دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹
اینترنت
اینترنت

وزارت ارتباطات همراه اول را به دادگاه برد/ واقعیت کند شدن اینترنت از زبان جهرمی

سرعت کند اینترنت همراه اول و مخابرات این روزها دوباره خبرساز شده است. البته کاربران این اتفاق را عادی می‌دانند و معتقدند مشتری‌مداری حلقه گمشده بازار فروش پهنای باند در ایران است. بازاری انحصاری که دست کمی از بازار خودروسازان ندارد و خبر کند شدن اینترنت یکی از کلیشه‌های رایج آن است.

ادامه مطلب

اینترنت

چرا همکاری با چین در دنیای اینترنت مهم است

در حالی که چین در تلاش برای رهایی از استعمار اینترنت آمریکایی است، تعامل ایران با این کشور در قالب سند همکاری ایران و چین و انتقال تکنولوژی‌های نو به کشورمان ضروری به نظر می‌رسد.

ادامه مطلب

شبکه ملی اطلاعات

اینترنت سریع و ارزان با شبکه ملی اطلاعات

برخلاف باور عمومی شبکه ملی اطلاعات هیچ ارتباطی با قطع شدن اینترنت ندارد و ضمن حفظ ارتباط با اینترنت جهانی با کوتاه کردن مسیر، سرعت تبادل را افزایش و امنیت اطلاعات کاربران را تامین می کند.

ادامه مطلب

اینترنت

معرفی خبرنگاران برای دریافت اینترنت

مدیران مسئول روزنامه‌ها، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری دارای رتبه بندی، از امروز جمعه ۵ دی ماه می‌توانند با ورود به حساب کاربری خود در سامانه جامع رسانه‌های کشور، نسبت به معرفی خبرنگاران خود برای بهره‌مندی از اینترنت ویژه خبرنگاری اقدام کنند.

ادامه مطلب

اینترنت ثابت

مطابق با گزارش رگولاتوری ؛

اینترنت مهمترین موضوع شکایت کاربران است

مطابق با گزارش عملکرد سالانه حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات که از سوی رگولاتوری منتشر شده است، ۵۵ درصد شکایات این حوزه مربوط به اینترنت است.

ادامه مطلب

چهرمی

آذری‌جهرمی: برای رفع مشکلات اینترنت در سیستان و بلوچستان مستقر می‌شوم

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت که از هفته آینده به مدت ١٠ روز شخصا در سیستان‌وبلوچستان مستقر می‌شوم تا مشکلات ارتباطی روستاهای این استان رفع شود.

ادامه مطلب

اینترنت

رتبه ایران در سرعت اینترنت ثابت و همراه سقوط کرد

یک گزارش جهانی نشان می دهد سرعت اینترنت تلفن همراه ایران ۲۵.۶۴ و اینترنت ثابت ۱۷.۸۴ مگابیت برثانیه است که نشان دهنده سقوط رتبه آن نسبت به دوره قبل است.

ادامه مطلب

جهرمی

وزیر ارتباطات:

اینترنت درصورت رشد ترافیک ارزان‌تر می‌شود

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره قیمت اینترنت گفت: اینترنت نه تنها گران نشده و نخواهد شد، بلکه درصورت رشد ترافیک، در سال آینده هم ارزان‌تر خواهد شد.

ادامه مطلب

اینترنت

سامانه مدیریت اینترنت شرکت مخابرات ایران به روز رسانی می شود

سامانه مدیریت اینترنت مشتریان شرکت مخابرات ایران ، در روز چهارشنبه ،نوزدهم آذرماه ۱۳۹۹ به روز رسانی می شود و به همین دلیل از ساعت ۲۲ به مدت دوساعت با اختلال همراه است.

ادامه مطلب

روستای همدان

۱۱۷۰ مدرسه روستایی در استان همدان به اینترنت رایگان مجهز شدند

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان همدان گفت: در راستای ارائه آموزش‌های مجازی در دوران کرونا، یک هزار و ۱۷۰ مدرسه روستایی در این استان به اینترنت رایگان مجهز شدند.

ادامه مطلب