سرویس فضاي مجازي
به نظر می رسد واتس اپ تصمیم دارد با فعال سازی اسکن اثر انگشت برای دسترسی به این اپلیکیشن، ثبت اسکرین شات از چت های خصوصی را ممنوع کند.
يکي از مشکلاتي که بسياري از کاربران شبکه اجتماعي اينستاگرام بويژه افراد مشهور با آن مواجهند، تايپ و انتشار کامنت و نظرات توهين‌آميز زير پست‌هاي عمومي آن‌هاست.
۱۳۹۷/۵/۳۰ - ۱۴ : ۳۵
مايکروسافت به‌تازگي اعلام کرده است که نسخه به‌روزرساني شده اپليکيشن اسکايپ به قابليت جديد آرشيو کردن مکالمات کاربران مجهز خواهد شد.
۱۳۹۷/۵/۳۰ - ۱۱ : ۵۵
تعدادي از کاربران شبکه با به اشتراک گذاري عکس اينستاگرام از هک شدن حساب هاي کاربري خود در يک ماه گذشته خبر داده اند.
۱۳۹۷/۵/۲۴ - ۱۵ : ۵۵
رییس مرکز ملی فضای مجازی گفت: تصمیم گرفته شده است که باید 50درصد استفاده از پیام رسان ها باید از طریق شبکه های داخلی باشد.
۱۳۹۷/۵/۲۴ - ۱۵ : ۲۷
معاون دادستان کل کشور در امور فضای مجازی می‌گوید درخواست وزیر ارتباطات مبنی بر طرح موضوع رفع فیلتر توئیتر در جلسه کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه غیرقانونی است.
۱۳۹۷/۵/۲۳ - ۱۲ : ۵۴
نسخه اندرويد اپليکيشن پيام‌رسان واتس اپ نيز به قابليت جديد تصوير در تصوير (PiP) مجهز مي‌شود.
۱۳۹۷/۵/۱۴ - ۱۲ : ۲۰
رييس هيات مديره شرکت ارتباطات زيرساخت با اشاره به عزم و اقدام جدي وزارت ارتباطات از پيام رسان هاي داخلي گفت: اعتقاد داريم که معضل کنوني پيام رسان هاي داخلي بيش از مشکلات فني، مشکل عدم اقناع کاربران در استفاده از اين پيام رسانها است که وظيفه مشخص و اختصاصي وزارت ارتباطات نيست و دستگاه هاي ديگر بايد ورود کنند.
۱۳۹۷/۵/۱۳ - ۱۴ : ۱۶
اپليکيشن پيام‌رسان واتس اپ امروز اعلام کرد که قابليت مکالمه و چت تصويري و صوتي گروهي را رسما به پلت‌فرم خود اضافه کرده است.
۱۳۹۷/۵/۹ - ۱۲ : ۲۷
دبیر شورای عالی فضای مجازی گفت: آخرین مهلتی که به فعالیت بدون فیلتر نسخه های فارسی تلگرام از جمله هاتگرام و تلگرام طلایی داده ایم 15شهریورماه است.
۱۳۹۷/۵/۷ - ۱۷ : ۳۹
دبير شوراي عالي فضاي مجازي: ارزهاي مجازي در ايران قانوني مي‌شوند
دبير شوراي عالي فضاي مجازي گفت: احتمالا ارزهاي مجازي در ايران باز خواهند شد اما درباره اينکه چه ارزي باز شود هنوز تصميم‌گيري نشده است.
۱۳۹۷/۵/۷ - ۱۷ : ۳۵
واتس اپ نسخه جديدي را براي کاربران آيفون منتشر کرده که به واسطه آن قادر خواهند بود با بهره گيري از دستيار صوتي سيري، براي گروههاي واتس اپ پيام بفرستند.
۱۳۹۷/۵/۳ - ۱۰ : ۴۰
برخي بر اين عقيده‌اند که تلگرام اکنون در حالتي از بيم و اميد فيلتر و رفع فيلتر قرار گرفته و در آخرين اظهارنظرها، اعلام شده اگر خدمات پايدار داخلي در حوزه پيام‌رسان‌ها ايجاد شود، احتمال رفع فيلتر تلگرام در آينده وجود دارد.
۱۳۹۷/۵/۲ - ۱۰ : ۵۰
دبير شوراي عالي فضاي مجازي گفت: شوراي عالي فضاي مجازي تاکنون در رابطه با بازشدن توئيتر و يا بسته شدن اينستاگرام هيچ بحث و بررسي نداشته است.
۱۳۹۷/۵/۱ - ۱۶ : ۲۴
اپلیکیشن مسیریاب ویز (Waze) سرانجام از نسخه اندروید اتو پشتیبانی خواهد کرد.
۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۱۴ : ۳۰
وزارت ارتباطات نسبت به انتشار خبري مبني بر استقرار سرورهاي نسخه هاي فارسي شبکه اجتماعي تلگرام از جمله هاتگرام و تلگرام طلايي در وزارت ارتباطات، واکنش داد.
۱۳۹۷/۴/۲۵ - ۱۶ : ۲
گوگل اپلیکیشن گوگل فون را به‌روزرسانی کرد تا تماس‌های مزاحم کاربران را آزرده خاطر نکند.
۱۳۹۷/۴/۲۳ - ۱۵ : ۱۵
آرشيو خبر ها

نظرسنجي