سرویس فضاي مجازي
اينستاگرام تعداد لايک پست‌هاي به‌اشتراک گذاشته شده توسط کاربران را به طور آزمايشي در برخي کشورها مخفي کرد.
فرمانده انتظامی پایتخت در حاشیه بازداشت 1594‌سارق، قاچاقچی و خرده فروش مواد‌مخدر که در جریان طرح رعد 15 انجام شد از کوچ گسترده تبهکاران به فضای مجازی خبر داد.
۱۳۹۷/۶/۲۰ - ۱۲ : ۱۳
اپلیکیشن‌های پیام‌رسان با جذب 1.3میلیارد نفر کاربر فعال در روز توانسته‌اند از شبکه‌های اجتماعی پیشی بگیرند.
۱۳۹۷/۶/۱۹ - ۱۴ : ۲۰
4 فناوری رایانش ابری، اینترنت اشیاء، بیگ دیتا و نسل پنجم 5G)، به زودی کاربردهای اینترنت را فراتر از حد تصور می‌کند و تا کمتر از یک دهه دیگر، فضای مجازی معنای دیگری پیدا خواهد کرد.
۱۳۹۷/۶/۱۸ - ۱۳ : ۳۴
با توجه به نقش شبکه‌هاي اجتماعي در تبليغات کسب‌وکارهاي مختلف، برخي ممکن است به خريد فالوورهاي مجازي متوسل شوند، اما چرا؟
۱۳۹۷/۶/۱۷ - ۱۶ : ۲۳
محققان ميزان نگراني والدين نسبت به ارتباط کودکان با دنياي مجازي را بررسي کردند.
۱۳۹۷/۶/۱۷ - ۰ : ۳۵
قابليت ضبط مکالمات به نسخه به‌روزرساني شده اپليکيشن پيام‌رسان اسکايپ اضافه شد.
۱۳۹۷/۶/۱۷ - ۰ : ۳۲
براساس اعلام رسمی آخرین مهلت هاتگرام و طلاگرام برای اتصال به تلگرام تا 15شهریور است و این 2 نسخه موقت غیررسمی و فارسی تلگرام از پس‌فردا دیگر به پایان راه فعلی خود می رسند.
۱۳۹۷/۶/۱۴ - ۱۳ : ۱
بسياري از کاربران فيس‌بوک، اينستاگرام و واتس‌اپ بامداد امروز، سه‌شنبه، با اختلال سراسري و گسترده‌اي مواجه شدند که فعاليت‌هاي مجازي بسياري از آن‌ها را با مشکل روبرو کرد.
۱۳۹۷/۶/۱۳ - ۱۸ : ۲۲
شايد براي شما نيز پيش آمده باشد که پس از مراجعه به فروشگاه اينترنتي گوگل پلي‌استور و يافتن برنامه موردنظرتان، قادر نباشيد اپليکيشن مذکور را دانلود و برروي گوشي هوشمند خود نصب کنيد.
۱۳۹۷/۶/۱۱ - ۱۶ : ۵۶
پيام‌رسان‌هاي داخلي که هرکدام چند سال از عمرشان مي‌گذرد و در طول چند ماه اخير هم تعداد کاربرانشان افزايش يافته است، از چند صدهزار تا چند ميليون کاربر دارند که البته همچنان تا رسيدن به همتايان خارجي خود راه درازي در پيش دارند.
۱۳۹۷/۶/۷ - ۱۱ : ۲۴
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با بيان اينکه فعاليت رسانه هاي نوين نبايد به پيام هاي مناسبتي ختم شود، گفت: دولتمردان ما نيز بايد با درک فضاي رسانه هاي نوين از ظرفيت اين رسانه ها استفاده کنند.
۱۳۹۷/۶/۷ - ۱۱ : ۱۵
شبکه اجتماعي يوتيوب قابليت جديدي را به پلت‌فرم خود افزوده است تا به کاربران ميزان استفاده و تماشاي ويديوهاي يوتيوب را اعلام کرده و هشدار دهد.
۱۳۹۷/۶/۶ - ۱۱ : ۵۴
اخاذي ديجيتال که روش‌هايي از جمله حملات باج‌افزاري، فيشينگ و هک کردن اطلاعات را شامل مي‌شود، يکي از روش‌هاي حملات سايبري است که در سال ???? هم مورد توجه هکرها قرار دارد و البته براي مقابله با اين حملات، راه‌هايي در نظر گرفته و از سوي کارشناسان اعلام شده است.
۱۳۹۷/۶/۱ - ۱۸ : ۴
يکي از مشکلاتي که بسياري از کاربران شبکه اجتماعي اينستاگرام بويژه افراد مشهور با آن مواجهند، تايپ و انتشار کامنت و نظرات توهين‌آميز زير پست‌هاي عمومي آن‌هاست.
۱۳۹۷/۵/۳۰ - ۱۴ : ۳۵
مايکروسافت به‌تازگي اعلام کرده است که نسخه به‌روزرساني شده اپليکيشن اسکايپ به قابليت جديد آرشيو کردن مکالمات کاربران مجهز خواهد شد.
۱۳۹۷/۵/۳۰ - ۱۱ : ۵۵
تعدادي از کاربران شبکه با به اشتراک گذاري عکس اينستاگرام از هک شدن حساب هاي کاربري خود در يک ماه گذشته خبر داده اند.
۱۳۹۷/۵/۲۴ - ۱۵ : ۵۵
آرشيو خبر ها

نظرسنجي