دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹

آخرین اخبار سرویس فناوری های بی سیم

با وجود مشکل کرونا صنعت اپراتوری در آسیا و اقیانوسیه، به سرمایه‌گذاری خود ادامه می‎دهد.

طبق آمار به دست آمده در سال ۲۰۱۹، حدود ۲.۸ میلیارد کاربر تلفن همراه به صورت سیم کارت اعتباری و سیم کارت دائمی در آسیا و اقیانوسیه وجود دارند که می‌توان گفت این میزان، حدود ۶۶ درصد تمام کاربران سیم کارت‌های دائمی و اعتباری در دنیا محسوب می‌شود.

وزیر ارتباطات درتبریز راه اندازی نمونه آزمایشی ۵G تا دو هفته آینده

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینکه امروز بزرگترین مرکز داده غرب و شمال غرب کشور وارد مدار می شود، گفت: طی دو هفته آینده نمونه آزمایشی ۵G در مرکز تحقیقات مخابرات ایران راه اندازی می شود.

حسين طهراني جايگزين حسين رياضي در مبين نت شد

با تصميم هيئت‌مديره شرکت ارتباطات مبين‌نت،«حسين طهراني» به عنوان مديرعامل شرکت مبين نت معرفي شد.

به دستور وزيرارتباطات پرداخت قبض هاي مخابراتي در خوزستان به تعويق افتاد

وزير ارتباطات به اپراتورها دستور داد دريافت مطالبات خود از مردم خوزستان را به تعويق بياندازند.

مبين‌نت دلايل افزايش قيمت اينترنت را اعلام کرد

درپي انتشار ياداشت وايمکس نيوز با عنوان "مبين نت قادر به شنيدن صداي ريزش مشتريان نيست " توضيحي از سوي روابط عمومي شرکت مبين نت در خصوص دلايل افزايش قيمت اينترنت ارسال شده است که به استحضار خوانندگان گرامي مي رسد.

یاداشت رسیده مبین نت قادر به شنیدن صدای ریزش مشتریان نیست

طرح یک ماهه 25 گیگابایت LTE مبین نت با احتساب مالیات و ارزش افزوده از مبلع 43600 تومان در آبان ماه به مبلغ 53410 تومان درآذرماه 97 افزایش یافته است و امور مشتریان مبین نت قادر به شنیدن صدای اعتراض مشتریان خود نیست.

بیانیه‌ی شرکت ارتباطات مبین‌نت درخصوص اختلالات اینترنت

روابط عمومی مبین نت در بیانیه ی خود اعلام کرد: شبکه‌ی بی‌سیم مبین‌نت نسبت به انواع پارازیت کاملاً مقاوم شده و مشترکین اینترنت پرسرعت این شرکت می‌توانند با خیالی راحت از اینترنت TD-LTE استفاده کنند. این درحالی است که مشترکین این شبکه چیزدیگری می گویند.

علت اختلال در سرويس TD-LTE سيگنال مزاحم ناشناخته بود

شايان فرخ يار مديرکل بازاريابي و فروش انبوه مبين‌نت با عذرخواهي از مشترکان اين اپراتور دلايل اختلال در سرويس TD–LTE اين شرکت را تشريح کرد.

اختلال در سرويس هاي TD-LTE مبين نت

شرکت ارتباطات مبين‌نت در خصوص اختلالات اخير در شبکه اينترنت ثابت TD-LTE بيانيه داد.

ایلام و جاسک تحت پوشش TD-LTE مبین‌نت

در ادامه روند توسعه شبکه اینترنت پرسرعت بی‌سیم ثابت TD-LTE در سراسر کشور، این‌بار مبین‌نت دو شهر دیگر را به این شبکه اضافه کرد.

آرشیو