چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹

آخرین اخبار سرویس ICT بین‌الملل

ارايه اینترنت رايگان به کودکان جهت تحصيل توسط T-MOBILE

T-Mobile در پروژه ملي به حدود ۹ میلیون کودک جهت دسترسی به ابزارهای یادگیری از راه دور کمک می کند زیرا تقاضای تحصیل در خانه به دلیل Covid-۱۹ (ویروس کرونا) افزایش يافته است.

توسط IBM انجام شد کشف يک آسیب پذیری در اینترنت اشیا

ماه گذشته، تیمی از آنتی هکرهای IBM موسوم به X-force Red، موفق به کشف یک آسیب‌پذیری در یکی از اجزای سازنده دستگاه‌های اینترنت اشیاء شدند؛ این نقص در ماژول Cinterion EHS۸ M۲M شرکت چندملیتی فرانسوی Thales مشاهده شد.

MTN اعلام کرد خروج از ایران فوری نیست

گروه MTN و MTN ایرانسل جزئیات ترسیم شده درباره خروج برنامه ریزی شده این شرکت از خاورمیانه را ترسیم کرده اند و توضیح می دهند که هدف آنها در سه تا پنج سال آینده است.

نوکیا برنده مناقصه شبکه ۵G در ایران و چین شد

نوکیا خبر از یک بازگشت کوچک به چین داده و برنده مناقصه ای برای ارائه حدود ۱۰ درصد از شبکه اصلی ۵G مستقل چین Unicom (SA) و ۴۵ درصد از شبکه اصلی ۵G ایران شد.

پیام هولین ژائودبیرکل ITU به مناسبت روزجهانی مخابرات وجامعه اطلاعاتی ۲۰۲۰

به دنیا نشان دهید که فناوریهای جدید مانند ۵G و حمل و نقل هوشمند ، اینترنت اشیاء ، هوش مصنوعی و blockchain برای بهبود زندگی مردم و تسهیل توسعه اجتماعی و اقتصادی چه کاری می توانند انجام دهند.

بیل گیتس از هیأت مدیره مایکروسافت کناره گرفت

بیل گیتس، بنیانگذار و مدیرعامل سابق مایکروسافت از هیأت مدیره این شرکت کناره‌گیری کرد تا بتواند زمان بیشتری را به اقدامات بشردوستانه اختصاص دهد.

کدام غول‌های تکنولوژی در کنگره جهانی موبایل شرکت نمی‌کنند؟‍!

در روزهای اخیر بسیاری از شرکت های تکنولوژی اعلام کرده اند که تحت تاثیر شیوع گسترده ویروس کرونا، قصد ندارند که کنگره جهانی موبایل حضور پیدا کنند.

اینتل و سونی هم از کنگره جهانی موبایل پا پس می‌کشند!

گزارش‌ها حاکیست که بسیاری از شرکتهای بزرگ تکنولوژی همچون اینتل و سونی نیز تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا، نمی‌خواهند در کنگره جهانی موبایل MWC ۲۰۲۰ شرکت کنند.

به‌دنبال انصراف شرکت‌های تکنولوژی کنگره جهانی موبایل زیر سایه شوم ویروس کرونا!

شرکت انویدیا به دنبال افزایش نگرانی های جهانی از شیوع ویروس خطرناک و کشنده کرونا از شرکت در رویداد سالانه کنگره جهانی موبایل (MWC ۲۰۲۰) انصراف داد.

به ریاست ستار هاشمی، در اسلام‌آباد صورت گرفت برگزاری نخستین اجلاس مشترک ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران و پاکستان

نخستین اجلاس کمیته همکاری‌های مشترک جمهوری اسلامی ایران و پاکستان در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد.

آرشیو

اخبار برگزیده آرشیو

مطالب پیشنهادی آرشیو

پربیننده‌ترین مطالب آرشیو

بنر 131

نظرسنجی

نظر شما درباره ی محتوای سایت تیک نیوزچیست؟