سرویس کسب و کار
آذري جهرمي به مديران عامل اپراتورهاي تلفن همراه تصريح کرد که مانع از ادامه‌ي برگزاري مسابقات غيرمشروع بخت‌آزمايي در تلويزيون شوند.
يک مدرس دانشگاه با تشريح يکي از آخرين تکنيک‌هاي روز حوزه فناوري اطلاعات توضيح داد که چگونه مي‌توان از قدرت پردازشي چند رايانه به صورت همزمان براي انجام عمليات‌هاي کامپيوتري خود استفاده کرد.
۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۱۳ : ۳۳
«اپليکيشن‌هاي درخواست خودرو» در ايران، از مورد توجه‌ترين استارت‌آپ‌هاي ايراني به حساب مي‌آيند. در اين مطلب به مشکلات اين استارت آپ ها اشاره شده است.
۱۳۹۶/۶/۱۷ - ۱۶ : ۱۱
معاون فناوري و نوآوري وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات گفت: آماده تعامل و همکاري لازم با تمامي استان هاي کشور از جمله کهگيلويه و بويراحمد براي توسعه کسب و کار با رويکرد فناوري اطلاعات بوده و از نخبگان و فرهيختگان اين استان نيز حمايت همه جانبه مي کنيم.
۱۳۹۶/۶/۱۷ - ۱۵ : ۴۱
يک کارشناس با اشاره به موانع رشد تجارت الکترونيکي در کشور، تعدد وجود مراجع و متوليان مختلف را براي حوزه کسب و کارهاي اينترنتي يک عامل بازدارنده و دست و پاگير توصيف کرد.
۱۳۹۶/۶/۱۳ - ۱۵ : ۳۶
دومین جشنواره وب و کسب و کار بنگاههای صنعتی، معدنی و تجاری، برترین سازمانهای صنعت و معدن و تجارت استانی برای استفاده از ابزار فناوری اطلاعات در کسب و کار معرفی و تقدیر می شوند.
۱۳۹۶/۶/۱۳ - ۱۵ : ۳۳
يک کارشناس حوزه تجارت الکترونيکي با اشاره به عدم صراحت قانون در حوزه مسائل تجارت الکترونيکي اين مساله را باعث برداشت‌هاي مختلف از قانوني واحد در حوزه تجارت الکترونيک ارزيابي کرد.
۱۳۹۶/۶/۸ - ۲۲ : ۹
يک کارشناس حوزه تجارت الکترونيک ايده تجارت الکترونيکي را باعث حذف واسطه‌ها و دلالان از فضاي بازار تجارت محصولات دانست.
۱۳۹۶/۶/۶ - ۲۳ : ۲۰
مدير يک کسب و کار مبتني بر شبکه هوشمند با تاکيد بر اينکه حکم قضايي براي قطع دسترسي سراسري به شبکه هوشمند وجود ندارد گفت: مخابرات چرا دستور سازمان تنظيم مقررات داير بر وصل فوري شماره‌هاي 909907 را اجرا نمي‌کند؟
۱۳۹۶/۶/۶ - ۲۳ : ۸
حاشیه‌های تشکیل اتحادیه جدید کسب‌وکارهای مجازی همچنان ادامه دارد. با وجود این، یکی از اعضای منتخب هیات‌مدیره این اتحادیه با بیان اینکه اتحادیه حداکثر تا دو هفته آینده فعالیت خود را آغاز می‌کند، گفت: با توافق بین اعضای هیئت مدیره این اتحادیه شروعی قوی را تجربه می کند.
۱۳۹۶/۶/۵ - ۰ : ۱۶
رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای گفت: طبق قانون نظام صنفی کشوری و آخرین اصلاحات مصوبه سال 92 مجلس شورای اسلامی، تشکیل اتحادیه کسب‌وکارهای اینترنتی، غیرمجاز است.
۱۳۹۶/۶/۴ - ۲۳ : ۵۲
چندی پیش سازمان تجارت و توسعه سازمان ملل، ایران را از منظر آمادگی برای تجارت الکترونیک در بین 10 کشور برتر آسیا و اقیانوسیه قرار داد.
۱۳۹۶/۶/۳ - ۱۴ : ۲۵
سرپرست رگولاتوري از تشکيل کميته ويژه براي تدوين چارچوب نظام‌مند حمايت از حقوق مصرف‌کنندگان خدمات حوزه ICT به دستور وزير ارتباطات خبر داد.
۱۳۹۶/۶/۲ - ۲ : ۵۵
قائم مقام کميسيون تجارت الکترونيک سازمان نصر گفت: کسب‌وکارهاي اينترنتي نوپا آن قدر نوآور و خلاق هستند که يک مدل ثابت و واحد را نمي‌پذيرد و قانون گذار هميشه يک قدم عقب‌تر از فعالان حوزه تجارت الکترونيک است.
۱۳۹۶/۶/۱ - ۱۷ : ۱۵
پدر اندرويد از سازوکار مرکز رشد خود مي گويد
۱۳۹۶/۵/۳۰ - ۱۴ : ۳۶
یک کارشناس حوزه تجارت الکترونیک با وسیع توصیف کردن بازار داخلی تجارت الکترونیکی با بیش از 50 میلیون کاربر فعال در کشور، ضعف مهارتی را عامل عدم استفاده درست تجاری از این فرصت ارزیابی کرد.
۱۳۹۶/۵/۳۰ - ۱۴ : ۷
نخستين اتحاديه کسب و کارهاي مجازي به عنوان پايگاهي براي ساماندهي اين رسته از کسب‌وکارها در کشور سرانجام در حال شکل گيري است، اما در اين مرحله نحوه تاييد صلاحيت و سابقه فعاليت کانديداهاي انتخابات اتحاديه با انتقاداتي همراه شده است.
۱۳۹۶/۵/۳۰ - ۱ : ۵۳
آرشيو خبر ها

نظرسنجي