سرویس کسب و کار
آذري جهرمي به مديران عامل اپراتورهاي تلفن همراه تصريح کرد که مانع از ادامه‌ي برگزاري مسابقات غيرمشروع بخت‌آزمايي در تلويزيون شوند.
شبکه‌ های اجتماعی به شما کمک می‌ کنند تجارت و کسب و کارتان را در معرض دید افراد بسیار زیادی قرار دهید. Kevin Partner به شما نشان می‌ دهد چگونه در این مسیر قدم بردارید.
۱۳۹۴/۱۱/۳۰ - ۱۵ : ۵۲
میزگرد فعالان حوزه آموزش فناوری اطلاعات بدون شک به جلسه‌ای پر از گلایه تبدیل می‌شود. گلایه از نگاه غیرتخصصی به حوزه آموزش، ورود افراد غیر حرفه‌ای به آن، کم اهمیت دانستن نقش آموزش در توسعه زیرساخت‌های فناوری اطلاعات و صد البته حضور مراکز دولتی و دانشگاه‌ها در بازار بخش خصوصی. این مراکز به مدد فضای آموزشی رایگان و امکانات ارزان قیمت و البته با کیفیت پایین آموزش، حضور خود را به این بازار تحمیل کرده‌اند و کماکان سهم بیشتری از این بازار را طلب می‌کنند.
۱۳۹۴/۱۱/۳۰ - ۱۵ : ۶
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات: استفاده از توان حوزه ICT راه حل اشتغال برای نسل جدید است
معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: استفاده از توان حوزه ICT راه ایجاد اشتغال برای نسل جدید است.
۱۳۹۴/۱۱/۳۰ - ۱۴ : ۲
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: شرکت‌های بزرگ صاحب فن با حضور تیم متبحر علمی از دانشگاه‌ها می‌توانند شرکت جدیدی با موضوع مشخص فناوری و نوآوری تاسیس کرده و با تضامین از شرکت مادر اقدام به دریافت تسهیلات کنند اما تسهیلات به هیچ وجه دست شرکت‌های تازه کار داده نمی‌شود.
۱۳۹۴/۱۱/۲۹ - ۱۴ : ۴۴
تقلب، کلاهبرداری و.... می تواند باعث از بین رفتن اعتماد مشتریان نسبت به کسب و کار الکترونیک و همچنین کمرنگ شدن اعتبار صاحب آن تجارت در جامعه شود و تبعاتی مانند جریمه و محدودیت هایی از سوی نهادهای ناظر بر کسب وکار الکترونیک برای آن ها در پی داشته باشد.
۱۳۹۴/۱۱/۱۹ - ۱۰ : ۵۴
دکتر واعظی در شورای اداری استان اصفهان: سال آینده سال کسب و کار و رونق اقتصادی است
دکتر واعظی در شورای اداری استان اصفهان حضور یافت و از حضور در این استان و انجام افتتاح هایی که باعث خشنودی مردم شد، ابزار خرسندی کرد.
۱۳۹۴/۱۱/۱۷ - ۱۹ : ۳۳
معاون وزير ارتباطات از نيازسنجي و شناسايي کسب و کارهاي نوپاي فناوري اطلاعات در راستاي برآورد وضعيت فعالان زنجيره ICT کشور خبر داد و گفت: مرحله نوپايي تا تجاري سازي به يکديگر متصل مي شوند.
۱۳۹۴/۱۱/۱۳ - ۱۱ : ۵۷
صاحبان کسب و کار امیدوارند با ابداع فناوری‌ها و خدمات جدید مبتنی بر اینترنت اشیا بتوانند مشتریان بیشتری را جذب کنند و طرح های ابتکاری جالبی اجرا کنند.
۱۳۹۴/۱۱/۱۳ - ۱۰ : ۵۰
محاسبه، از زمان دریافت نماد الکترونیکی است کسب و کارهای اینترنتی نو پا زیرتیغ مالیات
چندی است که ادارات مالیات سراسر کشور صاحبان کسب و کارهای اینترنتی دارای نماد اعتماد الکترونیکی را بابت پرداخت مالیات ارزش افزوده فراخوانده اند.
۱۳۹۴/۱۱/۶ - ۱۳ : ۳۶
رییس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت:‌ حلقه اتصال دانش و فناوری به صنعت، کسب و کار و ثروت افرینی درحوزه ICT، پژوهشگاه ارتباطات است
۱۳۹۴/۱۰/۹ - ۱۲ : ۴۴
مدیرعامل سایت فروش آنلاین «دیجی‌کالا» معتقد است: فضای کسب و کار اینترنتی این امکان را به تولیدکنندگان می‌دهد که برای معرفی برند و محصولاتشان راه چندساله را به سرعت طی کنند.
۱۳۹۳/۹/۲ - ۲۲ : ۱۱
آرشيو خبر ها

نظرسنجي