جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹

آخرین اخبار سرویس بانک، بیمه، بوررس

چه تراکنش‌هایی از ۵ بهمن پذیرش نمی‌شود؟

طبق اعلام بانک مرکزی از ۵ بهمن ماه سالجاری تراکنش‌های بدون کد ملی یا شناسه ملی از سوی بانک‌ها پذیرش نمی‌شوند.

چرا رمز ارزها آماده ورود به نظام بانکی کشور نیستند؟

سالهاست از ورود ارز دیجیتال به دنیا می‌گذرد اما این نوع ارز به دلیل بی‌پشتوانه بودن و چالش‌های زیادی که دارد، نتوانسته به طور کامل وارد نظام بانکی کشورها شود.

سید مجید بختیاری مدیر عامل بیمه ایران شد

سید مجید بختیاری مدیر عامل اسبق بیمه رازی مدیر عامل بیمه ایران شد . بختیاری مدیر صاحب نامی در حوزه بیمه است و سابقه زیادی در این حوزه دارد .

درهمایش تراکنش مطرح شد پشتیبانی ماهانه از ۴ میلیارد تراکنش در سیستم بانکی

معاون فناوری‌های نوین بانک مرکزی درهمایش تراکنش گفت: در حال حاضر نظام بانکی با کمک شرکت‌های فعال در عرصه فناوری‌های نوین بانکی ماهانه از ۴ میلیارد تراکنش پشتیبانی می‌کند.

چگونه چک خود را در سامانه صیاد ثبت کنیم؟ آغاز ثبت اختیاری چک در سامانه صیاد از امروز

طبق اعلام بانک مرکزی، صادرکنندگان و دریافت کنندگان چک از امروز می‌توانند به صورت اختیاری فرایندهای ثبت، تائید و انتقال چک را در سامانه صیاد از طریق برنامک‌های موبایلی مورد تایید بانک مرکزی انجام دهند. در این زمینه لازم است تا صادرکنندگان و دریافت کنندگان چک بدانند که چگونه می‌توانند چک را در این سامانه ثبت کنند.

آینده بانکداری چگونه خواهد بود؟

کارشناسان معتقدند، اگر بانکداری در شرایط کنونی به سمت دیجیتالی‌سازی پیش نرود، در آینده‌ مانند کتاب‌فروشی‌هایی که با ظهور فروشگاه اینترنتی آمازون ناپدید شدند، از بین خواهند رفت.

افزایس ۱۰۰ درصدی درآمد کارمزد POS/افزایش ۶۰ درصدی درآمد پرداخت الکترونیک سامان

"سپ" از ابتدای سال مالی تا پایان آذرماه عملکرد بخش «درآمد حاصل از سایر کارمزد POS» را طی این دوره برابر با ۱۲.۰۷۹ میلیارد ریال گزارش کرده که در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۱۰۰ درصد افزایش درآمد را به ثبت رسانده است.

ترمز بیت کوین کشیده شد

تردید معامله گران به پتانسیل رشد بیشتر در کوتاه مدت برای بیت کوین و افزایش عرضه باعث شد این ارز برای نخستین بار در چند هفته اخیرپس از رکوردشکنی های متوالی سرانجام از قله تاریخی اش عقب نشست.

ملاک رقابت بانک ها در آینده میزان ارائه خدمات غیرحضوری است

مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران با بیان اینکه تحولات حوزه بلاک چین در دنیا، وضعیت بانکداری را تحت تاثیر قرار داده است، گفت: در آینده ملاک رقابت بانک ها به جای نرخ سود، سطح خدمات غیر حضوری خواهد بود.

ششمین نمایشگاه تراکنش ایران ۲۳ دی‌ ماه برگزارمی شود

ششمین نمایشگاه تراکنش ایران، روز سه‌شنبه ۲۳ دی‌ماه از ساعت ۸ و۳۰ دقیقه صبح در سالن آمفی تئاتر هتل اسپیناس پالاس با حضور حداقلی افراد برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی و با حضور بزرگان و فعالان صنعت بانکداری، مالی و پرداخت برگزارمی شود.

آرشیو

اخبار برگزیده آرشیو

مطالب پیشنهادی آرشیو

پربیننده‌ترین مطالب آرشیو

بنر 131