سرویس گوناگون
شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی اعلام کرد که اتصال کارت بانکی به کارت سوخت اجرایی نمی‌شود و کارت بانکی زمانی قابلیت اجرایی دارد که سهمیه‌بندی اعمال شود و در حال حاضر نیز برنامه‌ای برای سهمیه‌بندی بنزین وجود ندارد.
نخستين تصاوير ماهواره اي پردازش شده از مناطق زلزله زده و حادثه ديده در ايران و عراق توسط سازمان فضايي ايران منتشر شد.
۱۳۹۶/۸/۲۷ - ۱۰ : ۴۳
ستاد توسعه فناوري اطلاعات و ارتباطات و فضاي مجازي معاونت علمي‌وفناوري رياست‌جمهوري با دانشکده علمي کاربردي پست و مخابرات ايران تفاهم‌نامه همکاري امضا کردند.
۱۳۹۶/۸/۲۴ - ۲۲ : ۳۱
يک هکر مسلمان با حمله به وب سايت خبري اعماق متعلق به گروه تروريستي داعش آن را هک کرد.
۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۱۶ : ۳۶
مديرعامل پست‌بانک‌ايران ضمن ابراز همدري با حادثه‌ديدگان زلزله‌ استان کرمانشاه از پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني به خانواده‌هاي آنان خبر داد.
۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۱۳ : ۳۳
کارکنان وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات، در راستاي کمک به مردم زلزله زده غرب کشور، 5 هزار تخته پتو و 500 عدد چادر تهيه و به مناطق زلزله زده ارسال مي کنند.
۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۹ : ۲۳
برای تعیین وضعیت کیفیت و هزینه ارائه خدمات ابری مرکز داده در کشور در نظرسنجی از مراکز داده خصوصی عمده مشکلات مراکز داده داخلی در ارائه خدمات مورد پرسش قرار گرفته است.
۱۳۹۶/۸/۲۱ - ۱۸ : ۱۷
کارگاه آموزشی بررسی تکنولوژیهای به کار گرفته شده در جلوه های ویژه سینما در فرهنگسرای فناوری اطلاعات برگزار می شود.
۱۳۹۶/۸/۲۱ - ۱۷ : ۵۱
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در نشستی با وزیر جهاد کشاورزی بر ضرورت تدوین سند اقدام مشترک برای به کارگیری فناوری های فضایی در بخش کشاورزی، به منظور مدیریت بهینه مصرف آب، تاکید کرد.
۱۳۹۶/۸/۲۱ - ۱۵ : ۲۰
دکتر فرهاد رهبر رئيس دانشگاه آزاد اسلامي با صدور حکمي، مهندس ميثم ميرزايي را به عنوان دبير شواي راهبردي فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه منصوب کرد.
۱۳۹۶/۸/۲۰ - ۱۱ : ۴۳
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم افتتاح نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال گفت: فعالان رسانه‌های دیجیتال طلایه‌داران آینده کشور هستند.
۱۳۹۶/۸/۲۰ - ۱۱ : ۴۰
یکی از راههایی که می تواند به در امان ماندن از خطرات و تهدیدات حملات سایبری و هک شدن در فضای اینترنت، افزایش ضریب ایمنی گذرواژه های صفحات مجازی و حساب های کاربری است.
۱۳۹۶/۸/۲۰ - ۱۱ : ۲۶
یک اشبتاه برنامه نویسی هنگام برطرف کردن یک حفره امنیتی سبب شده حدود ۲۸۰ میلیون دلار پول مجازی از بین برود.
۱۳۹۶/۸/۱۹ - ۱۳ : ۵۵
کاربران لپ‌تاپ‌های سرفیس می گویند بعد از به روز کردن ویندوز 10 استفاده از قلم دیجیتال لپ تاپ مذکور موسوم به سرفیس پن با مشکل مواجه می شود.
۱۳۹۶/۸/۱۶ - ۲۰ : ۸
يک مرد استراليايي با استفاده از هدست HTC Vive رکورد بازي با هدست هاي واقعيت مجازي را در جهان شکست و نام خود را در کتاب گينس ثبت کرد.
۱۳۹۶/۸/۱۶ - ۱۸ : ۲۴
آلودگی هوای پایتخت تا آخر هفته تداوم دارد. سخنگوی وزارت بهداشت در نشست خبری روز گذشته خود اعلام کرد که آلودگی هوا پنجمین عامل مرگ‌ومیر در دنیاست.
۱۳۹۶/۸/۱۶ - ۱۵ : ۳۵
سازمان فناوري اطلاعات ايران گزارش وضعيت کيفيت و هزينه ارائه خدمات ابري مراکز داده در کشور و مقايسه آن با برخي از سرويس‌دهنده‌هاي ساير کشورها را منتشر کرد.
۱۳۹۶/۸/۱۶ - ۱۱ : ۹
آرشيو خبر ها

نظرسنجي