سرویس شهر هوشمند
در حاشیه‌ی بازدید رسول کشت‌پور، شهردار منطقه‌ی 2 تهران، و محمد فرجود، معاون فناوری اطلاعات شهرداری تهران، از گروه شرکت‌های هزاردستان شامل کافه‌بازار، دیوار و بلد، توافقاتی در راستای همکاری‌های این شرکت‌ها و شهرداری تهران در زمینه‌ی هوشمندسازی شهر صورت گرفت.
شما احتمالا با مفهوم «شهر هوشمند» آشنا هستید، شهرهایی که از فناوریهای دیجیتال برای افزایش کیفیت خدمات عمومی و اختصاصی در جهت کاهش هزینه ها و صرفه جویی استفاده می کنند.
۱۳۹۵/۵/۷ - ۲۲ : ۹
دولت هند یکی از کشورهایی است که با رهبری نخست وزیر این کشور نارندرا مودی، تمام قوای دولتی و مردمی را به نیروی محرکه این کشور برای بهبود معیشت و رشد پایدار اقتصادی تبدیل کند.دولت هند به خوبی توانسته است با طرح مفهومی ساده اما کاربردی، نیروی مردمی عظیم خود را برای ساخت آینده ای بهتر بسیج کند.
۱۳۹۵/۵/۷ - ۱۲ : ۵۰
دومین نشست کارشناسی نمایندگان منتخب شهرداری ها به منظور اجرای بهتر " همایش شهر هوشمند زیرساخت ها و فرصت های سرمایه گذاری" امروز و فردا در همدان در حال برگزاری است.
۱۳۹۵/۴/۳۱ - ۱۸ : ۰
واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در نخستین اجلاس جهانی شوراها و شهرداران ۲۰۱۶ که با حضور قریب به ۲۰۰۰ نفر از اعضای شورای اسلامی شهرها و شهرداران سراسر کشور، روسای شورا شهر و شهرداران از کشورهای روسیه، هندوستان، لبنان، کرواسی، ترکیه، گینه و ... و بیش از۱۰۰ نفر از صاحبنظران، سرمایه گذاران بین المللی از کشور انگلستان، آمریکا، ایتالیا، سوئیس، کره جنوبی و ... در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد تهران در حال برگزاری است با برشمردن دستاوردهای وزارت ارتباطات را در راستای هوشمندسازی فرایندهای مختلف و از جمله محیط شهری، آمادگی این وزارت را برای هرگونه همکاری در این خصوص اعلام کرد.
۱۳۹۵/۴/۳۰ - ۱۹ : ۴۶
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مطرح کرد 4 الزام شهر هوشمند طبق استاندارد اروپا
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با استناد به ? مؤلفه اعلامی از سوی اتحادیه اروپا بر ضرورت هوشمند شدن شهرها تأکید کرد.
۱۳۹۵/۴/۳۰ - ۱۵ : ۸
همایش شهر هوشمندبا مشارکت سازمانهای دولتی متولی فناوری اطلاعات و فعالان بخش خصوصی این حوزه در شهریور ماه برگزار می شود
۱۳۹۵/۴/۲۹ - ۱۸ : ۴۳
مسابقه «ايده‌ هاي نو در شهر هوشمند» که در دومين همايش زيرساخت و فرصت‌ هاي سرمايه‌گذاري شهر هوشمند برگزار مي‌شود، فرصتي مغتنم براي ارائه ايده ها و جذب سرمايه گذار در اين زمينه است.
۱۳۹۵/۴/۱۹ - ۱۵ : ۴۰
دبیر انجمن علمی اقتصاد شهری ایران یکی از راه حل های معضل ترافیک را تحقق شهر هوشمند دانست و گفت: در واقع شهر هوشمند، شهری است که با استفاده از ظرفیت های فناورانه و با داشتن شهروندانی مسئولیت پذیر چالش ها را به حداقل می رساند.
۱۳۹۴/۱۱/۶ - ۲۲ : ۴۱
توسعه تکنولوژی در سال‌های گذشته موجب شده شهرهای متعددی در سراسر جهان به عنوان شهر هوشمند شناخته و معرفی شوند با این وجود برای رسیدن به این هدف در ایران، به نظر راه درازی پیش رو است.
۱۳۹۴/۷/۳ - ۱۰ : ۵۰
دکتر واعظی در همایش "شهر هوشمند زیرساختها و سرمایه گذاری" با تکید بر هماهنگی تمام دستگاه ها جهت تحقق شهرهای هوشمند، گفت: شهر هوشمند به تسهیل انجام امور روزانه، ایجاد اشتغال، زمینه سازی سرمایه گذاری نهادهای مالی و حضور پر رنگ شرکت های دانش بنیان و اپراتورها منجر می شود.
۱۳۹۴/۶/۱۶ - ۱۴ : ۸
همایش "زیرساخت و فرصت‌های سرمایه‌گذاری شهر هوشمند" صبح امروز با حضور وزیر ارتباطات در مجموعه برج میلاد تهران برگزار شد.
۱۳۹۴/۶/۱۵ - ۱۶ : ۵۲
اندیشمندان حوزه ICT کشور با برگزاری همایش بین المللی زیرساخت و فرصت های سرمایه گذاری شهر هوشمند، درجستجوی راه کاری برای تسریع تحقق شهر هوشمند درایران هستند.
۱۳۹۴/۶/۱۳ - ۱۹ : ۲
زیرساخت، ایرانیان نت وبخش خصوصی برگزار می کنند همایش زیرساخت و فرصت های سرمایه گذاری شهر هوشمند
گروهی از فعالان حوزه ITوICT کشور با حمایت شرکت ارتباطات زیرساخت و شرکت ایرانیان نت، اندیشمندان و فعالان حوزه IT و ICT کشور را برای مشارکت در همایش زیرساخت و فرصت های سرمایه گذاری شهر هوشمندکه درتاریخ 15 و 16 شهریورماه 94 در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد برگزار می گردد فراخواندند.
۱۳۹۴/۵/۶ - ۱۹ : ۱۰
در هم اندیشی فعالان عرصه ارتباطات و فناوری اطلاعات بررسی شد راهکارهای گسترش شبکه فیبر نوری و دستیابی به شهر هوشمند
نخستین نشست تخصصی فعالان عرصه زیرساخت، خدمات و فرصت های سرمایه گذاری با موضوع "شهر هوشمند" برگزار شد.
۱۳۹۴/۴/۱۲ - ۱۲ : ۱۷
عباس ثابتی‌راد: در یک بعد از ظهر زمستانی که بوی برف را از ارتفاعات توچال می‌شد استشمام کرد، جایی در دامنه‌های این کوه دیرینه در حوالی شمال تهران، شهرسازان و برنامه ریزان شهری و برخی از استادان دانشگاه‌های معتبر کشور گردهم آمدند تا به سخنرانی جوانی گوش کنند که به قول خودش جعفر‌خان نیست که از فرنگ برگشته.
۱۳۹۲/۱۱/۷ - ۲۲ : ۲
آرشيو خبر ها

نظرسنجي