سرویس ارتباطات ثابت
ارسال پيامک‌هاي تبليغاتي بدون مجوز از طريق تلفن ثابت غيرقانوني است و با متخلفان برخورد قانوني مي‌شود.
معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری از ایجاد امکان ثبت شکایت از ارسال پیامک‌ های تبلیغاتی با تلفن ثابت و سرشماره‌ های تبلیغاتی در سامانه 195 خبر داد.
۱۳۹۶/۸/۱۸ - ۱۱ : ۱۴
معاون امور مشتریان شرکت مخابرات ایران از بازگشت دو میلیون و ۷۰۰ هزار شماره تلفن ثابت کم کارکرد به چرخه درآمدزایی حداقلی خبر داد.
۱۳۹۶/۸/۶ - ۱۶ : ۳۷
عمليات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابرات ابوذر، پيروزي و هفت تير از 3 آبان ماه آغاز مي شود.
۱۳۹۶/۸/۲ - ۲۱ : ۵۱
مخابرات منطقه تهران اعلام کرد: به منظور ارتقاء سرور، سامانه های 1818 و 2000 در تاریخ 6 آبان با اختلال همراه است.
۱۳۹۶/۸/۲ - ۱۵ : ۴۰
عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابرات پیروزی، شهید دیالمه، الغدیر، شهید لطیفی، جاجرود و پردیس از تاریخ ۳۰ مهر ماه آغاز می‌شود.
۱۳۹۶/۷/۲۹ - ۲۲ : ۵۳
معاون شرکت مخابرات ايران گفته که مخابرات قصد دارد سرويس پرداخت قبوض تلفن را به سمتي ببرد که با توافق با بانک، قبض تلفن مشترکان بدون دريافت صورت حساب، به صورت اتوماتيک از حساب بانکي‌شان پرداخت شود.
۱۳۹۶/۷/۲۸ - ۱۵ : ۴۴
شاید اگر برای شما پیامکی ارسال ‌شود که پیش‌شماره تلفن ثابت را دارد تعجب کنید، اما سرویس پیام کوتاه تلفن ثابت مدت زیادی است که راه‌اندازی شده و امکان تبادل تلفن ثابت با شبکه سیار را ممکن ساخته است.
۱۳۹۶/۷/۱۷ - ۱۱ : ۳۰
معاون شرکت مخابرات ايران از شارژ آنلاين سرويس‌هاي هوشمند تلفن ثابت براي جلوگيري از هزينه‌هاي ناخواسته روي صورت‌حساب مشترکان خبر داد.
۱۳۹۶/۷/۱۶ - ۱۳ : ۴۵
ارتباط تلفنی مشترکان 8 مرکز مخابراتی در تهران به دلیل عملیات کابل برگردان با اختلال رو به رو می شود.
۱۳۹۶/۷/۱۵ - ۲۳ : ۵۶
مخابرات منطقه تهران فروش محصولات و سرويس هاي مخابراتي را به صورت خدمات ويژه با نام طرح مهرگان ارائه مي دهد.
۱۳۹۶/۷/۱۲ - ۱۴ : ۱۸
به دنبال اجرای عملیات کابل برگردان، ارتباط تلفنی مشترکان در ۴ مرکز مخابراتی با اختلال روبرو است.
۱۳۹۶/۷/۵ - ۹ : ۴۲
شرکت مخابرات ایران، بر اساس سیاست‌ها و برنامه‌های اعلامی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، برای نخستین بار در کشور بسته‌های متنوع خدمات ترکیبی با نام مهرگان در ۲ استان قم و مازندران ارائه می‌دهد.
۱۳۹۶/۷/۱ - ۱۴ : ۳۰
اخبار مربوط به کپی‌رایت، افزایش دسترسی کاربران به اینترنت و پرداخت کرایه تاکسی به صورت کارتی، پیامکی شدن قبوض تلفن ثابت و مکالمه رایگان برای پرداخت غیرحضوری قبوض، برخی از مهم‌ترین اخبار حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در هفته گذشته بود.
۱۳۹۶/۶/۳۰ - ۱۵ : ۳۷
معاون مشتريان شرکت مخابرات خبر داد: تمهيدات حذف قبوض کاغذي تلفن ثابت
معاون شرکت مخابرات با اشاره به تمهيدات حذف قبوض کاغذي تلفن ثابت تا پايان سال، اظهار داشت: با تماس صوتي قبض به مشتري اعلام مي‌شود و از طريق سرويس دايرکت دبيت نيز با موافقت مشتري بانک عامل از طرف وي مستقيم قبض را پرداخت مي‌کند.
۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۲۲ : ۵۱
برغم باران شدید و جاری شدن سیلاب در شهرستانهای استان گیلان، شرکت مخابرات ایران اعلام کرد که وضعیت شبکه ارتباطی این استان و شهرستانهای سیل زده، در حالت نرمال قرار دارد.
۱۳۹۶/۶/۱۹ - ۱۶ : ۲۱
طبق آخرین اطلاعات، شرکت مخابرات ایران حدود 650 میلیارد تومان در بخش تلفن ثابت با لاوصولی مواجه بوده و برای کاهش این رقم برنامه‌های تشویقی برای مشترکان بدهکار تدوین کرده‌ است.
۱۳۹۶/۶/۱۸ - ۲۲ : ۱۸
آرشيو خبر ها

نظرسنجي