پنج شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹

آخرین اخبار سرویس رویدادهای داخلی

حضور شرکت افرانت در رویداد«دستاوردهای بومی سازی شبکه ملی اطلاعات»

شرکت افرانت به عنوان اولین دیتاسنتر ابری بخش خصوصی و با هدف توسعه و توانمند سازی زیرساخت‌های اطلاعاتی و ارتباطی کشور در رویداد دستاوردهای بومی سازی زیرساخت شبکه ملی اطلاعات شرکت نمود.

مخابرات خطاب به وزیر ارتباطات: به بهانه خارح شدن شخص موردنظرتان از مدیرعاملی جنجال به راه انداخته‌اید/ از رستگار شکایت می‌کنیم

شرکت مخابرات ایران پس از اظهارات نقادانه روز گذشته محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از عملکرد این شرکت در مراسم افتتاحیه نمایشگاه تلکام ۹۹ توضیحاتی ارایه کرد.

تقدیر از همراه اول در جشنواره خیرین مدرسه‌ساز

شرکت ارتباطات سیار ایران در بیست‌ودومین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز و در جمع مسؤولان کشوری مورد تقدیر قرار گرفت.

برگزاری نشست توزیع ۸ هزار تبلت در مناطق محروم با حضور رایتل

نشست توزیع ۸ هزار تبلت و سیم‌کارت ویژه دانش‌آموزان مناطق محروم که با مشارکت رایتل آماده شده‌اند، پنجم اسفندماه در محل سازمان بهزیستی برگزار شد.

مهمترین خبرهای روزنامه های روز چهار شنبه ۶ اسفند ماه ۱۳۹۹

برخی از تیترهای صفحه اول روزنامه ها- صدای اصلاحات: چرا حقوق یک مدیردولتی باید برابر بادستمزد یکسال یک کارگر باشد؟ اطلاعات: آسیب پذیری بیشترسنین زیر۱۰ سال و بالای ۷۰ سال در برابر کرونای انگلیسی.

بیست و یکمین نمایشگاه تلکام با حضور آذری جهرمی افتتاح شد

نمایشگاه تلکام ۹۹ صبح امروز (سه‌شنبه) با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در محل نمایشگاه‌ بین‌المللی تهران افتتاح شد.

مهمترین خبرهای روزنامه های روز سه شنبه ۵ اسفند ماه ۱۳۹۹

برخی از تیترهای صفحه اول روزنامه ها :آرمان: از برجام ۱۴۰۰ تا توافق احتمالی با غرب . آفتاب یزد: آیا این بار کره ای ها پول ایران را می دهند؟ جوان: تا غنی سازی ۶۰ درصد هم پیش می رویم. سبزینه: حقوق مصرف کنندگان زیرپای فروش اجباری کالا صدای اصلاحات: کارگران صدقه نمی خواهند، تنگ نظری نکنید.

تلکام ۹۹ فردا با حضور وزیر ارتباطات افتتاح می‌شود

نمایشگاه بین‌المللی مخابرات، فناوری اطلاعات و راه‌حل‌های نوآورانه (تلکام ۹۹) فردا با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با رعایت پروتکل های بهداشتی افتتاح می‌شود.

حضور شاتل موبایل در بیست و یکمین نمایشگاه تلکام

شاتل موبایل با حضور در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی مخابرات، فناوری اطلاعات و راه حل های نوآورانه (تلکام۹۹)، فناوری‌های جدید خود را به بازدیدکنندگان معرفی خواهد کرد.

برگزاری کمپ رقابتی هوش مصنوعی با ۸۰۰ میلیون تومان جایزه برای ۵ تیم برتر

با حمایت و مشارکت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، همراه اول، دانشگاه شهید بهشتی، اسنپ، آیپا و هاب ایده خودرا به کمک خبرگان هوش مصنوعی به یک پروتو تایپ تبدیل کنید و تاسقف ۴ میلیارد تومان برای توسعه محصول خود سرمایه و خدمات دریافت کنید.

آرشیو

اخبار برگزیده آرشیو

مطالب پیشنهادی آرشیو

پربیننده‌ترین مطالب آرشیو

بنر 131

نظرسنجی

باتوجه به افزایش بیش از 2 برابری حق اشتراک فیلیمو و نماوا آیا این افزایش قیمت را منطقی و قابل قبول می دانید؟