سرویس ICT داخلي
طبق مصوبه کميته راهبري جشنواره فاوا نام نويسي در اين جشنواره تا 10 ارديبهشت ماه تمديد شد.
دبير برگزاري رويداد هفته ديجيتال با اشاره به ضرورت تحول ديجيتال در کشور گفت: هفته ديجيتال براي نخستين بار در ايران از 17 آذر تا 21 آذر برگزار مي شود.
۱۳۹۷/۹/۱۱ - ۲۲ : ۳۴
درحاليکه تحقيقات نشان مي دهد که قشر کودک و نوجوان در دنيا طي تغيير رفتاري به جاي استفاده از تلويزيون، روز به روز سهم بيشتري از محتواي مورد علاقه خود را از ابزارهاي ديجيتال بدست مي آوردند، اما تقريبا بيشتر آنها از فقدان محتواي مناسب، حس مشترکي دارند.
۱۳۹۷/۹/۹ - ۲۰ : ۰
سرپرست پارک علم و فناوری ارتباطات و فناوری اطلاعات سجاد با اشاره به تصویب اساسنامه این پارک در هفته گذشته، گفت: پارک سجاد یک پارک ملی و فراملی در تهران است که مجوز تاسیس شعب دیگر آن در استان های مختلف اخذ شده و در 22 بهمن امسال نخستین شعبه آن در مشهد افتتاح می شود.
۱۳۹۷/۹/۸ - ۱۴ : ۲۵
با حکم وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات «محمدرضا قادري کرکاني» به عنوان عضو هيات مديره شرکت ملي پست جايگزين «اسکندر حلال خور» شد.
۱۳۹۷/۹/۶ - ۲۳ : ۴۴
با حکم وزير ارتباطات سجاد بنابي به عنوان عضو موظف هيات مديره شرکت ارتباطات زيرساخت جايگزين سيداحمدرضا شرافت شد.
۱۳۹۷/۹/۶ - ۲۳ : ۳۹
مدیرکل امور هماهنگی استان های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از نرمال بودن ارتباطات استان کرمانشاه بعد از وقوع زلزله امشب خبر داد.
۱۳۹۷/۹/۵ - ۱۳ : ۱۶
پنجاه و دومین نمایشگاه موضوعی دو هفتگی حسینیه ارشاد با موضوع «قرآن و ازدواج» در کتابخانه این حسینیه برگزار می شود.
۱۳۹۷/۹/۳ - ۱۹ : ۱۱
هموطناني که کارت سوخت خودرو يا موتورسيکلت آنها مفقود شده است، مي توانند براي دريافت کارت سوخت المثني، به صورت آنلاين درخواست خود را ثبت کنند. در همين حال امکان ثبت شماره 16 رقمي کارت بانکي براي استفاده از خدمات کارت هوشمند سوخت بر روي کارت بانکي فراهم شده است.
۱۳۹۷/۹/۲ - ۲۳ : ۲۱
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، تاکيد کرد: بجاي يک هفته زمان مورد نياز براي ارسال کارت سوخت به منازل از طريق پست، تنها ساعاتي پس از ورود اطلاعات به سامانه، کارت بانکي شما به کارت سوخت تبديل خواهد شد.
۱۳۹۷/۹/۲ - ۲۳ : ۱۴
دبیر جشنواره کودکآنلاین با اشاره به اینکه برای شناسایی استعداد های تولید محتوای کودکان کمترکار علمی انجام شده است، گفت: وزارت ارتباطات تصمیم دارد با بسترسازی شبکه و فضای مجازی در این حوزه به عنوان شتابدهنده و هماهنگ کننده عمل کند، این جشنواره مردمی و با حمایت و همکاری بخش خصوصی برگزار می شود.
۱۳۹۷/۸/۳۰ - ۱۸ : ۳۲
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حکمی رییس و اعضای شورای راهبری پارک علم و فناوری تخصصی ارتباطات و فناوری اطلاعات «سایت امام سجاد(ع)» را منصوب کرد.
۱۳۹۷/۸/۳۰ - ۱۸ : ۲۳
هشتمین دوره جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات با شعار «حمایت از کالای ایرانی»در نیمه دوم اسفندماه با معرفی شرکت های برتر این حوزه برگزار می شود.
۱۳۹۷/۸/۳۰ - ۱۷ : ۴۵
جشنواره کودک آنلاين ?از ?آذر ماه امسال تا بهار سال آينده براي حمايت از ايده‎هاي نو در فضاي مجازي با موضوع کودکان و نوجوانان برگزار مي شود و همه اهالي قلم، نويسندگان و ايده‏ پردازان، هنرمندان و سينماگران مي توانند در اين جشنواره شرکت کنند.
۱۳۹۷/۸/۲۸ - ۱۰ : ۱۷
جلسه هم انديشي مديران دوره وزارت مهندس غرضي با هدف آغاز تهيه و تدوين تاريخ شفاهي وزارت ارتباطات در دوره مذکور، امروز در مرکز روابط عمومي و اطلاع‌رساني اين وزارتخانه برگزار شد.
۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۲۰ : ۱۳
رييس دانشکده پست و مخابرات با اعلام خبر دريافت مجوز کانون ارزيابي شايستگي هاي عمومي مديران توسط وزارت ارتباطات، از انتشار فراخوان شناسايي ارزيابان متخصص حوزه ارتباطات و فناوري اطلاعات توسط اين دانشکده خبر داد.
۱۳۹۷/۸/۲۳ - ۱۵ : ۴۸
آرشيو خبر ها

نظرسنجي