سرویس اپراتورها
اپراتور اول تلفن همراه تاکید کرده کد ستاره 10ستاره 117مربع فقط سقف قطع میان دوره مشترکان دائمی را بالا می‌برد.
مديرکل دفتر هماهنگي امور استان هاي وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات با اعلام اينکه رومينگ بين اپراتورها در روستاها با موفقيت انجام شده است، از اتصال بيش از شش هزار روستا به پهن باند تا پايان سال خبر داد.
۱۳۹۷/۹/۲۰ - ۲۳ : ۹
در قرعه کشی بزرگ همراه اول، هر ماه بیست جایزه 50 میلیون تومانی به مشترکین اهدا می شود.
۱۳۹۷/۹/۱ - ۲۳ : ۶
فلاح جوشقاني با اشاره به تحريم ها: بسته ارزي اپراتورهاي تلفن همراه پيش بيني شده است
رييس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي ?با اشاره به اينکه بسته اي براي مقابله با تحريم ها و نوسانات ارزي در وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات تهيه شده است گفت: با ارائه اين بسته مشکلي در زمينه تامين ارز اپراتورها نداريم.
۱۳۹۷/۸/۱۹ - ۹ : ۵۹
رييس کميته تامين ارتباطات مناسبت هاي ملي و مذهبي خبر داد: امسال قطعي ارتباط در مراسم راهپيمايي اربعين نداشتيم
رييس کميته تامين ارتباطات مناسبت هاي ملي و مذهبي وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات با بيان اينکه مراسم پياده روي اربعين امسال با کمترين اختلال ارتباطي مواجه بود، گفت: 30 ميليون دقيقه مکالمه بين عراق و ايران طي 19 روز انجام شده است.
۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۱۹ : ۵۹
ارائه‌دهندگان خدمات اینترنتی ثابت معتقدند این‌که اپراتوری از یک بخش درآمد کسب کرده و بخش دیگری را رایگان عرضه کند، مصداق دامپینگ است که بازار رقابت را محدود و درنتیجه مشتری را در کیفیت و کمیت متضرر می‌کند.
۱۳۹۷/۷/۲۷ - ۱۸ : ۲۷
شاتل موبايل خبر از ارائه رنج جديد شماره سيم‌کارت‌هاي اين اپراتور نسل جديد تلفن همراه کشور داد.
۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۰ : ۴۶
رييس کميته تامين ارتباطات مناسبت هاي ملي و مذهبي وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات با اشاره به نصب بالن اينترنتي در منطقه مرزي مهران گفت: براي رفع مشکل ارتباطي همه مسيرهاي پياده روي اربعين در داخل کشور تحت پوشش اپراتورهاي تلفن همراه قرار گرفته اند.
۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۰ : ۳۵
مديرکل دفتر نظارت بر سرويس‌هاي ارتباطي سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي، بيش‌ترين علت رد درخواست ترابردپذيري شماره‌ها را مشکلات احراز هويت اعلام کرد.
۱۳۹۷/۷/۱۳ - ۱۶ : ۵۱
مديرعامل اپراتور مجازي موبايل گفت: 6 ماه پيش عضويت تمامي اپراتورهاي موبايل ايران در GSMA ،انجمن جهاني موبايل، به درخواست دولت ترامپ لغو شد و پس از اين اپراتورهايي که تاکنون عضو اين انجمن نبودند و کدهايشان در رومينگ بين‌ا لملل تعريف نشده با مشکل مواجه مي‌شوند.
۱۳۹۷/۷/۱۲ - ۱۸ : ۳۹
همراه اول از امکان خريد بسته‌هاي اينترنت از طريق پرتال اين اپراتور خبر داد.
۱۳۹۷/۷/۱۰ - ۱۶ : ۲۷
ستاد اجرايي فرمان امام خبر مذاکره براي خريد سهام يا در اختيار گرفتن مالکيت شرکت رايتل را تکذيب کرد.
۱۳۹۷/۷/۸ - ۲۰ : ۲۶
شرکت آسياتک اقدام به ارائه خدمات واي فاي رايگان Public WIFI در بيش از ?? نقطه کشور اعم از اغلب فرودگاه‌ها، ايستگاه‌ هاي راه‌آهن، مراکز بزرگ خريد و مراکز گردشگري سراسر کشور کرده است.
۱۳۹۷/۷/۸ - ۶ : ۳۱
معاون سازمان تنظيم مقررات ارتباطات گفت: براي شرکتهاي خواهان ادامه فعاليت در عرصه شبکه و متعهد به ايجاد زيرساختها و شبکه‌سازي، سياستهاي مشوقانه‌ و يارانه دهي غيرمستقيم درنظر گرفته شده است.
۱۳۹۷/۷/۳ - ۱۸ : ۵۱
تعرفه مکالمه همراه اول از امروز یکسان شده و دیگر تفاوتی بین تماس‌های دورن شبکه و خارج شبکه نیست.
۱۳۹۷/۷/۱ - ۱۲ : ۳۴
تعرفه پايه سرويس مکالمه درون و برون شبکه براي اپراتور اول از تاريخ اول مهرماه يکسان مي‌شود.
۱۳۹۷/۶/۳۱ - ۱۷ : ۴۴
نارضایتی کاربران از تغییر بسته‌های اینترنت موبایل و ادعای‌ آنان مبنی بر افزایش قیمت‌ها در حالی است که به گفته کارشناسان، مطابق مصوبه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، تخلفی از سوی اپراتورها رخ نداده است.
۱۳۹۷/۶/۲۷ - ۹ : ۳۵
آرشيو خبر ها

نظرسنجي