سرویس کسب و کار
وزیر ارتباطات در الکامپ 25اعلام کرد ایجاد 68هزار شغل در طرح نوآفرین
وزیر ارتباطات ‌و فناوری اطلاعات گفت: از طریق برنامه اشتغال و طرح نوآفرین تا سال آینده 68هزار شغل ایجاد می‌شود تا رویای تحقق ایران هوشمند به واقعیت تبدیل شود.
در میانه‌های سال ۲۰۱۰ گوگل با یکی از مهم‌ترین بحران‌های خود رو‌به‌رو شد. بحرانی که کاهش بی‌سابقه‌ی سهام این شرکت را در پی داشت. در نهایت تصمیم به ایجاد یک هلدینگ با نام Alphabet توانست این شرکت را از شر مشکلات موجود رها کند.
۱۳۹۵/۱/۱ - ۱۵ : ۹
مهندس حسین رأسی، مدیرعامل توسن، ضمن اشاره به فرصت‌ها و تهدیدهای پیش روی صنعت بانکداری الکترونیکی در ایران از برنامه‌ها، اهداف، آینده توسن در دوران پساتحریم می‌گوید و امیدش به جوانانی که می‌مانند و برای پیشرفت سختی‌ها را به جان می‌خرند.
۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۶ : ۱۹
صنعت رایانه و فعالیت‌های وابسته که طی هفته‌های اخیر از رشد خوبی برخوردار بوده است، به‌صورت کلی از چند دسته شرکت در حوزه‌های کاری مختلف مرتبط با رایانه‌ها تشکیل شده است که خدمات متنوعی در حوزه شبکه یکپارچه کشور و واردات، ساخت و تهیه زیرساخت‌های خدمات پرداخت الکترونیک ارائه می‌دهند.
۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۶ : ۱۵
برخی اشتباهات ساده در بازاریابی رسانه‌های اجتماعی با تحقیقات صورت گرفته احصاء شده که در اینجا به برخی از آنها اشاره می‌شود.
۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱ : ۲۴
تا ۳۰ سالگی، دورانی مهم و تاثیرگذار در زندگی هر فرد است. تصمیماتی که شما در این زمان از زندگی می‌گیرید یا درس‌ها و نکاتی که می‌آموزید، در آیند‌ه‌ی شخصی و کاری شما بسیار مهم هستند.
۱۳۹۴/۱۲/۲۷ - ۱۳ : ۱۶
رویداد کارآفرینی هم­ نت روستا، ۳۱ فروردین الی ۳ اردیبهشت ماه ۹۵ برگزار می‌شود.
۱۳۹۴/۱۲/۲۶ - ۱۲ : ۴۳
مدیر راهکارهای سازمانی اپراتور دوم : خدمات M۲M ایرانسل قابل استفاده در تلویزیون تعاملی
مدیر راهکارهای سازمانی اپراتور دوم گفت: همفکری با تأمین کنندگان سرویس در حوزه IPTV می‌تواند منجر به ارائه پکیج در خور توجهی برای ارائه خدمات VOD شود.
۱۳۹۴/۱۲/۱۷ - ۱۱ : ۸
معاون وزیر کار مطرح کرد ICT فرصتهای شغلی جدید می‌آفریند
معاون وزیر تعاون، کارو رفاه اجتماعی از فناوری‌های اطلاعات به عنوان ابزار توسعه آموزشهای فنی و حرفه‌ای نام برد و تاکید کرد: امروز ICT با خلق فرصت‌های شغلی جدید، آموزشهای مهارتی را به آموزشهای اثربخش تبدیل کرده است.
۱۳۹۴/۱۲/۱۵ - ۱۰ : ۲۷
رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی از تدوین مقررات ارائه خدمات نوین ارتباطی در قالب OTTها (خدمات شبکه‌های مجازی ارتباطی) تا شهریور سال ۹۵ خبر داد.
۱۳۹۴/۱۲/۱۴ - ۲۳ : ۳۵
بزرگترین فروشگاه اپلیکیشن ایران اردیبهشت‌ماه سال آینده نشستی موسوم به « ۵شنبه‌بازار» را با حضور بیش از ۷۰۰ طراح، توسعه‌دهنده و برنامه‌نویس برگزار می‌کند تا ضمن تبادل تجربه و تلاش برای ارتقای کیفیت نرم‌افزارهای موبایل، این کسب و کارها را برای ورود بازیگران بین‌المللی و رقابت در عرصه جهانی مهیا کند.
۱۳۹۴/۱۲/۱۴ - ۱۱ : ۱۰
فاز اول شبکه ملی فرهنگ از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی رونمایی شد.
۱۳۹۴/۱۲/۱۲ - ۲۰ : ۴۴
فراخوان چهارمین دوره شتابدهی به کسب و کارهای نوپای فناوری اطلاعات اعلام شد که طبق آن، تیم‌های کارآفرین تا پنجم فروردین ۹۵ برای شرکت در این فراخوان، فرصت دارند.
۱۳۹۴/۱۲/۱۱ - ۱۹ : ۲۷
۵۰ ایده پیشنهادی در حوزه خدمات نوین مالی و پرداخت، در مسابقه رویداد نوآورانه یک شرکت دانش بنیان برای تبدیل شدن به طرح تجاری، به رقابت می پردازند.
۱۳۹۴/۱۲/۱۱ - ۱۸ : ۱۳
کارشناسان مي‌گويند: برخلاف ادعاي زياندهي فروشندگان بازار کامپيوتر همچنان پرسود است
اگر چه بازار خريد و فروش کالاهاي کامپيوتري در سال هاي اخير از خريدهاي دولتي محروم بوده و اين موضوع به شدت بازار کالاهاي کامپيوتري را تحت تاثير قرار داده است؛ با اين حال و با وجود مشکلات موجود در مسير رشد بازار، فعالان بازار کامپيوتر و تجهيزات ديجيتال همچنان سرپا ايستاده و هزينه هاي خود را از اين طريق تامين مي کنند.
۱۳۹۴/۱۲/۱۱ - ۱۵ : ۲۳
"اقتصاد در دنیای واقعی، دنیای مجازی" عنوان برنامه‌ای تولیدی از گروه اقتصاد و جامعه شبکه پنج سیماست که اولین قسمت آن روز سه شنبه، 11 اسفند ماه ساعت 19 روی آنتن می‌رود.
۱۳۹۴/۱۲/۱۱ - ۱۵ : ۵
رنامه نویسان سیستم عامل های مختلف نقش بسیار مهمی را در رشد و نمو پلتفرم ها دارند و هر چقدر که این توسعه دهندگان برنامه ها و اپلیکیشن های با کیفیت تری بسازند کارربران بیشتری مجاب به استفاده از آن پلتفرم میشوند که نتیجه ی آن رشد سهام آن پلتفرم خواهد بود.
۱۳۹۴/۱۲/۱۰ - ۲۱ : ۵۸
آرشيو خبر ها

نظرسنجي