پنج شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹

آخرین اخبار سرویس کسب وکار

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران: فرایند اصلاح حقوق و مزایای کارکنان بخش خصوصی شرکت مخابرات در دست بررسی است

سلطانی، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با اشاره به اهمیت سرمایه انسانی ارزشمند و تلاشگر این شرکت، از ایجاد مکانیزمی برای اصلاح و بهبود حقوق و مزایای کارکنان بخش خصوصی شرکت مخابرات در سراسر کشور خبر داد.

اقدام خلاف عرف ۲ سامانه اینترنتی/ آیا VOD‌ها خودمختارند؟!

رئیس هیات مدیره اتحادیه صنف تهیه‌کنندگان سینمای ایران با بیان اینکه حق اشتراک VOD‌ها در جهان تقریباً برابر یک بلیت سینما است، افزایش بیش از ۲ برابری حق اشتراک ۲ سامانه اینترنتی را «اقدام خلاف عرف» نامید.

ضرورت قانون‌گذاری در حوزه استارت آپها

پژوهشگر موسسه مطالعات و پژوهشهای بازرگانی در یادداشتی با اشاره به کسب‌وکارهای نوآفرین نوشت: در نظام حقوقی ایران قانون خاصی که به کلیه موضوعات مربوط به کسب‌وکارهای نوآفرین پرداخته باشد، به تصویب نرسیده است؛ بنابراین برای توسعه کسب‌وکارهای نوپا علاوه بر ایجاد زمینه‌های لازم برای مقابله با چالش‌های موجود در برابر آن‌ها و حمایت از کلیه فعالان در این عرصه و تسهیل تجارت برای آن‌ها، انجام اقدامات لازم به‌منظور رفع مشکلات کسب‌وکارهای نوآفرین بخش‌های مختلف نیز ضرورت دارد.

برای توسعه خود؛ تلگرام یک میلیارد دلار اوراق قرضه واگذار می‌کند

روزنامه کامرسانت روسیه در خبری اعلام کرد پیام‌رسان تلگرام در نظر دارد یک میلیارد دلار اوراق قرضه خود را به سرمایه‌گذاران منتخب بفروشد و از این طریق باعث جذب سرمایه برای توسعه شرکت شود.

فرصتی ویژه برای شرکت‌های نوپا / شکل گیری مدل‌‌های خلاق کسب‌وکار دیجیتال

رویدادی فناورانه برای توانمندسازی استارتاپ‌ها و شرکت‌های نوپای حوزه دیجیتال برگزار شد تا مسیر ورود خلاقیت‌ها و نوآوری‌ها به این کسب‌وکارها تسهیل شود.

پای قاچاق‌چیان کامپیوتر به تهران باز شد

رییس اتحادیه فناوران رایانه می‌گوید: چندی پیش پلیس امنیت اقتصادی تهران حجم قابل توجه‌ای از سرورهای دست دوم و سوئیچ بیت کوین را ثبت و ضبط کرده است.

عرضه نرم‌افزاری برای مدیریت کسب و کارها

یکی از شرکت‌های دانش بنیان نرم افزاری‌ برای مدیریت کسب و کارها عرضه کرد که از قابلیت افزودن ماژول‌های مورد نیاز به آن برخوردار است.

برگزاری یک رویداد مجازی برای راه اندازی کسب‌وکارهای نو

برگزاری یک رویداد مجازی، زمینه را برای آشنایی علاقمندان به ایجاد کسب‌وکارهای فناور و خلاق با آموزش و آگاهی از تجربه‌های افراد موفق در این حوزه فراهم می کند.

گارتنر: ۵ درصد مدیران ارشد روی ‌بیت‌کوین به عنوان دارایی سازمان سرمایه‌گذاری می‌کنند

آخرین نظرسنجی انجام شده توسط «گارتنر» نشان می‌دهد که ۵ درصد مدیران ارشد در حوزه کسب و کار تصمیم گرفته‌اند در سال جاری میلادی روی بیت کوین به عنوان دارایی شرکت،‌ سرمایه گذاری کنند.

هفته های خرید اینترنتی در کشور آغاز می شود

اتحادیه کشوری کسب‌وکارهای مجازی در راستای حمایت از کسب‌وکارهای فعال در زمینه ارائه خدمات و فروش آنلاین و مقابله با کرونا، «هفته‌های خرید اینترنتی» را از ابتدای اسفندماه در کشور آغاز می‌کند.

آرشیو

اخبار برگزیده آرشیو

مطالب پیشنهادی آرشیو

پربیننده‌ترین مطالب آرشیو

نظرسنجی

باتوجه به افزایش بیش از 2 برابری حق اشتراک فیلیمو و نماوا آیا این افزایش قیمت را منطقی و قابل قبول می دانید؟