سرویس ICT داخلي
طبق مصوبه کميته راهبري جشنواره فاوا نام نويسي در اين جشنواره تا 10 ارديبهشت ماه تمديد شد.
رييس سازمان فضايي با اشاره به همکاري اين سازمان در تجاري سازي دستاوردهاي پژوهشي مرکز ملي پرورش استعدادهاي درخشان گفت: سازمان فضايي ايران علاوه بر ترويج همگاني علوم فضايي، آموزش تخصصي نسل نوجوان و جوان را در راس برنامه هاي ترويجي و آموزشي خود قرار داده است.
۱۳۹۷/۷/۵ - ۱۰ : ۳
توسعه شبکه ملي اطلاعات و زيرساخت‌هاي ارتباطي کشور همواره يکي از مطالبات از وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات بوده و براي تحقق اين هدف، اقداماتي انجام شده است، از جمله اينکه تمامي شهرهاي کشور تحت پوشش سراسري نسل‌هاي سوم و چهارم تلفن همراه قرار گرفته‌اند.
۱۳۹۷/۷/۳ - ۱۴ : ۱۵
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات شش پروژه ارتباطی استان اصفهان را با سرمایه گذاری 405 میلیارد تومان افتتاح کرد.
۱۳۹۷/۷/۲ - ۱۹ : ۵۴
نوزدهمین نمایشگاه بین المللی تلکام از 11تا 14مهرماه در محل دایمی نمایشگاه های تهران برگزار خواهد شد.
۱۳۹۷/۷/۱ - ۱۰ : ۲۹
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از کلاهبرداری 22میلیارد تومانی شرکت‌های ارزش افزوده خبر داد و اعلام کرد: این هزینه‌ها به مردم بازگردانده می‌شود.
۱۳۹۷/۶/۳۰ - ۱۸ : ۲۷
در مجمع عمومي صاحبان سهام شرکت ارتباطات زيرساخت که روز دوشنبه برگزار شد، صورت‌هاي مالي منتهي به 29 اسفند سال 1396 اين شرکت به تصويب رسيد.
۱۳۹۷/۶/۲۷ - ۹ : ۲۹
در ديدار اعضاي هيات مديره سازمان نظام صنفي رايانه اي و وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، نحوه مواجهه صنعت ارتباطات و فناوري اطلاعات با تحريم ها در دستور کار قرار گرفت.
۱۳۹۷/۶/۲۵ - ۱۳ : ۲۵
براي درک پيشرفت ارتباطات، لحظه اي ديتاي گوشي خود را خاموش کنيد
وزير ارتباطات و‌ فناوري اطلاعات با بيان اينکه منتظر افتتاح پروژه ها نمي مانيم و‌ به محض تکميل، آن را براي استفاده وارد مدار مي کنيم، گفت: اگر مي خواهيد درک کنيد که چه اقدامات و دستاوردهايي در طي چند سال اخير افتاده ديتاي گوشي خود را براي لحظاتي خاموش کنيد تا به پنج سال گذشته برگرديد.
۱۳۹۷/۶/۲۱ - ۱۸ : ۴۷
با سفر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به استان آذربایجان غربی، از 5 پروژه مهم اتمام یافته در یکسال گذشته با سرمایه‌گذاری 220 میلیارد تومان بهره برداری می شود و عملیات اجرایی3 پروژه نیز آغاز خواهد شد و تا پایان سال جاری به اتمام می رسد.
۱۳۹۷/۶/۲۰ - ۱۱ : ۴۷
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با اشاره به اينکه پيوند فناوري اطلاعات و صنايع باعث رشد و بهره وري مي شود، گفت: تحول در اقتصاد ديجيتال اتفاقي است که در 10 سال آينده رخ مي دهد و بايد براي آن برنامه داشته باشيم.
۱۳۹۷/۶/۱۹ - ۱۴ : ۵
بعد از سخنان امروز رييس جمهوري مبني بر بکارگيري از نسل جوان در سطوح عالي مديران، وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات دو جوان را در سمت هاي عالي مديريتي منصوب کرد.
۱۳۹۷/۶/۱۸ - ۱۲ : ۳۸
رييس جمهوري با اهداي تنديس و لوح تقديري، کسب رتبه برتر در جشنواره شهيد رجايي را به وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات تبريک گفت.
۱۳۹۷/۶/۱۷ - ۱۶ : ۲۰
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با اشاره به اينکه امروز اميد دشمن به نارضايتي مردم و جدايي از انقلاب است، گفت: اگرچه ميان مسئولان اختلاف نظر وجود دارد اما اختلاف اعتقادي ديده نمي‌شود.
۱۳۹۷/۶/۱۶ - ۰ : ۱۶
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با انتقاد از زندگي تجمل گرايانه برخي از مديران استاني گفت: در شرايطي که دشمنان با حمله اقتصادي به مردم هجوم آورده اند شنيده ام برخي از مديران استاني علاوه بر خود براي خانواده شان نيز ماشين و امکانات دولتي استفاده مي کنند.
۱۳۹۷/۶/۱۳ - ۱۰ : ۵۸
همزمان با حضور وزير ارتباطات و‌فناوري اطلاعات با انجام 580 ميليون تومان سرمايه گذاري، سه طرح بزرگ زيرساختي ارتباطاتي در استان سيستان و بلوچستان افتتاح شد.
۱۳۹۷/۶/۱۲ - ۲۳ : ۴۴
در آیین اختتامیه مسابقه عکس «همه جا در دسترس» وزارت ارتباطات، هیات داوران از میان نزدیک به هفت هزار فریم عکس، سه اثر را به عنوان برگزیده معرفی و پنج اثر را نیز شایسته تقدیر شناختند.
۱۳۹۷/۶/۱۱ - ۱۶ : ۳۹
آرشيو خبر ها

نظرسنجي