سرویس فناوري‌هاي نوين
شرکت ادوب (Adobe) با همکاري دانشمندان هوش‌مصنوعي دانشگاه برکلي توانسته به ابزار جديدي براي تشخيص عکس‌هاي دستکاري شده با نرم افزار فتوشاپ دست يابد.
سامسونگ به تازگي اولين گوشي دنيا را عرضه کرده که داراي چهار دوربين در پشت خود است. اين گوشي داراي يک نمايشگر فوق دقيق ?.? اينچي نيز هست.
۱۳۹۷/۸/۶ - ۱۰ : ۱۷
شرکت وسترن دیجیتال تنها یک سال بعد از عرضه هارد دیسکی با ظرفیت 14ترابایت برای استفاده در مراکز دیتا، یک هارد جدید با ظرفیت 15ترابایت با ابعاد هارد قبلی عرضه کرده است.
۱۳۹۷/۸/۵ - ۲۳ : ۲۶
محققان یک دستگاه خوانش اطلاعات امواج نوری در هم تنیده ابداع کرده اند که سبب می شود ارتباطات اینترنتی 100برابر سریع تر شود.
۱۳۹۷/۸/۴ - ۱۱ : ۵۲
یک تولید کننده چینی موبایل قصد دارد در ۲۰۱۹ میلادی یک موبایل تاشو مجهز به اینترنت نسل پنجم عرضه کند.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۱۵ : ۴۰
بسیاری از کاربرانی که در روزهای اخیر سیستم عامل ویندوز 10خود را به روز کرده اند از پاک شدن ناگهانی بسیاری از فایل های ذخیره شده خود خبر داده اند.
۱۳۹۷/۷/۱۶ - ۱۷ : ۳۰
با برگزاري رويداد استارتاپي، ايده‌هايي که امکان تبديل‌شدن به نرم‌افزار را داشته باشند، به سرمايه‌گذاران معرفي مي‌شوند.
۱۳۹۷/۷/۱۴ - ۱۰ : ۶
گوگل يک اپليکيشن اندرويدي جديد را براي کاربراني که با مشکل ناتواني‌هاي جسمي و حرکتي مواجهند، معرفي و منتشر کرده که به آنها اجازه مي‌دهد با ارسال دستور صوتي گوشي هوشمند خود را مديريت کنند.
۱۳۹۷/۷/۱۲ - ۱۸ : ۱۶
مایکروسافت با انتشار نسخه به‌روزرسانی ویندوز 10، به کاربران گوشی‌های اندرویدی اجازه می‌دهد با رایانه خود ارتباط نزدیک‌تر و بیش‌تری داشته باشند.
۱۳۹۷/۷/۱۱ - ۱۱ : ۵۹
مديرعامل پست بانک با اشاره به پرداخت پست بانک تسهيلات به مناطق محروم گفت: تاکنون 2500 ميليارد تومان تسهيلات، از سوي پست بانک به فناوري هاي نوين تخصيص داده شده است.
۱۳۹۷/۷/۵ - ۱۰ : ۷
رئيس سازمان نظام صنفي رايانه‌اي کشور: توسعه دولت‌ تنها با فناوري‌هاي نوين امکان‌پذير است
‌رييس سازمان نظام صنفي رايانه‌اي کشور اظهار کرد: هيچ راهي به جز استفاده از فناوري‌هاي نوين در جهت توسعه دولت وجود ندارد.
۱۳۹۷/۷/۴ - ۱۸ : ۴۴
چه اتفاقي مي‌افتد اگر دوربين‌هايي که فرض مي‌شود شما با آن‌ها بايد احساس امنيت کنيد، پر از حفره‌هاي امنيتي باشند؟ چه مي‌شود اگر کسي بتواند اين دوربين‌ها را عليه شما بچرخاند و به نوبه خود به حريم خصوصي‌تان حمله کند؟
۱۳۹۷/۶/۲۸ - ۱۹ : ۴۰
آنلاین ماندن به خصوص در سفرهای بین المللی کار ساده ای نیست. این در حالی است که دسترسی به اینترنت در خارج از کشور محل سکونت به یک ضرورت مبدل شده است.
۱۳۹۷/۶/۲۷ - ۱۰ : ۵۷
اپل در مراسم رونمايي اعلام کرد کاربران با کمک به روز رساني جديد مي توانند با کمک بلندگوي هوم پاد تماس برقرار کنند. همچنين اعلام شد سيستم عامل جديد آيفون ??شهريور رونمايي مي شود.
۱۳۹۷/۶/۲۳ - ۲۳ : ۹
رمزارزها یا ارزهای مجازی که زمانی تبادل‌شان در کشور ممنوع بود، حالا در شرایط تحریم قرار است به منجی اقتصاد ایران تبدیل شوند.
۱۳۹۷/۶/۹ - ۱۹ : ۳۸
اگر چند سال قبل مي گفتيد روزي دستگاهي از راه مي رسد که گفته هاي هر فردي را به سرعت به زبان دلخواه او ترجمه مي کند، کمتر کسي چنين حرفي را باور مي کرد
۱۳۹۷/۶/۶ - ۱۴ : ۴۷
فناوري هوشمند و پيشرفته تشخيص چهره مبتني بر هوش مصنوعي که در فرودگاه واشنگتن اايلات متحده آمريکا بکار گرفته شده است، هويت واقعي يک مسافر را که با مدارک جعلي قصد ورود به واشنگتن داشت افشا کرد.
۱۳۹۷/۶/۴ - ۱۴ : ۳۲
آرشيو خبر ها

نظرسنجي