سرویس اپراتورها
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دو هفته به سازمان تنظیم مقررات ارتباطات و سرویس دهندگان فرصت داد تا وضعیت فعلی پاسخگویی پشتیبانی مخابرات (2020) و چند سرویس دهنده دیگر را اصلاح کنند.
دبير کميسيون تنظيم مقررات ارتباطات از تمديد مهلت تاديه پروانه هاي ISDP و ISP براي مشارکت يا در اختيار گذاشتن پروانه هاي خود به منظور بهره مندي از امکان تخفيف ميزان حق الامتياز پروانه هاي Servco و FCP تا پايان سال جاري خبر داد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۲۳ : ۵۲
همزمان با روز زن در 29 اسفندماه سال جاری اولین سری از سیم‌کارت‌های اپراتورهای مجازی وارد بازار خواهد شد.
۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۳ : ۴۶
با اعطای رسمی پروانه نوع اول اپراتور مجازی تلفن همراه از سوی رگولاتوری، یک اپراتور مجازی تلفن همراه از عرضه سیم‌کارت‌های نسل جدید با قابلیت برقراری مکالمه، تبادل پیامک و دسترسی به اینترنت 3G و 4G خبر داد.
۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۳ : ۳
نزدیک به 35 میلیون مکالمه از طریق سه اپراتور ایرانی و آمار 73درصدی تماس‌های صادره در سال جاری از دستاوردهای ستاد برگزاری اربعین در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بوده است.
۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۲ : ۱۹
همان طور که مي دانيد فعاليت اپراتورهاي مجازي نوع اول در کشورمان از طريق زيرساخت هاي راديويي شبکه هاي موبايل موجود صورت مي گيرد. روابط عمومي ايرانسل بيانيه زير را در رابطه با قرارداد همکاري با دو اپراتور مجازي منتشر ساخته است.
۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۳ : ۴۴
فروش دوباره شارژهاي مصرف نشده تلفن‌همراه که عملي مجرمانه بحساب‌مي‌آيد به يکي از روش‌هاي کسب درآمد براي برخي متخلفان و شرکت‌هاي پي‌اس‌پي تبديل شده‌است.
۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۴ : ۶
معاون وزیر ارتباطات از تصمیم وزارت ارتباطات برای کاهش نرخ پهنای باند کمتر از100 مگابیت بر ثانیه در راستای ارائه به اپراتورهای ارتباطی خبر داد.
۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۲۱ : ۳۱
سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با تقاضای دو شرکت برای دریافت پروانه اپراتور مجازی موبایل موافقت و پروانه‌شان را صادر کرد تا تعداد پروانه‌های صادر شده این بخش به سه مورد برسد.
۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۱ : ۵۲
مديرعامل رايتل با تشريح مزاياي شبکه ملي اطلاعات از مزاياي اين شبکه براي اين اپراتور و مشترکانش سخن گفت.
۱۳۹۵/۱۲/۸ - ۲۱ : ۴۳
جدیدترین آمارهای رسمی‌ گویای آن است که همچنان حدود 700هزار نفر مالک سیم‌کارت‌های تالیا هستند، حال آنکه در ارائه خدمات به این مشترکان اما و اگرهای بسیاری وجود دارد.
۱۳۹۵/۱۲/۷ - ۱۱ : ۴۹
در حالي که فعالان امنيت سايبري از نفوذ جديد به اطلاعات مشترکان ايرانسل از طريق حساب اينترنتي خبر مي‌دهند، ايرانسل اعلام کرد: حمله هکري در مراحل ابتدايي توسط تيم کارشناسان امنيت شبکه اين شرکت شناسايي و دفع شده است.
۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۴ : ۲۰
براساس ادعاهاي جديد دسترسي غيرمجاز به برخي اطلاعات مشترکان يکي از اپراتورهاي موبايل و تغيير غيرمجاز رمز حساب آنان از طريق پنل کنترل حساب اينترنتي امکان‌ پذير شده است.
۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۴ : ۱
معاون وزير ارتباطات از تدوين قوانين و مقررات براي کسب سهم بازار اپراتورهاي ارتباطي در جهت ايجاد رقابت سالم در اين فضا خبر داد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۲۰ : ۱۵
مدتها از زماني که داستان بورسي شدن ايرانسل مطرح شد، مي‌گذرد اما همچنان ورود سهام اين شرکت به بورس در انتظار فرصتي ديگر است.
۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۲۰ : ۳
مروري بر آمارهاي رسمي ارائه شده گوياي آن است که از نظر تعداد مشترک اينترنت پهن‌باند موبايل به ترتيب اپراتورهاي اول، دوم و سوم در رده‌هاي اول تا سوم جدول تعداد مشترکان اينترنت قرار دارند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۱۹ : ۵۱
معاون وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات از تدوين مقررات SMP براي تعيين سهم بازار فعالان ICT خبر داد و گفت: اپراتور غالب با بيشترين سهم در بازار نبايد به سهم اپراتورهاي کوچک تعرض کند، تا بازار رقابتي شکل بگيرد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۲۱ : ۱۶
آرشيو خبر ها

نظرسنجي