيفيت دوربين گوشي هاي هوشمند، فلاش هاي اين دوربين ها چندان پيشرفت نکرده اند. اختراع يک فلاش مستقل و سبک مي تواند اين مشکل را تا حدي برطرف کند.
۱۳۹۸/۱/۲۹ - ۸ : ۳
گروهي از محققان بين المللي پيش بيني مي کنند در دهه هاي آتي به طور نامحسوس مغز افراد را به ابر حسابرسي رايانه‌ها متصل کنند تا اطلاعات را به طور واقعي از اينترنت جمع آوري کند.
۱۳۹۸/۱/۲۷ - ۰ : ۲۱
این گزارش به مرور و معرفی نرم افزارهای پخش ویدئو در موبایل می‌پردازد که کیفیت و امنیت قابل قبول و مناسبی را برای کاربران گوشی‌های هوشمند به ارمغان می‌آورد.
۱۳۹۸/۱/۲۶ - ۹ : ۲۷
شرکت آلمانی بوش به تازگی اعلام کرده است که یخچال‌های هوشمند این شرکت از این پس به فناوری بلاک چین مجهز خواهند شد که قابلیت‌های جدیدی را برای کاربران به ارمغان خواهد آورد.
۱۳۹۸/۱/۲۳ - ۱۹ : ۱۹
تلویزیون‌های هوشمند جدید سامسونگ دارای امکاناتی هستند که می‌توان آنها را به راحتی به رایانه شخصی مبدل کرد.
۱۳۹۸/۱/۲۰ - ۱۴ : ۵۵
نتايج تحقيقات صورت گرفته نشان مي‌دهد که ساعت‌هاي هوشمند اپل واچ قادر است به حفظ سلامتي کاربرانش کمک کند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۲ : ۳۶
بسياري از دانشمندان و کارشناسان بر اين باورند که توسعه هوش مصنوعي در کنار تمام فرصت‌هاي جديدي که در صنعت تکنولوژي به وجود مي‌آورد، تهديد بزرگي نيز براي بشريت و آينده جهان به شمار مي‌رود.
۱۳۹۷/۱۲/۹ - ۱۰ : ۱۱
هواوی در آستانه برگزاری نمایشگاه کنگره جهانی موبایل 2019 از یک مودم مجهز به فناوری پشتیبانی از اینترنت 5G رونمایی کرده است.
۱۳۹۷/۱۲/۷ - ۹ : ۳۸
اگر شما نگران دسترسي افراد غريبه به تاريخچه جستجوهاي خود در مرورگرهاي اينترنتي مورد استفاده در لپ‌تاپ و رايانه خود هستيد، بهتر است از قابليت guest browsing بهره ببريد.
۱۳۹۷/۱۲/۱ - ۲۰ : ۳۶
شرکت ايرلندي " iKydz" محصولي توليد کرده که به والدين امکان کنترل فرزندشان را مي‌دهد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۲۰ : ۴۶
فناوری لیپاس یا احراز هویت با اسکن حرکات لب، برای جلوگیری از سوءاستفاده از تلفن همراه طراحی شده است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۲۰ : ۵۴
آرشيو خبر ها

نظرسنجي