سرویس ICT داخلي
در جلسه علني صبح امروز (دوشنبه) مجلس، سوال محمود سلامي نماينده خواف و رشتخوار از وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات درباره علت عدم تحقق موارد مندرج بند ط ماده ? قانون وظايف و اختيارات وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات مطرح شد.
مدير عامل شرکت ملي پست ايران در مراسم معرفي مدير کل روابط عمومي اين شرکت، روابط عمومي را حوزه اي تخصصي و زبان گوياي سازمان در بين کارکنان و مشتريان دانست و گفت: معرفي نام و نشان معتبر پست و شناساندن خدمات و سرويس هاي متنوع و به روز شرکت ملي پست از مهمترين وظايف و مسووليت هاي اين حوزه است.
۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۳ : ۲
با حضور وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، ابوالحسن فيروزآبادي، فرهاد معارفي، نصراله جهانگرد ، سيروس موثقي و احمد معتمدي به عنوان اعضاي جديد هيات امناي پژوهشگاه ارتباطات و فناوري اطلاعات معرفي شدند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۵ : ۳
در سومين نشست نقد و انديشه با موضوع افراد مشهور (سلبريتي‌ها) در فضاي مجازي و تأثير آن‌ها بر افکار عمومي، شرکت کنندگان در اين نشست اين موضوع را مورد بحث و بررسي قرار دادند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۸ : ۲۴
آیین افتتاح پروژه ارتقای سه برابری هسته IP شبکه ملی اطلاعات امروز با حضور آذری جهرمی - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات - در این وزارتخانه برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۲۲ : ۴۸
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بر ضرورت آگاهی بخشی به عنوان اساس بهره برداری از جنبه های فناوری به ویژه «بلاک چین» به عنوان یک فناوری نوین تاکید کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۸ - ۱۴ : ۲۸
عضو هيات مديره شرکت ارتباطات زيرساخت با اشاره به آزمايش موفق شبکه سراسري سيگنال رساني تصاوير صداوسيما که توسط وزارت ارتباطات ساخته شده است، گفت: متاسفانه تاکنون صداوسيما نسبت به تحويل اين شبکه اقدامي نکرده است. هرچند با تحريم احتمالي از سوي ماهواره ها، اين شبکه مطمئن ترين شبکه براي ارسال تصاوير با کيفيت بسيار بالاتر در کشور به شمار مي رود.
۱۳۹۷/۱۰/۷ - ۱۴ : ۱
وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در لایحه بودجه سال 98کل کشور، مجوز انجام طرح های خدمات الکترونیکی از جمله هوشمندسازی مدارس را دریافت کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۶ - ۲۲ : ۵۹
با حضور معاون برنامه ريزي و نظارت راهبردي و رييس مرکز نوسازي و تحول اداري وزارت ارتباطات و‌ فناوري اطلاعات جلسه مصاحبه با متقاضيان اولين دوره جذب سربازان امريه برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۰/۵ - ۲۲ : ۴۹
رییس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به حمایت از پایان‌نامه‌های دانشگاه‌ها گفت: از اسفند ماه سالجاری پایان نامه‌های مقطع کارشناسی ارشد و دکترا با موضوع فناوری اطلاعات مورد حمایت قرار می‌گیرند و از موضوعاتی که دارای مشتری و بازار باشند حمایت بیشتری خواهد شد.
۱۳۹۷/۱۰/۴ - ۱۹ : ۴۵
در راستاي اهداف شبکه ملي اطلاعات صورت گرفت؛ امضاي تفاهم نامه همکاري مشترک ميان وزارت ارتباطات و قوه قضاييه
تفاهم نامه همکاري ميان سازمان فناوري اطلاعات ايران به نمايندگي از وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات و مرکز آمار و فناوري اطلاعات قوه قضاييه براي ارتقاي کيفيت خدمات حقوقي و قضايي و توسعه شبکه هاي تخصصي دستگاهي حاکميتي مبتني بر شبکه ملي اطلاعات به امضا رسيد.
۱۳۹۷/۱۰/۲ - ۱۷ : ۲۴
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر ضرورت مقابله با اخبار جعلی هشدار داد:«به تعبیر مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، دشمن از این سلاح شیمیایی [اخبار جعلی] استفاده خواهد کرد و هوای فرهنگ کشور زهرآگین و سمی می‌شود.»
۱۳۹۷/۱۰/۲ - ۱۷ : ۲۳
رئیس سازمان فضایی ایران با اشاره به تمایل گسترده کاربران برای دسترسی به داده‌ها و اطلاعات ماهواره‌ای از تلاش برای بهره‌برداری از پلتفرم مدیریت و دسترسی به داده‌های ماهواره‌ای در سال آینده خبر داد.
۱۳۹۷/۱۰/۲ - ۱۷ : ۲۰
در ادامه استفاده از ظرفيت نيروهاي جوان، وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با صدور احکام جداگانه‌اي سه مدير جوان را منصوب کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۲ - ۱۷ : ۱۶
رئیس سازمان تنطیم مقررات و ارتباطات رادیوئی در حکمی سیدبابک ابراهیمی را به عنوان معاون راهبردی و توسعه بازار رگولاتوری منصوب کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۱ - ۱۷ : ۴۹
نخستین نشست از سلسله جلسات «نقد و اندیشه»با هدف بررسی «فضای مجازی و ارتباطات اجتماعی» با موضوع بررسی تاثیر «فیک نیوز» و راه‌های مقابله با آن، با حضور کارشناسان و صاحب نظران حوزه رسانه و فعالان فضای مجازی در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۰/۱ - ۱۷ : ۲۴
رييس پژوهشگاه ارتباطات و فناوري اطلاعات با اشاره به برگزاري نهمين سمپوزيوم مخابرات در ايران، هدف از برگزاري اين سمپوزيوم را تبادل آخرين يافته هاي علمي و پژوهشي و دستاوردهاي فناورانه و حرکت به سمت تبديل توليدات علمي به فناوري اعلام کرد.
۱۳۹۷/۹/۲۷ - ۱۹ : ۳۴
آرشيو خبر ها

نظرسنجي