سرویس کسب و کار
وزیر ارتباطات در الکامپ 25اعلام کرد ایجاد 68هزار شغل در طرح نوآفرین
وزیر ارتباطات ‌و فناوری اطلاعات گفت: از طریق برنامه اشتغال و طرح نوآفرین تا سال آینده 68هزار شغل ایجاد می‌شود تا رویای تحقق ایران هوشمند به واقعیت تبدیل شود.
مديرعامل پست بانک ايران گفت: اين بانک به‌عنوان بزرگترين خرده‌بانکدار کشور، تاکنون بيش از 2هزار ميليارد ريال تسهيلات ارزان‌قيمت، به کشاورزان و دامداران پرداخت کرده است.
۱۳۹۶/۸/۲۱ - ۱۵ : ۵۵
همه ما مايل هستيم در هر روزِ زندگي خود، بيشترين کار را در کمترين زمان انجام دهيم و در واقع بهترين ميزان بهره وري را در فعاليت هايمان داشته باشيم. ولي برخي رفتارها مي توانند کارايي مان را تحت تأثير منفي قرار دهند. جالب تر اينکه همين رفتارها ممکن است از ديد کارفرمايان يا مديران به بهره وري بهتر کسب و کار منجر شود. در حالي که در واقع اين طور نيست.
۱۳۹۶/۸/۱۹ - ۱۳ : ۴۸
مديرعامل پست بانک ايران گفت: در راستاي فراهم کردن قدرت خريد سرپرستان خانوارهاي يارانه بگير به‌خصوص روستائيان و کمک به توسعه اشتغال هاي خرد و رونق توليد، به زودي ياراکارت هاي اعتباري 10 ، 20 ، 30 ، 40 و 50 ميليون ريالي، صادر مي شود.
۱۳۹۶/۸/۱۶ - ۱۷ : ۳
رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اعلام کرد: سامانه پیامکی 195 برای ساماندهی و دریافت شکایت مشترکین اپراتورهای تلفن همراه درباره قطع پیامک های انبوه تبلیغاتی که از سیم کارت های شخصی ارسال شده است، به صورت آزمایشی راه‌اندازی شد.
۱۳۹۶/۸/۱۵ - ۱۶ : ۲۶
دنیای استارت آپ‌ها امروز بیشتر از هر زمان دیگری برای ایرانیان جذاب است و توسعه‌یافتگی این شرکت‌ها در چند سال گذشته به خاطر استقبال مردم از آنها بسیار بالا بوده. بر اساس آمار ارائه شده از سوی مرکز توانمندسازی و تسهیلگری کسب‌وکارهای نوپا فاوا، این کسب‌وکارها اکنون در مقایسه با سال ۹۲، تا ۳۲ برابر رشد کرده‌اند.
۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۱۶ : ۴۴
واردکنندگان قانوني هر يک از برندهاي گوشي تلفن همراه مشخص هستند و با اجراي رجيستري فروشندگان بايد از واردکنندگان مجاز کالا تامين کنند، اين اطلاعات به مردم نيز در تشخيص مجاز يا غيرمجاز بودن محصول کمک مي‌کند.
۱۳۹۶/۸/۵ - ۲۲ : ۱۷
وزیر ارتباطات از تدوین 9 سند عمومی برای تسهیل فعالیت استارتاپها و کسب و کارهای نوپای آنلاین خبر داد.
۱۳۹۶/۸/۲ - ۲۱ : ۴۰
معاون کسب‌وکار اتاق بازرگانی تهران گفت: در حال حاضر یکی از برنامه‎های مهم اتاق بازرگانی حمایت از استارتاپ‎هاست و در واقع استارتاپ‎ها در اتاق بازرگانی از مرحله ایده تا تجاری‎سازی مورد حمایت قرار می‌گیرند.
۱۳۹۶/۷/۲۹ - ۲۳ : ۱۷
دبير شوراي عالي فضاي مجازي نبود نظام تعيين هويت و احراز هويت، نظام مالکيت معنوي و قانون کپي رايت را از پايه اي ترين مشکلات اقتصاد ديجيتال در کشور دانست.
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۴ : ۵۲
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با بيان اينکه استقبال مردم از خدمات آنلاين نشان‌دهنده فضاي مساعد رشد کسب‌وکارهاي آنلاين است، حفاظت از سرمايه اعتماد عمومي و لحاظ کردن روال‌هاي قانوني براي به خدمت گرفتن افراد مناسب را اولويت کسب‌وکارهاي نوپا دانست.
۱۳۹۶/۷/۱۸ - ۱۶ : ۲۸
نمایشگاه جیتکس 2017 دوبی با حضور پاویون جمهوری اسلامی ایران در سالن پاویون‌ها و 29 استارتاپ ایرانی در بخش startup movement برگزار می‌شود.
۱۳۹۶/۷/۱۵ - ۲۳ : ۵۲
شرکت ملي پست جمهوري اسلامي ايران نرخ خدمات پستي خارجه هوايي را در انواع مرسولات و با تفکيک کشورها از گروه يک تا سه اعلام کرد.
۱۳۹۶/۷/۱۵ - ۱۳ : ۲۸
همراه با برگزاری نمایشگاه ادوات و تجهیزات آتش نشانی گرامیداشت روز آتش نشانی و ایمنی در حسینیه ارشاد
کتابخانه عمومی حسینیه ارشاد با گرامیداشت روز آتش نشانی و ایمنی از تاریخ 10 تا 13 مهرماه نمایشگاهی از ادوات و تجهیزات آتش نشانی در ساعات کاری برپا نموده و برای قدردانی از ایثارِ آتش نشانان، عضویت سه ماهه کتابخانه به شاغلین خدمات آتش نشانی هدیه می‌دهد.
۱۳۹۶/۷/۱۰ - ۱۶ : ۳۱
دفتر مطالعات نوین مرکز پژوهشهای مجلس، احکام مرتبط با فناوری اطلاعات و ارتباطات در برنامه ششم را بررسی کرد. برمبنای این احکام، متوسط رشد سالیانه ۹.۵درصدی اشتغال برای این بخش پیش بینی شده است.
۱۳۹۶/۷/۷ - ۱۱ : ۲۰
مدير اسبق برنامه‌هاي مايکروسافت و آمازون، بعد از کناره‌گيري از پست دولتي‌اش در وزارت ارتباطات به دليل دوتابعيتي بودن، مسئول بخش جديدالتأسيس اپراتور دوم ارتباطي شد تا راه را براي فعاليت کسب‌وکارهاي نوپا هموار کند.
۱۳۹۶/۷/۱ - ۱۴ : ۲۰
یک کارشناس حوزه بانکداری الکترونیکی با اشاره به سیستم‌های پرداخت آفلاین آنها را یک سیستم کارا و پرسرعت‌ در انجام پرداخت‌های خرد روزانه شهروندان عنوان کرد.
۱۳۹۶/۶/۳۱ - ۲۱ : ۴
آرشيو خبر ها

نظرسنجي