سرویس گوناگون
رهبر معظم انقلاب تاکيد کردند بايد روحيه انتظار براي ثروت بادآورده را از بين ببريم و روشهايي شبيه بخت آزمايي را ترويج نکنيم که دستگاههاي مختلف از جمله صدا و سيما بايد متوجه اين معنا باشند.
آیفون 10 اپل بالاخره به دست مشتریان رسید و برخی از این خریداران درست پس از دریافت موبایل 1000 دلاری خود، آن را تحت عناوینی مانند «تست سقوط» به زمین کوبیدند.
۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۱۶ : ۲۲
وزير ارتباطات به‌تازگي در همايش پدافند غيرعامل اعلام کرد، زيرساخت‌هاي فيزيکي براي ساخت يک ديتاسنتر زيرزميني در کشور راه‌اندازي شده و سازمان‌هاي حياتي و حساس کشور مي‌توانند اطلاعات خود را به آنجا منتقل کنند.
۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۱۴ : ۴۱
تعداد زیادی از کاربران آیفون اپل با امضای طومار اینترنتی از این شرکت خواسته اند در برابر درخواست های پلیس آمریکا برای ایجاد راه نفوذ مخفی در آیفون ایکس مقاومت کند.
۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۱۴ : ۲۲
توقع همگان بر این است تا مسئولین شرکتهای تاکسی اینترنتی مثل اسنپ اصل مشتری مداری و کیفیت کار و خدمات را در اولویت برنامه های خود قرار داده و رضایت عموم را جلب نمایند.
۱۳۹۶/۸/۱۳ - ۱۵ : ۲۷
معاون پستي سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي نحوه صدور مجوز جديد و نظارت بر اين دفاتر را تشريح کرد و گفت: آيين نامه نحوه صدور مجوز، براي راه اندازي دفاتر پيشخوان خدمات دولت از 8 آبان ماه جاري به ادارات کل تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي مناطق 9 گانه رگولاتوري در سراسر کشور ابلاغ شده است ?و از روز شنبه 13 آبان ماه قابل اجرا است
۱۳۹۶/۸/۱۳ - ۱۴ : ۳۷
رئيس پدافند غيرعامل کشور با بيان اينکه بايد به جنگ سايبري فکر شود گفت: درست است که ماهيت اين جنگ سايبري است اما در واقع يک جنگ واقعي است که بايد براي آن برنامه داشته باشيم.
۱۳۹۶/۸/۹ - ۱۴ : ۳۲
همزمان با شروع هفته پدافند غیرعامل در کشور، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با برگزاری همایشی از سامانه نظارت ابری پادویش و تمبر این هفته، رونمایی کرد.
۱۳۹۶/۸/۹ - ۱۴ : ۲۴
آشنایی با بهترین لپ‌تاپ‌های ارزان قیمت کم پول خرج کنید و لپ تاپ خوب بخرید
خرید لپ تاپ ارزان قیمت، ولی دارای کارآیی‌های لازم چالشی است که غلبه بر آن مستلزم کسب اطلاعات دقیق از ویژگی‌های سخت افزاری و نرم افزاری این نوع تولیدات است.
۱۳۹۶/۸/۷ - ۱۲ : ۳۸
امروزه که دستگاه‌های الکترونیکی مجهز به قابلیت اتصال به اینترنت، زندگی ما را فرا گرفته، لازم است درباره راه‌های کاهش تاثیرات منفی آنها بر بدن و سلامتی ما اطلاعات بیشتری کسب کنیم.
۱۳۹۶/۸/۷ - ۱۲ : ۳۲
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با ارسال پيامي به خانواده شهيد فرد اسدي از اين شهيد تجليل کرد.
۱۳۹۶/۸/۶ - ۱۳ : ۲۸
7 اپلیکیشن ایرانی و 28 نرم افزار خارجی برای کنترل و صیانت کودکان در فضای مجازی در قالب طرح صیانت از کودکان و نوجوانان توسط وزارت ارتباطات منتشر شد.
۱۳۹۶/۸/۴ - ۱۲ : ۲۶
جاسوس‌افزاری که اخیراً در ایران مشاهده شده از آیکونی مشابه آیکون مورد استفاده برای نمایش فولدرها توسط ویندوز استفاده و با انتخاب نام e_dadsara کاربر را به باز کردن پوشه‌ای حاوی اطلاعات الکترونیکی دادسرا تزغیب می‌کند.
۱۳۹۶/۸/۴ - ۱۲ : ۲۱
جاي خالي نرم‌افزارهاي مسيرياب صوتي بدون دردسر فيلترشکن، برنامه‌نويسان ايراني را بر آن داشت که با اتکا به توانايي‌هاي خود به توليد يک نرم‌افزار بومي اقدام کنند.
۱۳۹۶/۸/۲ - ۱۶ : ۴۹
تهیه کننده پروژه نرم‌فزاری «واقعیت مجازی کربلا» درباره ساخت قسمت دوم این نرم‌افزار، با رئیس فرهنگسرای فناوری اطلاعات به دیدار و گفت‌وگو نشست.
۱۳۹۶/۸/۱ - ۲۰ : ۳۲
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از خودکشی دو دختر نوجوان اصفهانی به دلیل پیروی از رفتارهای شیطان گونه درفضای مجازی ابراز تاثر کرد.
۱۳۹۶/۷/۳۰ - ۲۰ : ۲۱
مسترکارت تا سال 2018 تأیید خرید با استفاده از امضا را حذف خواهد کرد.
۱۳۹۶/۷/۳۰ - ۱۲ : ۴۳
آرشيو خبر ها

نظرسنجي