سرویس ICT داخلي
در جلسه علني صبح امروز (دوشنبه) مجلس، سوال محمود سلامي نماينده خواف و رشتخوار از وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات درباره علت عدم تحقق موارد مندرج بند ط ماده ? قانون وظايف و اختيارات وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات مطرح شد.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات منبع حملات سایبری امروز (دوشنبه) صبح به زیرساخت شبکه ارتباطی کشور را از شرکت اینترنتی بنام «گلدن لاین» اعلام کرد و از پیگیری حقوقی آن در مجامع بین المللی از طریق وزارت امورخارجه خبر داد.
۱۳۹۷/۸/۱۴ - ۱۸ : ۱۱
در کتابخانه حسينيه ارشاد برگزار مي شود نشست علمي «علمِ اطلاعات و کسب و کارِ داده محور»
پانزدهمين دوره از نشست‌هاي علم اطلاعات و دانش‌شناسي با موضوع «علمِ اطلاعات و کسب و کارِ داده محور» درکتابخانه عمومي حسينيه ارشاد برگزار مي شود.
۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۱۲ : ۴۹
مانور مديريت ارتباطات بي‌سيم مراکز امنيتي، بهداري و هلال احمر از طريق بالن مخابراتي واقع در نقطه صفر مرزي در مهران با موفقيت برگزار شد.
۱۳۹۷/۸/۱۰ - ۱۲ : ۲
رئيس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديوئي در احکام جداگانه‌اي "همايون علي حسيني" را به سمت معاون توسعه و مديريت منابع و "محمدجواد صالحي" را به سمت سرپرست دفتر حقوقي و بازرسي منصوب کرد.
۱۳۹۷/۸/۶ - ۲۲ : ۱۷
فرهاد معارفی معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در حکمی اعضا و دبیر «نظام مدیریت سبز ارتباطات و فناوری اطلاعات» را منصوب کرد.
۱۳۹۷/۸/۶ - ۲۲ : ۴
طی حکمی از سوی مهندس آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، مازیار کشاورز عضو موظف هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت شد.
۱۳۹۷/۸/۶ - ۸ : ۴۴
با حکم محمدجواد آذري جهرمي، مازيار کشاورز به عضويت موظف هيات مديره شرکت ارتباطات زيرساخت منصوب شد.
۱۳۹۷/۸/۵ - ۲۳ : ۱۶
محمد جواد آذري جهرمي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات گفت: در راستاي سياست هاي کلي ستاد کل نيروهاي مسلح، بنياد تعاون سپاه تصميم گرفته است سهام غير مستقيم خود را در مخابرات واگذار کند.
۱۳۹۷/۸/۳ - ۱۶ : ۴۶
روابط عمومي بنياد تعاون سپاه در اطلاعيه‌اي از واگذاري سهام و خروج اين مجموعه، از شرکت توسعه اعتماد مبين مربوط به سهامداري شرکتهاي مخابرات ايران و همراه اول خبر داد.
۱۳۹۷/۸/۲ - ۱۱ : ۴۰
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات امير ناظمي اشني را به عنوان عضو موظف هيات عامل سازمان فناوري اطلاعات منصوب کرد.
۱۳۹۷/۸/۲ - ۱۰ : ۱۶
دبير اجرايي دوازدهمين نمايشگاه رسانه‌هاي ديجيتال برگزار نشدن اين نمايشگاه را نادرست خواند و اعلام کرد که بعد از اربعين، جلسه‌اي براي تعيين تاريخ برگزاري نمايشگاه رسانه‌هاي ديجيتال تشکيل مي‌شود.
۱۳۹۷/۸/۱ - ۱۲ : ۴۳
رييس مرکز روابط عمومي و اطلاع رساني خبر داد: وزارت ارتباطات شيوه جديد کلاهبرداري را پيگيري مي کند
پس از هشدار وزيرارتباطات و فناوري اطلاعات درباره شيوه جديد کلاهبرداري ها از طريق تماس هاي بين المللي رييس مرکز روابط عمومي و اطلاع رساني اين وزارتخانه درباره شيوه جديد کلاهبرداري ارتباطي توضيح داد.
۱۳۹۷/۷/۳۰ - ۱۲ : ۴۹
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، با اشاره به فرارسيدن فرصت طلايي براي صنعت ارتباطات و فناوري اطلاعات کشور، گفت: در دهه هفتاد شرکت هاي ايراني همزمان با کره اي ها شروع به ساخت سوويچ شبکه کردند که در ادامه به دليل مديريت ناصحيح، تراکم شرکت ها و رقابت ناسالم، بازار را در حوزه بين المللي واگذار کردند و اکنون زمان طلايي براي صنعت ارتباطات و فناوري اطلاعات است و با توجه به نياز کشور بايد بتوانيم از مجال بوجود آمده استفاده کنيم تا اين صنعت در کشور دوباره روي پاي خود بايستد.
۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۲۰ : ۴۸
آذري جهرمي در حاشيه بازديد از دانشگاه اميرکبير: سند اقتصاد ديجيتال در دست تدوين است
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات از بررسي ابعاد اقتصادي، فرهنگي و اجتماعي سند در دست تدوين اقتصاد ديجيتال در دانشگاه تهران خبر داد و گفت: اين سند به نظامنامه و ميثاقنامه اي براي همه تبديل مي شود.
۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۲۰ : ۴۲
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به مذاکرات انجام شده با هیات عراقی گفت: بر این اساس برای کاهش نرخ مکالمه ها در اربعین توافق شد.
۱۳۹۷/۷/۲۷ - ۱۸ : ۲۱
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با بيان اينکه همه ما در برابر فرصت سوزي در بهره برداري از ظرفيت هاي تحول ديجيتال مسئول هستيم، گفت: در مسير تحول ديجيتال بايد تغيير ديدگاه دهيم و با مديري که نمي تواند، تعارفي براي جايگزيني نداريم چراکه نمي توان ديد که هر روز سهمي از ما را در بازارهاي جهاني مي برند.
۱۳۹۷/۷/۲۶ - ۱۶ : ۳۰
آرشيو خبر ها

نظرسنجي